Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Foruma gelebilecek kafirler hk. (1 Kullanıcı)

BenBirBeşerimVeAcizim

Kayıtlı Kullanıcı
Din kardeşlerim öncelikle selamün aleyküm demek istiyorum hepiniz Allah'a emanetsiniz inşAllah,

Arkadaşlar benim demek istediğim, daha çok sormak istediğim bir şey var. Ben bir fabrikada çalışıyorum ve çalıştığım yer dolayısıyla kimlerle çalışacağımı seçemiyorum ne yazık ki. Bu vesile ile bazı Ateist zatlar ile muhattap olmak durumundayım ki, bu durumdan çok rahatsızım. Bugün 2 Ateist işçinin aralarında bu forumdan bahsettiklerini ve burada hesap açarak buraya fitne ve fesat yayacaklarını, insanları dinden çıkarmaya çalışacaklarını işittim ki, kalbim acır. Allah'ın kendilerine verdikleri mucizeleri görmez ve bu vesile ila inşAllah dine dönmezler de, bunun gibi hayırlı işlere vesile olan sosyal medya platformlarını baltalamak isterler!

Forum yönetimine ve forumdaki diğer kardeşlerime sormak isterim acaba, bu foruma Ateist zatların, Agnostik zatların, Deist kimselerin gelme ve bu tür fitne ve fesat yayan hastalıklı fikirlerini yayma şansları var mıdır? Ben bu forumu bir süredir takip ederim amma velakin hesap açma gereği duymadım. Ancak bu artık burama kadar geldi. Böyle bir şey olamaz. Hemen bir hesap açtım ve buradaki insanlara sesimi duyurmak istedim.

Ne dediğinizi duymak isterim dostlar...
Sevgiler, saygılar...
- Bir beşer ve bir aciz

mir_erhan

Moderator
Aleyküm Selam kardeşim.
öncelikle hoş geldiniz.

Burası bir forum kardeşim herkes gelebilir.
Dinimize saldırılar fitne sokmak için uğraşanlar hep olmuştur.
Asrı saadetten ebu cehillerden beri gelir bu.
yani ilk olmayacak. Allahın izniyle bertaraf olacaklardır gelen olsada.
Koruyan kollayan Allah c.c dır.
İnşallah bizler El Hafız olan Allah sığınmışızdır.

Selam ve dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
Aleykümselam.

Ahir zaman fitnelerinin ümmeti Muhammed üzerine sağanak bir şekilde bir zamanı ve dönemi yaşıyoruz. Peygamberimiz (sav) mucizeyi peygamberiye olarak ümmetinin bugün başına gelen hadiseleri bindörtyüz küsur sene önce haber vermiş, ümmetini dikkatli olmaya davet etmiştir.

O yüzden çok dikkat etmek gerekir, fitne, fesad ve hasetlik dediğiniz gibi bir girişim olur ise buna cevap verecebilecek donanımda bir çok kardeşimiz ve üyemizde şükür mevcuttur.

Yaşayalım görelim. Saygılar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt