Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Aişe Annemize Bir Mektup (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hz. Aişe Annemize Bir Mektup

http://www.umutfm.com/izle.php?id=77

BEN BU EZGİYİ BU YÜZDEN BU KADAR ÇOK SEVİYORUM.MUHAMMED BEY ANLATILMIYORKİ.BİZLER CİHAD ETMİYORUZ BEN KENDİ ADIMA SÖYLİYÜRUM ÖRTÜ İÇİN MÜCADE ETMİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK RAHATIM.KİMSE BANA AÇIL YADA KAPAN DEMİYOR TAMAMEN BANA KALMIŞ.BACILARIMIZ NELERE KATLANIYOR.BEN O DURUMDA OLSAM ACABA NE YAPARDIM?

ALLAH BİNKERE RAZI OLSUN O KADAR GÜZELDİKİ YAZI TAM GÜNÜMÜZÜ ANLATIYOR.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
S.A. KARDEŞİM,
İNAN SADECE İLK İKİ MISRAYI OKUDUM, GERİSİNİ OKUMAYA ÖZÜM GÖTÜRMEDİ. TV DEKİ HER TESETTÜRLÜ MAĞDUR BACIMI GÖRDÜĞÜMDE SOL YANIM AĞRIYOR. VE DÖNÜP DAHA 10 YAŞINDA OLAN KIZIMA BAKIYORUM VE DİYORUM, ALLAH C.C. ŞAHİT OLSUN, MELEKLER ŞAHİT OLSUN, BENİM KIZLARIM EĞER ORTAM DÜZLEMEZSE BU YOLDA CAN VERECEK BİLİNÇ VE ZİHNİYETTE YEİTŞTİRMEYE ÇALIŞACAĞIM.
ALLAH ONLARIN BEDDUASINDAN BİZLERİ KORUSUN.
K.S.E.O.

İNŞ ABİM RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN.HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN.

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

FATMA_ERGUN yazdı:
mtekik yazdı:
S.A. KARDEŞİM,
İNAN SADECE İLK İKİ MISRAYI OKUDUM, GERİSİNİ OKUMAYA ÖZÜM GÖTÜRMEDİ. TV DEKİ HER TESETTÜRLÜ MAĞDUR BACIMI GÖRDÜĞÜMDE SOL YANIM AĞRIYOR. VE DÖNÜP DAHA 10 YAŞINDA OLAN KIZIMA BAKIYORUM VE DİYORUM, ALLAH C.C. ŞAHİT OLSUN, MELEKLER ŞAHİT OLSUN, BENİM KIZLARIM EĞER ORTAM DÜZLEMEZSE BU YOLDA CAN VERECEK BİLİNÇ VE ZİHNİYETTE YEİTŞTİRMEYE ÇALIŞACAĞIM.
K.S.E.O.

İNŞ ABİM RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN.HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN.

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM,
CÜMLEMİZE İNŞALLAH HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN. TABİ BİZLERİDE HAYIRLI EVLATLAR ZÜMRESİNDEN SAYSIN.
K.S.EO.
NOT: RESİM VE AYET ÇOK GÜZEL, TABİ BİZ BU GÜZELLİKLERİ UZAKTAN SYREDİYORUZ. KEBAPÇI KEDİSİ GİBİ.

ATA_11

Kayıtlı Kullanıcı

SELAM ARKADAŞIM...ÇOK HOŞ BİR YAZIYDI İNAN.BİR KERE OKUMAK YETMEZ BU ARADA.TÜM SAMİMİYETİMLE SÖYLÜYORUM SİZE,GÜZEL BİR YAZI OLDUĞUNDAN YAZICIDAN ÇIKARTTIM.ELİMDE OLSUN DİYE.SAĞOLASIN.:)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

BEN BU YAZIYI DEFALARCA OKUYORUM DEFALARCADA GÖZLERİM DOLUYOR SİZLER ÇOK GÜZEL DEDİKÇEDE DEFALARCA OKUYASIM GELİYOR BİR ÖZLEM BİR HASRET BİR MEKTUPTA BU KADAR GÜZEL DİLE GETİRİLİR

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
mtekik yazdı:
S.A. KARDEŞİM,
K.S.E.O.

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM,
CÜMLEMİZE İNŞALLAH HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN. TABİ BİZLERİDE HAYIRLI EVLATLAR ZÜMRESİNDEN SAYSIN.
K.S.EO.
NOT: RESİM VE AYET ÇOK GÜZEL, TABİ BİZ BU GÜZELLİKLERİ UZAKTAN SYREDİYORUZ. KEBAPÇI KEDİSİ GİBİ.

AMİN ABİM RABBİM BİZLERİ EBEVEYNLERİMİZE LAYIK EVLAT EYLESİN İNŞ.ABİM NE GÜZEL DEMİŞSİN KEBAPÇI KEDİSİ GİBİ .BENDE O RESİM VE AYETİ ÇOK SEVİYORUM.SİDEN BİR ARKADAŞ YAYINLAMIŞTI RESMİ ALLAH RAZI OLSUN

takan

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM.
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

333333 yazdı:
can muhammed kardeşim paylaşımından dolayı allah senden razı olsun burasını bir okul olarak kabul ediyorum bimediklerimizi öğreniyor bildiklerimizi aktarıyoruz allahın selamı üzerinize olsun .saygı ve sevgi ile can muhammed kardeşim.. selam.. ve.. dua.. ile

değerli abimin yorumuna aynen katılıyorum.RABBİM Muhammed kardeşimizden razı olsun

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

elzem yazdı:
333333 yazdı:
can muhammed kardeşim paylaşımından dolayı allah senden razı olsun burasını bir okul olarak kabul ediyorum bimediklerimizi öğreniyor bildiklerimizi aktarıyoruz allahın selamı üzerinize olsun .saygı ve sevgi ile can muhammed kardeşim.. selam.. ve.. dua.. ile

değerli abimin yorumuna aynen katılıyorum.RABBİM Muhammed kardeşimizden razı olsun

Allah razı olsun Allah sizleride benide cennet bahçesinde peygamberime komşu eylesin teşekkür ederim kardeşim teşekkür ederim ağabim:p

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

S.A...

BU YAZI HER ZAMAN GÖREBİLECEĞİMİZ BİR YERDE OLSUN...

OKUYALIM,AĞLAYALIM VE UNUTMAYALIM...

HAYATIMIN EN ZOR ANI ...

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ...YANIMDA BAŞINI AÇMAK ZORUNDA KALAN KIZIM...

RABBİM BU DAVADA BİZE GÜÇ VER...ŞUUR VER...O GÜNLERİ GÖRMEYİ NASİP EYLE.......AMİN

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ALLAH razı olsun duygulanmamak mümkünmü heleki yaralıysan heleki davalıysan bu uğurda sadıksan ağlamamak ne mümkünkü anne duy sesimizi. cihad belki sada nasıl olmadı ama biz evlatlarına oldu anne ALLAH razı olsun teşekkürederim:(:(:(:(

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

erdal yazdı:
S.A...

BU YAZI HER ZAMAN GÖREBİLECEĞİMİZ BİR YERDE OLSUN...

OKUYALIM,AĞLAYALIM VE UNUTMAYALIM...

HAYATIMIN EN ZOR ANI ...

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ...YANIMDA BAŞINI AÇMAK ZORUNDA KALAN KIZIM...

RABBİM BU DAVADA BİZE GÜÇ VER...ŞUUR VER...O GÜNLERİ GÖRMEYİ NASİP EYLE.......AMİN

Aleykümselam;

Allah razı olsun Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşAllah. Allah'a emanet olun selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

hurrem_Sultan yazdı:
s.a. ALLAH razı olsun duygulanmamak mümkünmü heleki yaralıysan heleki davalıysan bu uğurda sadıksan ağlamamak ne mümkünkü anne duy sesimizi. cihad belki sada nasıl olmadı ama biz evlatlarına oldu anne ALLAH razı olsun teşekkürederim:(:(:(:(

Aleykümselam...

Amin ecmain inşAllah Allah kabul etsin kardeşim rabbim hayırlı yaşamlar nasip eylesin inşAllah. Niyet ve günüllerinize versin inşAllah Allah'a emanet olun selam dua ve sağlıkla kalın inşAllah

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

AŞKA MECNUN BENDE ŞİMDİ BU YAZIYI BULDUM FORUM AÇTIM AMA DAHA ÖNCE SEN AÇMIŞSIN ŞİMDİ GÖRDÜM KUSURA BAKMA SİLEBİLİRSİN HAYIRLI GÜNLER HAYIRLI SABAHLAR RECEP AYINIZ MÜBAREK OLSUN :p

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
AŞKA MECNUN BENDE ŞİMDİ BU YAZIYI BULDUM FORUM AÇTIM AMA DAHA ÖNCE SEN AÇMIŞSIN ŞİMDİ GÖRDÜM KUSURA BAKMA SİLEBİLİRSİN HAYIRLI GÜNLER HAYIRLI SABAHLAR RECEP AYINIZ MÜBAREK OLSUN :p

:p:p Allah razı olsun Abla Her işte vardır bunda da vardır bir hayır... emeğine sağlık teşekkür ederim hatırlatmak güzeldir. Allah'a emanet olun selam dua ve sağlıkla s.a.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt