Cuma , 14 Eylül 2018

En Güzel Oyunlar

Balonlu Kirpi Oyunu Oyna

Balonlu Kirpi Oyunu nasıl oyanır. İşte Balonlu Kirpi Oyunu ve nasıl oynanacağı hakkında detaylar…Balonlu kirpi oyunumuza play seçeneğini seçerek başlayabilirsiniz. Mouse’unuzla etraftaki nesneleri kullanarak veya balon hakkınız varsa balonları kullanarak tüm elmaları kirpi ile toplamalısınız. Bölümleri başarılı bir şekilde geçmek istiyorsanız yıldızlarıda toplamayı unutmayın. Oyuna başlamak için aşağıdaki Play tuşuna basın. İyi Eğlenceler.. Devamını Oku »

Zor Penaltı Oyunu Oyna

Kendinize güveniyorsanız, ben penaltı atarım diyorsanız, İşte Penaltı atma oyunu. Dünyaca ünlü tüm takımların bulunduğu penaltı turnuvası burada. Takımını seç, zor penaltı turnuvasında yerini al! İşte Zor Penaltı Oyunu… İlgili kelimeler:https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 0Yhrc5jFY-F8RPUkCoGAlK8K81TJuJtw8Q1kTkmrwjZK0iLEpXQ-AvurkweAFOlX eeb3999e47a1fbfbf01d4758edc8f7d868fd491e&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme Devamını Oku »

Balon Patlatma Oyunu Oyna

Balon Patlat ile artık hiç sıkılmayacaksınız. Birbirinden güzel ve değişik balon patlatma oyunlarını sizler için bir araya getirdik. Ücretsiz olarak balon patlatma oyunları oynamak için doğru yerdesiniz. Peki Balon Patlama oyunu nasıl oynanılıyor. Balon patlama oyununu mouse ile oynuyoruz. Aşağıdaki topu mouse ile hareket ettirerek yukarıda aynı renkteki toplar yanyana gelecek şekilde mouse ile tıklayarak yukarıya fırlatıyoruz. Balonları patlatabilmemiz için ... Devamını Oku »

Kim Milyoner Olmak İster Oyna

TV ekranlarından bu yarışmayı izlemeyen yoktur. O sebeple de Kim Milyoner Olmak İster Oyunu çokta anlatılacak bir oyun gibi değil. Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması oyununda sizlere sorulan sorulara 4 şıkdan doğru olanı seçerek doğru cevabı buluyoruz. Oyunda size verilen Joker”leri kullanarak bilmediğiniz sorularda yardım alabiliyorsunuz. Bu oyun sorulan sorulara doğru cevap vermeniz durumunda bir ileriki ... Devamını Oku »

Meb Motor Yarışı Oyna

Meb oyunları kategorisinden yeni bir oyun daha geldi. Zorlu parkurları geçmeye çalış oyunu kazan. Oyunu oynamak için Star’a basın. Ardından Play’a basın ve yol üstünde yanıp sönen ışığı göreceksiniz. Orayı bastığınızda oyun başlayacaktır. Oyun ok tuşları ile çalışıyor. İyi eğlenceler dileriz. Devamını Oku »

Motor Yarışı Oyunu

Meb oyunları kategorisinden yeni bir oyun daha geldi. Moorunla diğer yarışçıları geç oyunu kazan. Oyunu oynamak için PLAY TRIAL’I basın. Ardından Kırmız oklu Start’a basın ve BRONZE’yi tıkladıktan sonra  yeşil renkteki Go’yı tıklayın oyun başlayacaktır. Oyun maus ile çalışıyor. İyi eğlenceler dileriz. Devamını Oku »

Kirli Motor Yarışı Oyunu Oyna

Kirli Motor Yarışı  oyunumuzda bu heyecanlı ve pis motor yarışında sizde yer almalısınız. Kendi motorunuzu en iyi şekilde kontrol edip yarıştaki rakiplerinizi saf dışı bırakmalısınız. Oyun ok tuşlarıyla oynanırç Kirli Motor Yarışı oyunumuzda eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileğiyle. Devamını Oku »

Ayı Balon Patlatma Oyunu Oyna

Uzay gemisindeki çılgın ayı hedefe akan balonları patlatmakla sorumlu, ayıyı mausla yönlendirip en az 2 renk balonu patlatın. Oyunu oynamak için START’a basın ardından 1-2- veya 3’ü tıklayın oyun başlayacaktır. Ardından ayının ağzındaki top hangi renk ise, yolda geçen o renkteki yan yana gelmiş en az iki topa doğru mausunuzu tıklayın. Bu oyunda eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.. Devamını Oku »

Candy Crush Saga Oyunu Oyna

Mobil cihazlarda çok populer olan bu Candy Crush Saga oyun bilgisayarınız içinde çıktı, benzer şekerleri toplayarak yüksek skor elde etmeye çalışıyorsunuz, bonusları da sakın kaçırmayın! Daha fazla skor elde edebilirsiniz, Oyun bittiğinde tekrar oynamak için F5 Tuşuna basın. Eğer bu oyunu çok beğendiyseniz farklı türleri için balon oyunlarını ziyaret etmeyi unutmayın!. Özel şekerler oluşturmak için 4 veya 5 farklı şekeri ... Devamını Oku »

Bilardo Oyunu Oyna

Bilgisayara Karşı Bilardo isterseniz bilgisayara, isterseniz arkadaşınıza karşı da oynayabileceğiniz bir oyundur. Yani Hangi bilardo modunda oynamak istiyorsanız o modun altındaki menüyü kullanarak oyuna başlamalısınız. Biardo oyununun Müzikleri oldukça eğlenceli. Mouse ile atış yapabilirsiniz. Bilardo oyunumuzda eğlenceli dakikalar geçirmeniz dileğiyle. İyi oyunlar. Devamını Oku »