Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Her gün Bir Hediye (2 Kullanıcı)

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi..
Allah Celle Celalehu..

Selamın sevdiklerinin, sevenlerinin üzerine olsun..
İnşallah..

Esselamun Aleyküm Ya Rabbi..
Esselamun Aleyküm Ya Resulullah..
Esselamun Aleykum..
Ümmeti Muhammed..

Selamun Aleykum..

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi güzellik ver..
İyilik ver..
Birlik beraberlik ver ülkemize..
Koru, şakın esirge ülkemizi, İnsanımızı, insanları..
Dünyamızı yaşanır kıl..
İnşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi Türkiyemizi, Devletimizi, İnsanımızı, Askerimizi, Polisimizi, Güvenlik Kuvvetlerimizi koru, şakın, esirge..

Yardımını esirgeme Ya Rabbi..
inşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi ferahlık ver, bol rızık ver, sağlık sıhhat ve afiyet ver..
Türkiyemize..
Dünyamıza..
İnşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rabbi görünür ve görünmez belaları def et..
Etkisiz hale getir.
İnşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Yarabbi afetlerden, depremden, selden, obrukdan, susuzluktan ve açlıktan, fırtınadan, tabi ve doğal felaketlerden sana sığındık ..
Bizleri koru..
Hastalık, dert ve sıkıntılardan bizleri koru..
inşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Yangın, virüs ve bilemediğimiz her türlü kötülükten bizleri koru..
İnşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Yer yüzünü tüm canlıları ile mutlu, huzurlu, emniyetli yaşanır hale getir Ya Rabbi..
İnşallah.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
La İlahe İllallah..

Sen olmasan, dilemezsen asla..
Biliyor..
Senden arz ediyoruz ..
Ya Rabbi..
inşallah.

leyla-1

Altın Üye
resimli-cuma-mesajlari-2019-en-sik-en-yeni-en-715345_9689_5_b.jpg

leyla-1

Altın Üye
Seherde açılan eller hürmetine, rükûda bükülen beller hürmetine, kabul et yakarışlarımızı. Secdeye kapanmış başlar hürmetine, gözlerden akan yaşlar hürmetine, sevginle doldur sana yönelmiş kalplerimizi. Ve sen affedicisin affı seversin affeyle Yarabbi cümlemizi… Hayırlı cumalar…

Yakınlık ne zamanla ne mekânla sınırlıdır. Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda yüreğimde ve duamdasınız. Cumanız mübarek olsun…

leyla-1

Altın Üye
Ey Yüce Rabbimiz! Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kaplerimizden imanı, hayatımızdan Resulünün sünnetini ve sevgisini eksik etme (Amin). Hayırlı Kandiller.

leyla-1

Altın Üye
Ey affı tecyizesinin önünde rahmet tahtının sultanı! İçimizi sana döküyor, kusurlarımızı sana açıyor ve bize yeniden insan olma yollarını göstermeni diliyoruz. Hayırlı Kandiller.

leyla-1

Altın Üye
-Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim. Hayırlı cumalar dilerim.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Kaç şafaktır ufka bakıyorum. Bütün kuşlarda bir telaş bir name. Sanki hayatın en neşeli toplumu. Verilen görevlerini eksiksiz yapıyorlar. Ya insan öylemi?

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm Çok Değerli hocam her gün Allah `a yalvarıyorum lutfen hocamızdan hayırlı bir mesaj diye tam 3 yıl olacak sizden mesaj almayalı çok değerli hocalarım dan çok değerli kardeşlerimin mesajlarına hasret kaldık bizler özellikle ben çok değerli hocalarından çok değerli kardeşimden size emanetim son nefeslerine kadar beni yalnız bırakmadılar en acı zamanlarında hep yanımda destek oldular ben sizleri çok özledim mesajlarınızı çok özledim sizleri çok merak ediyorum hatimleri tamamlayıp dualar etmenizi arıyoruz biz sizsiz olmak istemiyoruz.
Arkamızdan bir Fatiha okuyacak evladımız bile olmadı
Çok değerli hocam Kadir gecesinde okuduğum hatmin daha önceki hatimkerim duasını çok değerli İslam hocamızdan istiyoruz
​​Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin inşallah.
Hocam tekrar üye olur musunuz sitede hata oldu 3 yıllık bütün konular üyelikler geri silindi.
selam ve dua ile selametle kalınız selamlar çok değerli hocanın ellerinden hürmetle öperim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt