Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÇANAKKALE' deyiz (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
30/06/2007 İslamiyet.gen.tr Yönetimini temsilen Çanakkale'dey dim...​

[flash=425:350]http://www.youtube.com/v/f7odutgv9yk[/flash]

[big]
Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​
[/big]

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Hükümet tarafından yaptırılan 2006/2007 Çanakkale Şehitlik Kabirleri

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

Soğanlıdere'nin tarihe gömülen gerçek şehitliğini gün yüzüne çıkaran Zeytinburnu Belediyesine Teşekkür ederiz...

Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz​

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÇANAKKALE' deyiz

çOK GÜZEL RESİMLER EMEĞİNE SAĞLIK ABİ..Bide sizi görseydik keşke :D:D

Selamün aleyküm.....B)B)

Myusufkoc

Kayıtlı Kullanıcı

BU YIL BİZ DE OKULLA ORAYA GİDİP ATALARIMIZIN ÜSTÜN BAŞARILARINI GÖRMEK İSTİYORDUK FAKAT BİR SORUN ÇIKTI AMA BURADA EN AZINDAN FOTORAFLARINI GÖRDÜK ALLAH TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN... SENİN SAYENDE GİTMİŞ GİBİ OLDUK YÖNETİCİ KARDEŞ...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
çOK GÜZEL RESİMLER EMEĞİNE SAĞLIK ABİ..Bide sizi görseydik keşke :D:D

Selamün aleyküm.....B)B)

Vealeykümselam....B)B)

Allah razı olsun kardeşim Teşekkür ederim İnşAllah bir gün oda olur Allah'ın izniyle...Allah'a emanet ol selam ve dua ile;);)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleyküm Abi

Cok Güzel yerler..., Insallah Allah Nasip ederse bizde seneye gidecegiz. Görülmeye deger yerler.. Emegine Saglik__B) sen cektin herhalde Fotograflari__?

koyunlulu

Kayıtlı Kullanıcı

S.A ALLAH RAZI OLSUN..EMEĞİNİZE SAĞLIK KARDEŞİM..SELAMETLE KALIN..B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Myusufkoc yazdı:
BU YIL BİZ DE OKULLA ORAYA GİDİP ATALARIMIZIN ÜSTÜN BAŞARILARINI GÖRMEK İSTİYORDUK FAKAT BİR SORUN ÇIKTI AMA BURADA EN AZINDAN FOTORAFLARINI GÖRDÜK ALLAH TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN... SENİN SAYENDE GİTMİŞ GİBİ OLDUK YÖNETİCİ KARDEŞ...

Hayırlısı olsun kardeşim Rabbim hayırlara vesile eylesin inşAllah, oraya giden artık bırakamıyor bir dahaki gidişin planlarını düşünüyor, tavsiyede ederim görülmeye değer, Oranın havası Türklüğün en güzel vurgusu Rabbim inşAllah nasip eder. Allah'a emanet olun selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Bahar_58 yazdı:
Selamun Aleyküm Abi

Cok Güzel yerler..., Insallah Allah Nasip ederse bizde seneye gidecegiz. Görülmeye deger yerler.. Emegine Saglik__B) sen cektin herhalde Fotograflari__?

Vealeykümselam,

Allah inşAllah senin gibi güzide kardeşlerimizede nasip eder. Kötümü olmuş yahu:(:(:(:(

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
Bahar_58 yazdı:
Selamun Aleyküm Abi

Vealeykümselam,

Allah inşAllah senin gibi güzide kardeşlerimizede nasip eder. Kötümü olmuş yahu:(:(:(:(

Amin__B)

1. net cikmamis..elini yeterince basili tutmamissin
2 den 7 ye kadar süper (6. da tam olarak alsaydin heykeli daha güzel olurdu)
8- 11 kadar iyi

Saka abi ya hepsi cok güzel sen benim kusuruma bakma okulda alismisim böyle notlandirmaya
Hepside cok güzel eline saglik__
f_gllllllm_d0c11ea.gif

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Bahar_58 yazdı:
aska mecnun yazdı:
Bahar_58 yazdı:
Selamun Aleyküm Abi

Vealeykümselam,

Amin__B)

1. net cikmamis..elini yeterince basili tutmamissin
2 den 7 ye kadar süper (6. da tam olarak alsaydin heykeli daha güzel olurdu)
8- 11 kadar iyi

Saka abi ya hepsi cok güzel sen benim kusuruma bakma okulda alismisim böyle notlandirmaya
Hepside cok güzel eline saglik__
f_gllllllm_d0c11ea.gif

:D:D:D:D

eliffff

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B)s.a.allah razı olsun aşka mecnun.

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

[big]Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz..[/big]
s.aleyküm gerçekten çok güzel resimler..inşaallah ben de görebilirim ve bizi biz yapan değerleri yerinde görerek,hissedebiliriz..allah razı olsun allaha emanet olun..''haber verseydiniz ben de gelirdim:):):):):):)''

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB BOZKUS yazdı:
s.aleyküm gerçekten çok güzel resimler..inşaallah ben de görebilirim ve bizi biz yapan değerleri yerinde görerek,hissedebiliriz..allah razı olsun allaha emanet olun..''haber verseydiniz ben de gelirdim:):):):):):)''

ALEYKÜMSELAM;,,,

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM İNŞALLAH SANADA NASİP OLUR... ALLAH'IN İZNİYLE 3 YILDIR GİDİYORUM YİNE TEKRAR GİTMEKTE NASİP OLUR İNŞALLAH BİLSEYDİM ANKARA'LAR DAN GELEBİLECEĞİNİ ÇAĞIRIRDIM VALLA EŞLİK EDERDİN BANA, :) NEYSE AKLIMDASIN İNŞALLAH BİR DAHA Kİ SEFERE UNUTMAZ ÇAĞIRIRIM GELMEZSEN DARILIRIM ONA GÖRE;);)

[big]
Hepimiz ÇANAKKALE'liyiz..​
[/big]

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
RECEB BOZKUS yazdı:

ALEYKÜMSELAM;,,,

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM İNŞALLAH SANADA NASİP OLUR... ALLAH'IN İZNİYLE 3 YILDIR GİDİYORUM YİNE TEKRAR GİTMEKTE NASİP OLUR İNŞALLAH BİLSEYDİM ANKARA'LAR DAN GELEBİLECEĞİNİ ÇAĞIRIRDIM VALLA EŞLİK EDERDİN BANA, :) NEYSE AKLIMDASIN İNŞALLAH BİR DAHA Kİ SEFERE UNUTMAZ ÇAĞIRIRIM GELMEZSEN DARILIRIM ONA GÖRE;);)

[big]
[/big]
inşaallah görebilirim abi..haftasonu olmak kaydıyla:):):) her zaman gelirim inşaallah siz çağırın yeter..rehberlik edersiniz hem öyle daha güzel olur..tamam haber bekliycem çanakkale yolculuğu için:):)belki maklubeyi de yiyebiliriz..allah razı olsun allaha emanet olun abi..s.aleyküm

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM ELİNE KOLUNA YÜREĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL HEPSİDE. BUSENE BEN ÇOK İSTEMİŞTİM AMA GİDEMEMİŞTİM:(:(:( NASİP DEMEKKİ. AMA İNŞALLAH RABBİM KISMET EDERSE GİDİCEM BİRGÜN ORDAKİ MANEVİYATI HİSSETMEK KOKLAMAK Bİ BAŞKA OLUYODUR EMİNİM. ŞİMDİ SADECE FOTOĞRAFLARA BAKARKEN AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ ZOR TUTTUM. FAKAT AYNI ZAMANDADA UTANDIM Bİ ANDA ONLARIN EMANETİ NASIL KORUYORUZ NASIL SAHİP DİYE:(:(:(:(. RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN. ALLAH'AEMANET OLUN.SELAMUN ALEYKÜM.

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun Aleykum.

Harika resimler gerçekten. Ayaklarına, ellerine sağlık. Rabbim bizlerede oranın kokusunu almayı nasip eylesin. MEHMETÇİKlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Şehitler ölmez..

Allah yolunda öldürülenleri sakın 'ölüler' saymayın. Hayır, onlar, Rableri katında diridirler, rızıklanmaktadırlar. (AL-İ İMRAN SURESİ / 169)

Hepimiz Osmanlı'lıyız
Hepimiz Çanakkale'liyiz
Hepimiz Müslümanız...

Teşekkürler Aşka Mecnun gitmiş gibi olduk gerçekten. Ama oranın kokusunu almak daha güzel olucaktır emenim.
Allahaısmarladık... B)

MAVI HUZUN

Kayıtlı Kullanıcı

okulun düzenlediği bir gezi vardı da gitmemiştim :(:(

şimdi bu fotoğrafları görünce nasıl pişman oldum...
inşallah bir gün görebilirm bende buraları...
emeğine sağlık kardeşim hepsini pc me ekledim​

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB BOZKUS yazdı:
aska mecnun yazdı:
RECEB BOZKUS yazdı:

ALEYKÜMSELAM;,,,

[big]
[/big]
inşaallah görebilirim abi..haftasonu olmak kaydıyla:):):) her zaman gelirim inşaallah siz çağırın yeter..rehberlik edersiniz hem öyle daha güzel olur..tamam haber bekliycem çanakkale yolculuğu için:):)belki maklubeyi de yiyebiliriz..allah razı olsun allaha emanet olun abi..s.aleyküm

yazdım bir kenara unutmam inşAllah tekrar gitmek nasip olursa çağırırım.. Ama maklube biraz zor olur yahu yaz sıcaklarında iyi gitmez yinede duruma bakarız :D;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt