Cumartesi , 2 Haziran 2018

Adnan Şenses Kimdir ?

Adnan Şenses hayatını kaybetti. Ünlü sanatçı Adnan Şenses tedavi gördüğü Okmeydanı”ndaki Memorial Hastanesi”nde vefat etti. Adnan Şenses Kimdir? Adnan Şenses hayatı, Adnan Şenses nereli? Adnan Şenses kaç yaşında vefat etti? İşte Adnan Şenses Biyografi, Adnan Şenses kavuşamadık, Adnan Şenses Nasihat şarkıları ve Adnan Şenses hakkında tüm detaylar…

Uzun zamandır mide kanseri ve solunum yetmezliği tedavisi gören 78 yaşındaki ünlü sanatçı, Okmeydanı’ndaki Memorial Hastanesi’nde saat 20.30 sıralarında hayatını kaybetti.

Sanatçı Adnan Şenses’in ölümüyle ilgili açıklama yapan Yoğun Bakım Uzmanı Dr. İlhan Ocak, “Adnan Şenses’i 25 Aralık 2013 saat 20.30 sıralarında kaybetmiş bulunuyoruz. Biliyorsunuz yaklaşık 3 yıldır mide kanseri dolayısıyla tedavi görüyordu ve bu kanser bütün vücuduna yayılmıştı. Son 15 gündür de genel durumundaki bozulma dolayısıyla hastanemize geldi ve kendisine destek tedavisi uygulandı. Solunum sıkıntıları artmaya başladı. Solunum yetmezliğinden kendisini kaybetmiş bulunuyoruz.” dedi.

Operatör Doktor Mehmet Susam ise, “Kalbiyle ilgili rahatsızlar geçirdi ve ameliyat oldu. Ancak son zaman tedavisi olmayan bir hastalığa yakalandı. 3 yıl boyunca uzatabildiğimiz kadar destek tedavisi verdik. Bu süre içerisinde tüm acılarını dindirmeye ve kontrollü geçirmeye çalıştık. Ancak kader böyleymiş. Kendisini üzülerek kaybettiğimizi söylüyoruz. Sanat camiası çok önemli bir insanı kaybetti.” şeklinde konuştu.

Adnan Şenses Kimdir?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*