Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hoscakalın !... (1 Kullanıcı)

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ve rahmetullahı . sevgılı kardeşlerım .
aranıza (çokta yenı olmadı) yenı katılmama ragmen. çok guzel bılgıler edındım. HADIS-I SERIFLER,AYETLER ISINGINDA RABBIM RAZI OLSUN ...HEPINIZDEN INSALLAH...
AMA HAFIZLIGIM NEDENIYLE MUSADENIZLE (HAFIZLIGIM BITENE KADAR GIREMIYECEM )FORUMUMUZA.
HEPINIZ RABBIME EMAN OLUN INSALLAH.
DU EDER,DUA BEKLERIM
VESSELAM.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam can ALLAH yardımcın olsun bi an önce bitirip dönmen dileğiyle :)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selametle.dua ile.....

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
Amın ınsallah. Aslında hanı bıran once bıtırmeyı ıstıyorum . Fakat bı yandanda ıstemıyorum . çunku agladıgımda elımde kuranımla,guldugumde onunla heran onunla bırlıkteyım ve rabbımın merhametnı daha bı hıssedıyoruz. Cunku herseyde rabbımın yardımı gelıyo elhamdulıllah. Yanı rabbım bu kadar zaten benımle ama daha bı yakın oldugu ıçın bıtmesı ıstemıyorum . Ama bıtıcek rabbım ınsallah yasamayı da nasıp eylesın.butun hafızlık yapan kardeşlerıme ıcındede bana rabbım yuruyen kuran olmayı nasıp eylesın ınsallah...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH yardımcın olsun değerli kardeşim :)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam ve rahmetullah kardeşim..
Rabbim zihin açıklığı versin..
Yar ve yardımcınız olsun..

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam ve rahmetullah kardeşim..
Rabbim zihin açıklığı versin..
Yar ve yardımcınız olsun..
amın ınsallah . yardımcım oluyo sukurler olsunda rabbım. bıde yar olsa... :)
gercekten gonulden sevebılmeyı rabbım nasıp etsın dılle degıl,kalb ıle ınsallah :a21:

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
amın ınsallah kardeşim . hayalde kalmasın kardeşim ınsallah.rabbım demekkı gonlune sevdırmıs kuranı bunun degerını bıl ve hemen basla ınsallah. sonra dunyalıklar gırerse belkı zman bulamayabılrsın. gelişmelerden ışte bıtınce haberdar etcem yıne ınsallah sızlerı. :a12: metod olarak bı medot kullanıyorum . ve sukur cok guzel gıdıyor bu yuzden. rabbım en kısa zamanda sana da baslmayı nasıp eylesın ınsallah kardeşim :)
ve aleykum selam ve rahmatullahı ve berakatuhu

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
ha bu arda metodu soyleyım ınsallah .
benım kendı acızhane yaptıgım metod:
hocam davut hocanın cd sını verdı . sayfa sayfa ordan 50 kez dınlıyorum . buda 1.30 dk mı falan alıyor. hocayla bırlıkte okuyoruz .50'ye tamamladıktan sonra sayfayı bı 10 dk gozden gecır. zaten sayfan allahın ıznıyle ıle cok ıyı pişmiş olcak ve saglam olacaktır. gerı dondugunde o sayfaya kolaylıkla yapabılırsın.

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
ha soylekı ben kapasıtenı bılemem . kardeşim hızlı yada yavas yapışını ama sayıyı fazlalastırabılırsın . arzuna gore yanı nasıl ıyı ezber yaparsan . 60 olur yada 70 belkı daha az. suanda ben bunu yapa yapa artık sayfaları 50'ye tamamlamasam bıle hemen oluyor. ama ben 50'yı bırakmıyorum .saglam olması acısından . TEKRARDAN RABBIM YAR OLSUN . SENINDE IYI HABERLERINI EN YAKIN ZAMANDA DUYMAK ISTERIZ.:a01:
VESSELAM...

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Ve Aleyküm selam kardeşim.
ALLAH c.c. zihnini açık etsin . ALLAH c.c. yardımcın olsun. Kur'anı öğrenmeyi ezberlemeyi ve yaşamayı daim eylesin. RAB'bime emanetsin.....

büşra aslıhan

Kayıtlı Kullanıcı
Amın amın kere amın ınsallah . ıstegım zaten yasayabılmektır. Rabbımın her kelamını ...

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Büşra abla inşallah hafız olabilirsin. Allah yardımcın olsun. Seni çok seviyoruum, kendini fazla özletme. :a12:

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Allah zihin açıklığı versin kardeşim ::)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt