Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

butun ilahilerim bir arada (1 Kullanıcı)

shoes4

Kayıtlı Kullanıcı
S.Aleykum arkadaslar,

Degerli arkadaslar sizlere kendi sesime ait olan butun ilahileri hepsini bir dosya haline getirdim. Bu benim acizane 1 aylik calismam.

24 saat icinde siliniz yoksa kul hakkina gecer.:p:p:p saka saka
Istediginiz kadar bulundurabilirsiniz arkadaslar.

Tabiki bunun karsiligi sizlerden sadece yorum bekliyorum eger yorumlariniz gelmezse uzulurum bak arkadaslar... :(:(:(

Bu arada benim adim Musa.
shoes4 sadece benim dukkanin ismi.

Allaha yardimciniz olsun....

Arkadaslar bu dosyayi kopyalayin sonra yeni bir internet sayfasi acin ve adres bolumune yapistirdiktan sonra hemenpaylas.com diye adres cikar.hemen indir tusuna basarsaniz.indirmeye baslar.

http://www.hemenpaylas.com/download/1352439/benim_ilahi_dosyam__musa_.rar.html

ZamaN01

Kayıtlı Kullanıcı
RE: butun ilahilerim bir arada

selamun aleyküm paylaşımın için teşekkürler musa kardeş ama bunu nasıl indirebiliriz bilmiyorum.. bendede güzel videolar var bende onları paylaşmak istiyorum ama nedense beceremiyorum forma video nasıl ekleyip paylaşabilirim.. ayrıca tekrar söylim senin ilahilerine girmek için alttaki o siteyimi kullanmak gerekiyo...??? biraz yardımcı olursan sevinirim

shoes4

Kayıtlı Kullanıcı

ZamaN01 yazdı:
selamun aleyküm paylaşımın için teşekkürler musa kardeş ama bunu nasıl indirebiliriz bilmiyorum.. bendede güzel videolar var bende onları paylaşmak istiyorum ama nedense beceremiyorum forma video nasıl ekleyip paylaşabilirim.. ayrıca tekrar söylim senin ilahilerine girmek için alttaki o siteyimi kullanmak gerekiyo...??? biraz yardımcı olursan sevinirim

Aleykumselam kardesim.

eger ezelinur.com sitesine bakarsan orada benim ayni adim altinda bu dosyam mevcut orda sadece dosya uzerine basarsan hemen indirebilrisn. Burda kesme yapistirma yapman lazim.

Eger dosya paylasmak istiyorsan hemenpaylas.com git orda
sana daha cok bilgi verirler cunku turkce site ve cok basit.

omer_faruk

Kayıtlı Kullanıcı
RE: as

RE: as

Allah razı olsun kardeş emeğin için

yakamoz_1

Kayıtlı Kullanıcı

yaw kardeş olmadı inmedi ya indiremedim hata veriyor

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. banada bu dosya yok diyor neden?

allaha emanet olun

combatant

Kayıtlı Kullanıcı

EMEĞİN İÇİN SAOL

sonsuzluk0468

Kayıtlı Kullanıcı

eline emegine saglik kurban

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Eyvallah! Allah(c.c) razı olsun.İndiremeyen arkadaşlar için söyleyim shoes4'ün mesajının altında yazan link adresini sağ tuş ile kopyalayıp internet explorer adres çubuğuna yapıştır yapıyorsunuz.Karşınıza çıkan sayfadan download yazısını tıklıyorsunuz.Flashget benzeri bir program kullanmanızı tavsiye ederim indirme işlemleri için.Çünkü indirme yarım kalsa da bir başka zaman kaldığınız yerden indirmeye devam edebiliyorsunuz .

shoes4

Kayıtlı Kullanıcı

S.Aleykum arkadaslar,

Uzun bir aradan sonra tekrar siteye girme imkani buldum.
Bu bolumde bana yorumlarini esirgemeyen tum arkadaslara gonulden tesekkur ederim.

Sizlere cok sevindirici bir haberim var.

Yaklasik 2 aydir profesyonel manada Kaset calismalarini baslattim. insaAllah 2007 yilinin ocak subat aylarinda kasetim hazir hale gelecek.
Grup kardelen ile anlasma imzalamis bulunmaktayim. Cikartacagim ilahi kaseti ses kaydinin disinda butun muzik altyapisini saz aletlerinin hepsi turkiyede hazirlanacak. Kasetin icinde hem yeni besteler mevcut hem de taninmis ilahilere yepyeni yorum katarak soyluyorum. InsaAllah cok guzel bir calisma olacak.

Lutfen dualarinizi esirgemeyiniz.

Allaha emanet olun.;)

Ayriyeten benim bu dosyayi indiremeyen arkadaslar icin tekrar aciklama yaptim.
Indirme dosyasinin basligi altinda nasil indirebilezeginizi izah ettim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt