Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Genel Yönetim Duyurusu 5. Bölüm (1 Kullanıcı)

Y.e.K.M

Kayıtlı Kullanıcı
ellerinize sağlık çok güzel olmuş site selametle...A.E.O

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı
açmış olduğunuz konulara ve cevaplamış olduğunuz bölümlere ulaşabilmeniz için kullanıcı isminiz altında ki "Toplam Konuları:" , "Toplam Mesajları" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz veya Arama kısmına tıklayarak arama yapmak istediğiniz kelimeyi girerek sonuca ulaşabilirsiniz. toplam konuları toplam mesajları diye bir yazı göremiyorum arama kısmına kelime yazarak bulmak uzun iş

_emanetci_

Kayıtlı Kullanıcı
s.e site çok güzel olmuş yapan ve aracı olan herkezden Allah razı olsun

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
açmış olduğunuz konulara ve cevaplamış olduğunuz bölümlere ulaşabilmeniz için kullanıcı isminiz altında ki "Toplam Konuları:" , "Toplam Mesajları" linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz veya Arama kısmına tıklayarak arama yapmak istediğiniz kelimeyi girerek sonuca ulaşabilirsiniz. toplam konuları toplam mesajları diye bir yazı göremiyorum arama kısmına kelime yazarak bulmak uzun iş

Forum bölümünde ki bulunan herhangi bir konuya yazmış olduğunuz cevap sonrası, Üye adınızın altındaki kısımdan "Toplam Konular" ve "Toplam Mesajlar" şeklinde iki bölüm göreceksiniz. O yerlere tıklayarak mesaj veya konulara ulaşabilirsiniz.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Forum bölümünde ki bulunan herhangi bir konuya yazmış olduğunuz cevap sonrası, Üye adınızın altındaki kısımdan "Toplam Konular" ve "Toplam Mesajlar" şeklinde iki bölüm göreceksiniz. O yerlere tıklayarak mesaj veya konulara ulaşabilirsiniz.

selamun aleyküm kardeşim.ben üye adımın altında "Toplam Konular" ve "Toplam Mesajlar" gibi bölümler göremiyorum. sebebi nedir?

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Resim ile ifade edilecek olursa, aşağıdaki gibi gösterilebilir.

daha farklı bir bölüm olduğun sanmıştım ben. bunları görüyordum. toplam konu başlıklarına ulaşmada da buranın kullanıldığını yeni öğrendim. Allah razı olsun..

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür Ederiz..

Teşekkür Ederiz..

esselamunaleyküm verahmetullahi veberekatuhu..

tüm üyelerin avatarları mehmetçik olmuş...çok güzel..duyarlılığınızın bi yansıması inşallah..ve ekranın sol üst kenarındaki bayrak ta çok yakışmış...ekranı hareket ettirdikçe o da hareketleniyor..sitemizde askerlerimizi heran hatırlatıcı bi yenilik var...:evetdeğerli site yöneticimize ve emeği geçen herkese :T

selam ve dualarımla..

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum hakikaten de çok guzel olmus avatarlarimiz.ben zaten degistirmek istiyordum ama bir turlu degistiremiyordum.tevafuk siz degistirmissiniz.:)Allah razi olsun.

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a erkan abi niyeyse benim rorma yazdığım mesajlar siliniyor niçin

asakir

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

siteye ben yeni girdiğim için eski halini bilmiyorum yabancılık çekenler vardır elbette ancak bu haliyle aliştığınızda daha çok memnun kalacağınıza eminim çünki bu şuanda en çok tasvip gören sahife tarzıdır...

çalışmalarından dolayı emeği geçen herkese saygılar sunarım Mevlateala razı olsun...
nazrlardan ve kem gözlerden muhafaza buyursun..................amin...........s.a......

erlik

Kayıtlı Kullanıcı
Siteye Yeni Uye Oldum Bence Hic Bir Sorun Yok Basarilarinizin Devamini Dilerim

asaint

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.asaint.tr
s.a. Arkadaşlar gercekten zor bir iş site işi belki burdan bakışta kolay gibi görünebilir ama

ERKAN arkadaşımız vb sine yeni eklemeler yapıyo sırf siteyi daha aktif olarak daha iyi bir hizmetsunabilmek için bende site yönettim kolay iş deil

bu aynı zamanda webmaster(hosting)in yani: bu siteye baglanmanızı saglayan sunucununda iyi olması gerekir...

sitedeki üyelerin artması nedeniyle belki yavaşlama hatta baglantı problemleri olabilir. her sitede oıldugu gibi umarım bunlar düzelir..

ERKAN arkadaşımızada kolay gelsin diyorum....
fikrimce yeni bir postbit yapmanızı tavsiye ederim...teşekkür hacki olursa fena olmaz diye düşünüyorum

neyse emeğin ve calışman için saol ERKAN kardeşim iyi çalışmalar

a.e.olun selametle

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
asaint kardeş bunlar ne ya! webmaster,postbit, hacki bu konuda cahil kaldım hakkat. nasıl öğrenicem ben bu işleri ?
hiç üşenmedim gecenin bir yarısı baktım anlamlarına. teşekkürler sebep oldun kardeş.

rebida

Kayıtlı Kullanıcı
adminin dikkatine

adminin dikkatine

s.a. admin kardeşim.her ne kadar bu sitenin eski halini bilmesem ve sizinde belirttiğiniz gibi sitenin yeni yüzü münasebeti ile bazı eksiklikler olabilir.! lakin ben siteye özellikle forum'a girdiğimde veya herhangi bir konuyu açtığımda çok geç açılıyor sadece bu site diyorum çünkü başka sitelerde bu sorunu yaşamıyorum .inşallah bu uyarımı dikkate alırsınız en azından bu durumdan dolayı yeni üye olan veya olmaya meilli kardeşlerimizi vazgeçirmesin.Allaha emanet olunuz.

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun sizlerden,sizler bizler için en iyisini yapmaya çalışıyorsun hepinizin emeğine sağlık Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Selam ve dua ile allah'a emanet olun..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt