Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Azrail Nasıl Ölecek Muhteşem Video (1 Kullanıcı)

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
Allahu Ekber..Etkilenmemek elde değil.O gün geldiğinde bizi şakınlardan sarhoşlardan cehennem ateşinde yanalardan eyleme YA RABBİM.Kıyamet günü evladından geçen analardan kullardan eyleme bizi ey güzel ALLAHIM..O kadar kötü oldum ki şu an..

cemcemil

Kayıtlı Kullanıcı
Allahu Ekber..Etkilenmemek elde değil.O gün geldiğinde bizi şakınlardan sarhoşlardan cehennem ateşinde yanalardan eyleme YA RABBİM.Kıyamet günü evladından geçen analardan kullardan eyleme bizi ey güzel ALLAHIM..O kadar kötü oldum ki şu an..

Amin. özellikle beni son 20 saniyesi etkiledi n olduğunu şaşırıyorsun

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
Evet etkilenmemek o büyük kudret karşısında ne olduğunu anlamamak çok doğal.O günü hayal bile edemiyorum doğrusu.Video o anı anlatmaya zayıf kalmış olsada o anları düşündürmesi bile yetiyorda artıyor insana Cemcemil kardeşm.

ZeynepYcll

Kayıtlı Kullanıcı
Son 20 saniyede gözlerim doldu insan çok etkileniyor gerçekten

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt