Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hiç geriye dönüp baktınmı? (1 Kullanıcı)

tvfyk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah öyle yazdığı için ki Ben evvel hiç yok iken bir damla suyun içindeki mikroskopla anca görülebilen bir zerreden çoğala çoğala bir insan olarak dünyaya gözümü açtım. Bebeklik, çocukluk gençlik orta yaşlılık derken yolun sonuna yaklaştım.Bu zaman zarfında ne işler yaptım ise Hak'kın memurları bir bir not edip defterime yazdılar ve son nefese kadar da yazacaklar.Kazandığımı helaldenmi haramdanmı kazandım. Zamanımı hayır işlerdemi maleyani işlerdemi geçirdim. Komşularım tanıdıklarım benden razı mı? değilmi? Başkalarının arkasından atıp tuttummu? Birilerine tepeden baktımmı?Allah'a gereği gibi kul olabildim mi?
Ey kardeş bu sorular bana sorulacağı gibi sanada sorulacak. Yarın ey kulum oku kitabını dendiği zaman kitabımızda olanların pek çoğunu biz unutmuş olak da pek çoğuda hatırımızda olmakla beraber iğneden ipliğe her bir şeyi yazılmış bulacağız kitabımızda. O zaman bize düşen vazife geçmişimize tevbe edip geleceğimizi daha bi güzel yaşama gayretinde olalım. Ola ki Rabbim kusurlarımızı setredip bizi Habibi Muhammed Aleyhisselam'ın şefaat edeceği kulları arasına katıverir inşallah. Her ne kadar kusurlu olsak gene ümidimiz Rabbimizin bizi bağışlamasınadır. Bu güzel sitede çok güzel yazılar yazıp, dualarda bulunan kardeşlerimizin inancı ve itikadı hürmetine Rabbimden af ve mağfiret diliyorum Bütün müslümanlar için.

fatmaerikci34

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hiç geriye dönüp baktınmı?

SELAMUNALEYKÜM KARDEŞİM YAZDIKLARIN GERÇEKTEN ÇOK ETKİLEYİCİ RABBİM GÜNAHLARIMIZI AFFEDER İNŞALLAH ALLAH RAZI OLSUN DUALARIMDA TÜM ÜMMET_İ MUHAMMED'E OLDUĞU GİBİ SANADA YER VERECEĞİM SENDE BENİ VE TÜM MÜĞSLÜMANLARI DUALARINDAN MAHRUM BIRAKMA SELAM VE DUA İLE SAĞLICAKLA KALB)B)

tvfyk

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH C.C. DEN İSTEDİĞİMİZ BÜTÜN MÜMİNLERİ AF ETMESİDİR. ALLAHA EMANET OLUNUZ SAYGILAR

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun. Rabbim kıyamet gününde defteri sağ eline verilen kullardan eylesin hepimizi.
Selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt