Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Genel Yönetim Duyurusu 4. Bölüm (1 Kullanıcı)

nurseyma

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Genel Yönetim Duyurusu 4. Bölüm

essalamü aleyküm allah rızasına inş eren kardeşler!site yönetici kardeşin ve diğer kardeşlerin yazılarını okudumda gerçektende öyle bir asırdayız ki insanın kendi cüz-i ihtiyarıyla bu siteye girip başka günahlardan kendilerini çekmeleri tebrike şayandır.Allah razı olsun yinede birsürü günahlara ve haramlara karşı heb beraber bir vucud şeklinde birbirinizi ve din kardeşlerinizi cenabı hakkın rızası yoluna girmeyi ve o yolda ilerlemeyi teşvik ediyorsunuz.Hayırlı işlerin manileri çok olur önemli olan sebat ve sadakatla ilerlemek.rabbim sıratı müstakimden ayırmasın.dualar müşterektir allaha emanetsinizB)

asnas

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN..GÜZEL AMACIMIZIN HEDEFİNE ULAŞMASI DUASI İLE...

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

" ravza hanımdamı aşka mecnun gibi rızasıyla gitti yada aşka mecnun rızasıyla mı gitti diye gösterildi?"

Bu sorumu Sorularla islamiyet Bölümünede sordum ama hala cevap alamadım NEDEN?:mad:

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı

Selamların en güzeli üzerinize olsun üye olduğum günden beri bu size ilk mesajım duyurunuzdan sonra gerçekten doğru bir yerde olduğuma inandım Allah sizden razı olsun
güzellikleri ve hayırları paylaşmak ümidiyle ALLAHA EMANET OLUN

hakan can

Kayıtlı Kullanıcı

S.A AMİN DUALARLA BULUŞMAK DİLEGİYLE ALLAH CC RAZI OLSUN

H@k@n

Kayıtlı Kullanıcı

Rambim Peygamber Efendimizin Kevser Havuzunun Etrafında Toplanan Kullardan Eylesin Bizleri..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm
erkan abi ben bu siteye üye olurken bukadar bağımlılık derecesinde ilgimin olacağını tahmin etmiyodum sadece bir internet ortamı ne kadar etkileyebilirki beni ilk ay içerisini gezdim dolaştım kişileri tanımaya yazılan yapılan herşeyi izledim kıyıdan kenardan biraz yorumlara katıldım ikinci ay baktımki aradığım yıllarca boşluğu çektiğim bişeymiş aslında sıcak bir aile ortamı buldum kendime abilerim ablalarım kardeşlerim oldu çok sevdim çok sevildim ne derdim olsa paylaştım herkes elinden geldiğince derdimi derdi bildi islamiyetin karanlıkta kalan (benim aklımda) yanlarını gün ışığına çıkardılar bir çok değerli abim düşünüyorumda neler yapmadıkki neler yaşamadıkki iyisiyle kötüsüyle geçti zaman rabbim doğru yolundan ayırmasın kimsenin hakkı kimsede kalmasın ben herkese hakkımı helal ediyorum kırdığım üzdüğüm olduysa hakkını helal etsin Allah kevser havuzunun başındada toplanmamızı nasip eylesin Allah a emanet olun islamiyet gen ailesi...B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

hurrem_Sultan yazdı:
" ravza hanımdamı aşka mecnun gibi rızasıyla gitti yada aşka mecnun rızasıyla mı gitti diye gösterildi?"

Bu sorumu Sorularla islamiyet Bölümünede sordum ama hala cevap alamadım NEDEN?:mad:

Selamün aleyküm...bence bilmeden yorum yapıyorsunuz...Bu yorumları devam ettirmeyin lütfen...En sonunda hakkınızı helal edin diyebilirsiniz..:p

inniva

Kayıtlı Kullanıcı

Bu siteye yeni üye oldum, kafamda onlarca soru varken araştırma yaparken buldum, araştırmama devam ederken dur şu yönetim yazısını bir okuyem dedim, birde ne görem, site girmiş birbirine. Ha birde çok nazik insanlarsınız, hitaplarınız hoşuma gitti ama erkan kardeşim kusura bakma ama yaptığın yanlış, tüm yöneticilerin yetkilerini ellerinden alman yanlış olmuş. Emeğe saygı denen kurala uymamışsın, site sahibi olman birşeyi değiştirmez, forumu forum yapan önce üyeler sonra yöneticilerdi. Baktın sitede yanlış yapan var atarsın, ki unutma forumlar yöneticisiz olmaz. Aslında yazın bence kırıcı olmuş, ya çok dolusun canını sıkan şeyler var yada birine fena halde bozuksun. Yeni ekibini biran önce kurabilmeni dilerim. Zor ama hayırlı yolunda başarılar.

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı

B)B)B):|

baltefsiri

Kayıtlı Kullanıcı

Yüreğinize ağzınıza sağlık. Er-Rahman Er-Rahiym Razı olsun kardeşim. Es-selamü aleyküm.....

hazal34

Kayıtlı Kullanıcı

aldığın tedbirler gerçekten güzel erkan kardeşim..
msn ve kadın erkek ilişkileri konusunda sitenin tavrının güzel olması üye olma sebeplerimdendir, kötü niyetli insanlardan korunmak için güzel önlemler olmuş..
daha hayırlı ve işin ehli yöneticilerin gelmesini dilerim cenabı allahtan

Ahmet_58

Kayıtlı Kullanıcı
"Vealeykümüsselam Verahmetullahi Veberakatüh"

AMİN. AMİN. AMİN. ALLAH c.c. dualarınızı kabul etsin İnşaAllah. ( Amin )

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt