Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Halimenin Hüznü (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Hz. Halime validemiz Allah resullünü Annesi Amine Hatuna teslim ettiğinde sarfettiği cümleleri elimden geldiğince dile getirmeye çalıştım inşAllah başarmışızdır. dinlemek için indirin selametle..

http://dosyam.net/?id=hbo2vj (kopyala yapıştır)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Hz. Halimenin Hüznü

dervis_hane yazdı:
s.a. kardeş buda güzel bir paylaşımdı ama bu şiirler o zamanlaramı ait acaba?:eek:

Aleykümselam;

Allah razı olsun kardeş evet bu şiir o zamanlara ait kardeşim kal sağlıcakla selametle.

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.ALLAH razı olsun gerçekten çok güzel imiş paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederim yaaa hem güzel okunmuş hemde o zamana ait halime validemize ait sözler olması çok hoş olmuş ALLAH sizi başımızdan eksik eylemesin inşALLAH bu kadar olur işte yaaa

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

aliye_aliye yazdı:
Allah razı olsun kardeşim, bizlerle paylaştığınız için..çok güzeldi gerçekten.. Selam ve dua ileB)

Allah sendende razı olsun kardeşim Teşekkür ederim dinlediğin için Allah'a emanet olun selam ve dua ile

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

hurrem_Sultan yazdı:
s.a.ALLAH razı olsun gerçekten çok güzel imiş paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederim yaaa hem güzel okunmuş hemde o zamana ait halime validemize ait sözler olması çok hoş olmuş ALLAH sizi başımızdan eksik eylemesin inşALLAH bu kadar olur işte yaaa

Aleykümselam;

Allah cemiCümlemizden razı olur inşAllah nacizane birşeyler yapmaya çalıştım Rabbim hayırlara vesile eylesin inşAllah Allah yar ve yardımcımız olsun Dinlediğiniz için teşekkür ederim Allah'a emanet olun selam ve dua ile

mustafa1949

Kayıtlı Kullanıcı
Hz. Halimenin Hüznü

Allah razı olsun kardeş evet bu şiir o zamanlara ait kardeşim kal sağlıcakla selametle

sadet

Kayıtlı Kullanıcı
göndermek

göndermek

s.a ben nasıl bu siteye mesaj veya müzik yada konu gönderebilirim bana yardımcı olun allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt