Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hira 06.. Dilek kardeşimiz için... (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşlerim..
dilek kardeşimizin eşi işten çıkarılmış.. durumları sıkıntılı.. evlerinde internet olmadığı için giremiyor.. bizden dua etmemizi rica etti.. yeni evliler bide bebek bekliyorlar.. durumlarının daha sıkışık bir hal almaması içn dua edermisiniz..
yasin okuyabiliriz..
ya rezzak
ya latif
ya fettah okuyabiliriz.. yani ne isterseniz.. yeterki dua edelim..
hayırlı dualarınızı bekliyoruz
ALLAHA EMANET...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
BUKET... 1 Yasin, 2000 ya FETTAH, 2000 ya REZZAK, 2000 ya LATİF
HİCRAN... 5000 ya REZZAK
emriye......2000 ya FETTAH,2000 Ya LATİF
Vaveyla......500 ya REZZAK
tsunami......1100 ya REZZAK
Leyla abla......5 yasin Sayısız esma

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
500 ya rezzak alıyım..

Rabbim verdiği canı rızıksız bırakmaz inşallah hayırlı bir iş verir

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
2000 ya fettah 2000 ya latif okuyacağım inşaallah..rabbim kimseleri darda koymasın..

hira06

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi komşunun bilgisayarından girdim canım arkadaşlarım Allah razı olsun sizlerden.. Rabbim gönlünüzün güzelliğini ömrünüze versin.
buketim cnm aradın ama ali'nin yanında açmak istemedim telfnu seni yarın arayacağım inşAllah
tekrar Allah razı olsun hepinizden

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
100 adet ya rezzak alayim simdilik oudukca alirim rabbim hayirli rizik kapilari acsin kardesim evladimiz helalinden bol rizigiyla gelir yuvanizdaki biri bin yapar bereketli olur insaAllah...

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam Allah yar ve yardımcıları olsun Rabbim bu mübarek Ramazan Şerifin bu mübarek cuma gününün okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine Allah hayırlı rızk iş kapıları açmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah'ım doğacağı bebeklerini hayır uğur bolluk getirmek nasip etsin Rabbim.
Şimdilik 3 Yasin ve sayısız esma alıyorum Allah'ım kabul etsin inşallah. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar..

leyla-1

Altın Üye
===BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM===
"Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es'elüke bismikel azîmil-a'zami, enterzukanî helâlen tayyiben. Allahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu, ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba'iden karribhu, ve in kâne kâriben yessirhü, ve in kâne kalîlen kessirhü ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi"

Anlamı: Ya Allah, Ya Rab, ya Hayyü ya Kayyûm. Ya Zel Celali vel- İkram. Yüceler yücesi olan isminin hakkı için senden isterim. Dilek kardeşimizin eşine ve bütün kardeşlerimize helâl rızık ver. Allah'ım, eğer rızkımız semada ise onu indir. Eğer yerde ise onu çıkar. Uzakta ise onu yaklaştır. Yakın ise kolaylaştır. Az ise çoğalt. Çok ise onu bereketlendir."

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
leyla ablam diline yüreğine sağlık.. ALLAHIM SENİNDE SIKINTILARINA DERMAN OLSUN,,,

leyla-1

Altın Üye
leyla ablam diline yüreğine sağlık.. ALLAHIM SENİNDE SIKINTILARINA DERMAN OLSUN,,,

Amin Amin Amin
Allah razı olsun canım benim Allah cümlemizin de yar ve yardımcısı olsun Allah kimseyi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah. Dilek kardeşimize çok selam söyleyin kalbimiz gönlümüz dualarımız onlarla moralini bozmasın Allah büyük gün doğmadan neler doğar Rabbim'in hazinesinde neler bulunur yeter ki Ol desin Allah hazinesinden bizleri mahrum bırakmasın inşallah Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için. Allah'a emanet olun selametle kalınız.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM
RABBİM SONSUZ KERE razı olsun ablacım..
rabbim... hiçbirimizi çaresiz bırakmasın..

leyla-1

Altın Üye
Canım 2 Yasin daha alıyorum Allah'ım kabul etsin Rabbim hayırlı güzel kapılar açmak nasip etsin Rabbim inşallah..

hira06

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun sizlerden..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane ya rezzak okudum dahada okuyacagım dualarımdasın kardesım....

leyla-1

Altın Üye
Canım 2 Yasin daha alıyorum ayrıca okunan Vakıa Sürelerini de hediye ediyorum Allah'ım bu mübarek Ramazan Şerifin tutulan oruçlar okunan Kur'anlar dualar yapılan ibadeteler yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlı güzel kapılar açmak nasip etsin Rabbim inşallah..

leyla-1

Altın Üye
Allah'ım Ya Fettah Ya Rezzak ismi ile hayırlı rızk hayırlı iş hayırlı kapılar açmak nasip etsin Rabbim.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
500 ya Rezzak
500 Ya Latif okudum
Rabbim tez zamanda sıkıntılarını gidersin kardeşimizin

gamzeli73

Kayıtlı Kullanıcı
allah rızası için dualarınıza benide katarmısınız .
Dualarımın kabulü ve işimin kolaylaşıp en hayırlıolacak şekilde sonuçlanabilmesi için bende sizlerden dua istiyorum..
Allah herkesin gönlüne göre hakkında en hayırlı olacağını versin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt