Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BERAT GECESİNE ÖZELDEYİZ.. (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mania

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BERAT GECESİNE ÖZELDEYİZ..

Ben uygulamak istiyorum fakat ne yazık ki bu dualardan hiç birini bilmiyorum :( Kur'an okumayı da bilmiyorum :(

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim yasin oku türkçesinden sonra o dualar çok kısa iki sdakikanı versen hemen ezberlersin aklına yatar Allah yardımcın olsun

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum bende varım bu gecede rabbim izin verirse allah sizden razı olsun dualarınız kabul olsun tüm ümmeti muhammedin berat gecesi hayırlı olsun B)B)B)

yusufk

Kayıtlı Kullanıcı

Yarın inşallah ALLAHÜTEALA Bizler için nurdan beratlar hazırlar

yusufk

Kayıtlı Kullanıcı

Allah Teala, -rahmetiyle- Şaban ayının onbeşinci gecesi dünya semasına tecelli ederek Kelp kabilesinin koyunlarının kılları sayısından daha fazla kişiyi affeder. (Tirmizi,Savm,39)

yusufk

Kayıtlı Kullanıcı

Şaban ayının ortasında gece ibadet ediniz gündüz de oruç tutunuz. Allah o gece güneşin batmasıyla dünya semasına tecelli eder ve tan yeri ağarıncaya kadar: Yok mu benden af dileyen, onu affedeyim, yok mu benden rızık isteyen onu rızıklandırayım, yok mu bir musibete uğrayan ona afiyet vereyim. Yok mu şunu istene bunu isteyen” diye devam eder.. (İbn-iMace,İkame,191)

gdkaymaz

Kayıtlı Kullanıcı

Allah cümlenizden razı olsun, inşaallah bu dediklerinizi uygulayabiliriz

moslemgirl

Kayıtlı Kullanıcı

A.s kardesler hepinizin kandili mubarek dullariniz kabul olsun ins. murad kardes cok güzel yazmisin saol allah razi olsun amin ins. elimizden geldigi kadar herkez icin duaa edelim ins.allha emanet olun kibB)

ismaill

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ey dostlarim şu mübarek berat kandilinde ALLAH c.c. hepimizin günahlarinı af eylesin hepimiz ellerimizi semaya açıp bolca af dileyeli

DUA EDEN BİRİLERİ VAR SİZLER İÇİN SİZDE SİZDE DUA EDİN BİZLERE ALLAH RIZASI İÇİN selametle kalınB)

ismaill

Kayıtlı Kullanıcı

B)s.a. ey dostlarim şu mübarek berat kandilinde ALLAH c.c. hepimizin günahlarinı af eylesin hepimiz ellerimizi semaya açıp bolca af dileyeli

DUA EDEN BİRİLERİ VAR SİZLER İÇİN SİZDE SİZDE DUA EDİN BİZLERE ALLAH RIZASI İÇİN selametle kalınB)

ismaill

Kayıtlı Kullanıcı

satasoglu

Kayıtlı Kullanıcı

ÖNCELİKLE TÜM İSLAM ALEMİNİN BERAT KANDİLİNİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM...
muhammed hocam ben saniye ataşoglu ve annem nezahat ataşoglu 4444 SALATU TEFRİCİYE 350 ALLAHÜMME ECİRNİ MİNENNAR VE 325 SUBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ ÇEKTİK YÜCE RABBİM BU GECE YAPILAN TÜM İBADETLERİ KABUL EDER İNŞALLAH ALLAHA EMANET OLUN SELAMETLE...B)B)B)

yyildiz80

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun yeni kayıt oldum ve çok memnun oldum.Çalışmalarınızda Allah sizleri muvaffak eylesin. Kandil herkese aydınlıklar ihsan eylesin.B)B)B)B)

yyildiz80

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun yeni kayıt oldum ve çok memnun oldum.Çalışmalarınızda Allah sizleri muvaffak eylesin. Kandil herkese aydınlıklar ihsan eylesin.B)B)B)B)

sonayavci

Kayıtlı Kullanıcı

selamınaleyküm kardeşlerim çok güzel her konu her resim ve yazılarda ne kadar güzel olduğunuzu hissediyorum inşallah kavuşuruz birgün en hayırlı yerde tüm müslim olanların kandilini en içten dileklerimle kutluyorum ve yüceler yücesi RABBIMIZDAN af diliyorum hayırlı kandiller

ihlara

Kayıtlı Kullanıcı

mubarek beraat kandiliniz kutlu olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt