Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Abdest (1 Kullanıcı)

Brüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum,

ben abdest alirken vesveseye kapiliyorum, defalarca abdest aliyorum, bittigi zamanda rahat olmuyorum sanki eksik yada bozuldu, Allah rizasi için bana yardimci olurmusunuz, nasil kurtulabilirim???

mrv111

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam ;
Bendede bu vesvese oluyordu ve ben artık abdest alırken,almadan önce şöyle diyorum ' Aklında fikrinde ne varsa at,sen ALLAH (c.c) İÇİN ABDEST ALIP , NAMAZ KILACAKSIN,KUR'AN okuyacaksın diyorum kendime derin bi nefes alıp,niyet ediyorum,besmelemi çekiyorum ve alıyoru abdesttimi..
Ben vesveseye kapılmııyorum artık şükürler olsun ..İnşallah sizde kapılmazsınız..
Dualarım sizinle.
ALLAH (C.C) YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH...

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı

Hayırlı günler..konunuzu ilgili bölüme taşıdım..bilginize.

Ayse_92_38

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum,

ben abdest alirken vesveseye kapiliyorum, defalarca abdest aliyorum, bittigi zamanda rahat olmuyorum sanki eksik yada bozuldu, Allah rizasi için bana yardimci olurmusunuz, nasil kurtulabilirim???

Allah razi olsun sizden kardesim bendede ayni durum var rabbim yar ve yardimiz olsun insallah

selam ve dua ile

allaha emanetsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt