Cumartesi , 15 Eylül 2018

İzmir S Plaka Fiyatları ve S Plaka Alma Şartları 2014

S plaka nedir? 2014 İzmir S plaka fiyatları ne kadar? İzmir S plaka ihalesi ne zaman? İzmir S plaka alma şartları nelerdir? S plaka ile ilgili tüm detaylar…

S plaka İzmir” içinde İzmir Büyükşehir Belediyesi izniyle servis işletmeciliği yapmak isteyen araçlara uygulanan plaka sistemidir.

İzmir S plaka ihaleleri İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu”nun yürürlüğe girmesinin ardından, sorumluluk alanı içinde çalışmakta olan S plakalı araçlara düzen getirmek amacıyla bir yönerge hazırlamıştı. İzmir Büyükşehir Belediyesi, sık sık denetim nedeniyle ceza ödemek zorunda kalan, ancak servis işi yapmaya çalışan esnafın yararlanması amacıyla ilk etapta 500 adetlik bir S plaka ihalesi düzenlemişti. 500 adet S plaka piyasanın ihtiyacını karşılamaması halinde ise 2 ay içinde 500 adet S plaka için yeni bir dağıtım ihalesi yapılması planlanıyor.

Ancak zaman gösterdi ki İzmir’de ihtiyace binaen hala S plaka eksikliği var. İzmir S plakanın eksik olması bu sektörde yeni bir pazar alanı oluşturmuştur. İzmir S plaka fiyatları son dönemlerde artış göstermiştir. Daha önce 50 bin TL civarı olan S plaka fiyatları 60-90 Bin TL arası fiyat değişimi göstermektedir.

İzmir içinde servis işletmeciliği yapmak isterseniz muhakkak S plakalı bir araca sahip olmanız gerekmektedir. S plaka olmadan İzmir’de servis işletmeciliği yapmanız halinde kaçak haline düşer ve büyük cezai yaptırımlara maruz kalırsınız.

Servis işletmeciliği yapanlar bazı özel sebeplerden dolayı S plaka satışı yapmak isteyebilirler. Veyahutta servis işletmeciliği yapmak isteyen bazı kişiler S plaka almak isteyebilirler. Ya da İzmir S plaka fiyatlarını merak eden okuyucularımız olabilir. Şayet sizde S plaka ile ilgileniyorsanız lütfen düşüncelerinizi bizlerle paylaşın.

İlgili kelimeler:
izmirde s plaka fiyatları 2018

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.