Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BUGÜN RUH HALİNİZ NASIL? (1 Kullanıcı)

mehda

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür iyiyiz derya hanım.Zaten insan her halukarda haline şükretmeli öyle değilmi.en olumsuz durumlarda bile ufak bir umut ışığı yokmu?
Allah şükreden kullardan olmayı nasipetsin cümlemize.

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür iyiyiz derya hanım.Zaten insan her halukarda haline şükretmeli öyle değilmi.en olumsuz durumlarda bile ufak bir umut ışığı yokmu?
Allah şükreden kullardan olmayı nasipetsin cümlemize.

AMİN KARDEŞİM.EVET ŞÜKÜR OLMAYINCA BEREKET VE MUTLULUK EKSİK OLUR...SELAM VE DUA İLE...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim nasılsınız?inşallah iyisinizdir..Rabbim darda olanların yardımcısı olur inşallah.mumutlu olanların mutluluğu daim olur inşallah.hastalarımıza deva veriir inşallah...dualarımız kabul olur inşallah...

ve aleyküm selam derya ablam..Allah razı olsun. her halimize hamd olsun..iyi gibiyiz elhamdülillah:) içten dularınıza amin diyorum ablam..
siz nasılsınız ? Rabbim c.c. sizin de iyiliğinizi arttırsın, hayatınızı güzelliklerle donatsın inşaAllah..Gününüz hayırlı ve bereketli olsun inşaAllah..selam ve baki dua ile..B)

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam derya ablam..Allah razı olsun. her halimize hamd olsun..iyi gibiyiz elhamdülillah:) içten dularınıza amin diyorum ablam..
siz nasılsınız ? Rabbim c.c. sizin de iyiliğinizi arttırsın, hayatınızı güzelliklerle donatsın inşaAllah..Gününüz hayırlı ve bereketli olsun inşaAllah..selam ve baki dua ile..B)

BEN DE SENİN DUANA AMİN DİYORUM CANIM KARDEŞİM.ÇOK ŞÜKÜR BENDE İYİYİM.YENİDEN BU SİTEYİ ZİYARET EDEBİLDİĞİM İÇİN MUTLUYUM.UZUN SÜREDİR YOKTUM.OĞLUM AMELİYAT OLDU.DOĞUŞTAN KATARAKT VARMIŞ GÖZLERİNDE O YÜZDEN TEDAVİSİYLE MEŞGULDÜM.ŞİMDİ DAHA İYİ ELHAMDÜLİLLAH...

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
BEN DE SENİN DUANA AMİN DİYORUM CANIM KARDEŞİM.ÇOK ŞÜKÜR BENDE İYİYİM.YENİDEN BU SİTEYİ ZİYARET EDEBİLDİĞİM İÇİN MUTLUYUM.UZUN SÜREDİR YOKTUM.OĞLUM AMELİYAT OLDU.DOĞUŞTAN KATARAKT VARMIŞ GÖZLERİNDE O YÜZDEN TEDAVİSİYLE MEŞGULDÜM.ŞİMDİ DAHA İYİ ELHAMDÜLİLLAH...

evet ablam farkındayım..yoktunuz bir süredir.
Rabbim c.c. acil şifalar versin ablacım..çok geçmiş olsun..:gulegule
Rabbul alemin yar ve yardımcınız olsun her daim inşaAllah..selametle kalın..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt