Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU gÜN YerLEŞtirLER BeLLİ OLDU..bizim zamanımızda ÖSS idi, şimdi ise YGS ve LYS oldu. (1 Kullanıcı)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
SAKARYA_UNV.HENDEK_MYO.jpg

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim.. Hayırlı olsun.. Çok sevindim..
Eğitim Fakültesi Hendek'te.. Ben de Hendek'te okumuştum..
Küçük, şirin, yemyeşill, yazları sıcak, kışları buzzzz gibi çok güzel bir ilçe..
Hayırlısı olsun kardeşim..

aLeyküm seLam :a12:
ALLAH razı oLsun teşekkür ederim emeğinize sağlık resimler için ayrıca teşekkürler:)...

evet fakultemiz hendekte..kucuktur ama sevimlidir...tereddüt ettiğiniz her turlu konuda yardımcı olmak isterim... benden devlet yurdunda kalıyorum sormak istediğiniz birşeyler varsa cevaplamaya çalısırım inşAllah...Hayırlısı olsun ...

ALLAH razı oLsun...
devlet yurdunun başvuruları başladı bizde başvurucaz fakat siz genel yurtta mı yoksa özel-devlet yurdunda mı kalıyorsunuz_?
başvuru formunda yüksek ücretli yurt olarak geçen yarı devlet yarı özel mi_?
biz araştırdık baya bir ama tam kesin bir bilgi bulamadık acaba okulla yurt arası çok mu uzak yurdu şehir dışı gösteriyor kardeşim ikinci öğretim olduğu için yollarda zorluk çeker mi_?
teşekkür ederim ilginiz için :a12:

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı oLsun...
devlet yurdunun başvuruları başladı bizde başvurucaz fakat siz genel yurtta mı yoksa özel-devlet yurdunda mı kalıyorsunuz_?
biz araştırdık baya bir ama tam kesin bir bilgi bulamadık acaba okulla yurt arası çok mu uzak yurdu şehir dışı gösteriyor kardeşim ikinci öğretim olduğu için yollarda zorluk çeker mi_?

resimleri görünce özlediğimi farkettim okulu...koyan arkadasım sagolasın..
ben genel yurtta kalıyorum.. 2. öğretimde okuyorum. genel yurtla okulun arası yurume mesafesi olarak 15 dk,kışın belediyenin ayarladıgı otobusler var.Yarı özel yurda okula yakın bir yerde giden otobusler var, yol 10-15 dk suruyor. tam bilmiyorum fakat ucret olarak 10-20 tl farkediyor.her iki yurttada çok fazla gidip gelen oldugu için sıkıntı cekecegini sanmıyorum. yinede siz kayıttan sonra bakıp one göre karar verirsiniz..başka sorularınız olursa cevaplamaya calısırım..
Selametle..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
ilk gittigimde ne yapıcam bu kucucuk yerde diye düşünüyordum fakat alışıyor insan, özlüyor da. siz ne bölümü okumustunuz?

Evet.. Gerçekten öyle.. Küçük ama alışkanlık yapıyor..:)
Ben çok özlüyorum..
Ben muhasebe okudum. Meslek Yüksek Okulunda..
Kuzenim de Eğitim Fakültesinde okudu.
Kuzenimle beraber olmamız daha çabuk alışmamıza neden oldu..

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
Ne güzel...Bir gün gelmek isterseniz misafir ederiz inşAllah ..

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı oLsun...

resimleri görünce özlediğimi farkettim okulu...koyan arkadasım sagolasın..
ben genel yurtta kalıyorum.. 2. öğretimde okuyorum. genel yurtla okulun arası yurume mesafesi olarak 15 dk,kışın belediyenin ayarladıgı otobusler var.Yarı özel yurda okula yakın bir yerde giden otobusler var, yol 10-15 dk suruyor. tam bilmiyorum fakat ucret olarak 10-20 tl farkediyor.her iki yurttada çok fazla gidip gelen oldugu için sıkıntı cekecegini sanmıyorum. yinede siz kayıttan sonra bakıp one göre karar verirsiniz..başka sorularınız olursa cevaplamaya calısırım..
Selametle..

devlet yurdu özel yurtla aynı yerde değil mi daha mı uzakta_? siz geenl yurttan memnun musunuz_? kayıtlar 2 eylül de yurt çıkarsa zaten bakıcaz rahat temiz bulursak kayıt yaptırıcaz bakalım haıyırlısı tabi orda yaşayan bir öğenci olarak siz daha iyi bilirisiniz yardımlarınız için teşekkürler..:a12:

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
benim ablamın kızı da sakarya elektrik-elektronik mühendisliğini kazandı.

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hepinizin okulları hayırlı olsun.allahım tamamına erdirsin.ben ankara gazi mezunuyum.arkadaşlardan biri memleketi özleyeceğini söylemiş ilk zaman biraz alışma çabası oluyor ama sonra alışıyorsunuz.benim kuzen denizli türkçe öğretmenliğini kazandı.denizlinin kasabasında oturuyor .bir arkadaşımın kızıda süleyman demirel mimarlığı kazandı.hepinizi tebrik ederim.allah yardımcınız olsun.allaha emanet olun.mezuniyetinizide kutlarız inşallah:)

deniz hışır

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar hepinizin okulları hayırlı olsun.allahım tamamına erdirsin.ben ankara gazi mezunuyum.arkadaşlardan biri memleketi özleyeceğini söylemiş ilk zaman biraz alışma çabası oluyor ama sonra alışıyorsunuz.benim kuzen denizli türkçe öğretmenliğini kazandı.denizlinin kasabasında oturuyor .bir arkadaşımın kızıda süleyman demirel mimarlığı kazandı.hepinizi tebrik ederim.allah yardımcınız olsun.allaha emanet olun.mezuniyetinizide kutlarız inşallah:)

amin inşallah. bizde kazanan tüm arkadaşları tebrik ediyoruz.:a14:. rabbim okuduğumuz bölümlerin hakkını verebilmeyi nasip etsin...:a15:

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm:) Allah razı olsun. nerelerdeydin görüşemedik hiç özlemişiz seni:)) İnşallah iyisindir

ve aleykumselam canım. uzun zamandır internete girmiyorum bütün gün kurumda bilgisayar başında olunca eve gelince gözüm hiç birşey görmüyor. senin güzel haberlerini görünce hayırlı olsun diyeyim dedim.. diğer konuda durumlar nasıl?

Nazar57

Kayıtlı Kullanıcı
devlet yurdu özel yurtla aynı yerde değil mi daha mı uzakta_? siz geenl yurttan memnun musunuz_? kayıtlar 2 eylül de yurt çıkarsa zaten bakıcaz rahat temiz bulursak kayıt yaptırıcaz bakalım haıyırlısı tabi orda yaşayan bir öğenci olarak siz daha iyi bilirisiniz yardımlarınız için teşekkürler..:a12:

uzun süredir giremedim siteye hakkınızı helal edin cevap yazamadım ..kayıt yaptırdınız mı herhangi bir yurda?

Kül Kedisi

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu sene hazırlanıyorum. Tıp Fakültesini istiyorum. İmşallah nasip olur...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt