Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

'' Bize ayıracak 5 dakikanız var mı '' Bölümü Yönetim Uygulamaları (1 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum GEVHER Kardeşlim,
İncinur kardeşim ve annesi Nur Secde kardeşim siteye girememiş,kullanıcı isimleri kabul edilmemiş,sonunda da bamlanmışlar,bu sorunu gideremezmisinia.Allah razı olsun.
Selam ve Dua ile

GEVHER

Yönetici
Selamun Aleykum GEVHER Kardeşlim,
İncinur kardeşim ve annesi Nur Secde kardeşim siteye girememiş,kullanıcı isimleri kabul edilmemiş,sonunda da bamlanmışlar,bu sorunu gideremezmisinia.Allah razı olsun.
Selam ve Dua ile

Ve aleykümselam Hanife Deniz ablamız...

Hemen durumla ilgileniyorum.
İnşaAllah derhal çözüme ulaştırırız.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim
Kardeşlerimiz sorunu çözümlendimi acaba,aynı kullanıcı adları ve şifrelerini kullanarak siteye giriş yapabileceklermi,bilgilendirirseniz sevinirim.
Selam ve Dua ile

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Yine ben kardeşim,kusura bakmayın,ama anlayamadığım,rahatsız olmam mı gerektiğini bilemediğim bir durum var,çok düşündüm içinden çıkamadım.Rica etsem,Sırlar dünyası bölümüne bir göz atarmısınız,her konuya aynı yorumu yapan bir kardeşimiz var tamam,insanların fikirlerine saygım sonsuzdur,fakat,Ayetlerede aynı yorum gelince benim kafam karıştı,ben art niyetli biri olmadığımı düşünüyorum,börlede söyleniyor,anlayamadım velhasılı,bir bakarmısınız,bu nedir?
Selam ve Dua ile

GEVHER

Yönetici
Selamun Aleykum Kardeşim
Kardeşlerimiz sorunu çözümlendimi acaba,aynı kullanıcı adları ve şifrelerini kullanarak siteye giriş yapabileceklermi,bilgilendirirseniz sevinirim.
Selam ve Dua ile

Ve aleykümselam Hanife ablamız...

Erkan kardeşimize durumu hemen iletmiştim , sanırım sorun giderildi ki bu sabah Nur-u Secde kardeşimizi forumda gördüm.

Yine ben kardeşim,kusura bakmayın,ama anlayamadığım,rahatsız olmam mı gerektiğini bilemediğim bir durum var,çok düşündüm içinden çıkamadım.Rica etsem,Sırlar dünyası bölümüne bir göz atarmısınız,her konuya aynı yorumu yapan bir kardeşimiz var tamam,insanların fikirlerine saygım sonsuzdur,fakat,Ayetlerede aynı yorum gelince benim kafam karıştı,ben art niyetli biri olmadığımı düşünüyorum,börlede söyleniyor,anlayamadım velhasılı,bir bakarmısınız,bu nedir?
Selam ve Dua ile

Bu durumu da incelemeye alıp , eğer bir müdahale gerekiyorsa inşaAllah yapalım ablacığım.

Hayırlı günler dilerim.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim,
Size iletilen sorunlar karşısındaki hassasiyetinize çok teşekkür ederim,Allah razı olsun.
Selam ve Dua ile

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm gevher kardeşim
nereye yazacağımı bilemedim
konu açmıştım ama başlıkta ufak bi yanlışlık var "iki şey!!!..." olarak düzeltebilir misiniz?

http://forum.islamiyet.gen.tr/bize-ayiracak-5-bes-dakikaniz-var-mi/93511-iks-sey.html

Ve aleykümselam denizyıldızı kardeşimiz...
Elhamdülillah sorununuz Mavci abimiz çözümlenmiş tarafından.
Hayırlı günler .

Gevher Kardeşimiz şu an yok...
Onun yerine ben düzelttim kardeşim...
Kolay gelsin...

Emeğinize sağlık olsun abimiz.

GEVHER

Yönetici
Selamun Aleykum Kardeşim,
Size iletilen sorunlar karşısındaki hassasiyetinize çok teşekkür ederim,Allah razı olsun.
Selam ve Dua ile

Ve aleykümselam Hanife ablamız .

Sizleri memnun edecek faydalı çalışmalar yapabiliyorsak , elhamdülillah ,ne mutlu bizlere.

Hayırlı günler.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm geveher kardeşim,
kusura bakmayın buraya yazmak zorunda kaldım.
incinur siteye giremiyor.biraz öncede girmeye çalışmış olmuyor.başımın etini yedi.acaba ilgilenebilirmisiniz...

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm geveher kardeşim,
kusura bakmayın buraya yazmak zorunda kaldım.
incinur siteye giremiyor.biraz öncede girmeye çalışmış olmuyor.başımın etini yedi.acaba ilgilenebilirmisiniz...

Ne demek kusur kardeşim , inşaAllah durumu Erkan kardeşimize iletelim , mutlaka çözümleyecektir.

Acaba şifreyi mi yanlış hatırlıyor ?
Üst üste 5 kez yanlış şifre girerse , sistem otamatikman 15 dakika banlıyor.
O durumda Ancak 15 dakika sonra giriş yapabilir yeniden.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
hayır kardeşim şifre doğru ama nedense yanlış şifre olduğunu söylüyor sistem.
Allah razı olsun.

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum

Bize Ayıracak 5 (beş) Dakikanız var mı bölümündeki " Allah'a Celle Celaluh emanet olun" adli konumun silinmesini rica ediyorum.
selam ve dua ile...

GEVHER

Yönetici
selamun aleykum

Bize Ayıracak 5 (beş) Dakikanız var mı bölümündeki " Allah'a Celle Celaluh emanet olun" adli konumun silinmesini rica ediyorum.
selam ve dua ile...

Ve aleykümselam...

İsteğiniz üzere konunuz silinmiştir kardeşim.
Hayırlı günler.

GEVHER

Yönetici

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt