Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hicranım ne zaman dinecek ya rab? (1 Kullanıcı)

VuSLaT_üL ŞéHaDéT

Kayıtlı Kullanıcı
HİCRANIM NE ZAMAN SON BULACAK YA RAB?

ffytd.jpg

Sana kavuşmayı,senin yanına gelmeyi özledim YA RAB!Sana kavuşma olan VUSLATI,ŞEHADETİ özledim ey RABBİM! seni o kadar çok seviyorum ki ayrılık acısı olan HİCRANIMI dindiremiyorum…karşı çıkamıyorum YA RABBİ!Bu ne güzel bir muhabbet…her ibadetinde her zikrinde ayrı bir maneviyat var EY RABBİM! Ayrı bir güzellik…

Senin farz kıldığın ibadetleri yaptığımda kalbim öyle bir özlemle yanıyor ki…kendimden geçiyorum,Gözlerimi kapatıp sana kavuştuğum anı düşlüyorum…ellerimi açıp duaya başlıyorum…O da ne? Göz yaşlarım kendiliğinden düşüyor yere…seccadem ıslanıyor göz yaşlarımla…Düşen her bir damla seni haykırıyor sanki,Allah diyerek RAHMAN diyerek…sonra başlıyorum kalbimden geçenleri anlatmaya...’’EY RABBİM diyiyorum;Sensin gizli açık her şeyi bilen,gizli açık her şeyi gören…YA RAB! Benim halimi de görüyorsun…Gönlüm VUSLATI,yüreğim yanına varmayı,kalbim ise bu HİCRANIN son bulmasını istiyor… YA RAB! Müjdele beni VUSLATINLA ,sana kavuşmakla…müjdele beni ŞEHADETLE, seni görmek müjdesiyle…’’

Anlattıkça kelimeler boğazımda düğümleniyor…Daha fazla dayanamayıp göz yaşlarımı bırakıyorum seccademe…susup bekliyorum öylece…Aman YA RABBİM! bu da ne? Öyle güzel bir koku,öyle güzel bir esenlik yayılıyor ki etrafa,kendimi bir anlık CENNETİNDE hissediyorum YA RAB! Öyle bir feyizle doluyorum ki kendimi tutamayıp TEKBİR getiriyorum:Allah ‘U EKBER!
Ne büyük bir sevgin ve ne büyük bir lütfun var Allah’IM!
SELAM VE DUA İLE….VESSELAM….
___VUSLAT_ÜL ŞEHADET_____

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt