Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hz. Ömer (Rh.A) ‘den ; (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan tevbekarım
  • Başlangıç tarihi
T

tevbekarım

“Bütün dostları gezdim, gördüm; dili muhafaza etmekten daha iyi dost göremedim. Bütün elbiseleri gördüm; iffet ve sakınmaktan daha iyi elbise görmedim. Bütün malları gördüm; kanaatten daha iyi mal görmedim. Bütün iyilikleri gördüm; nasihatten daha iyisini görmedim. Bütün yemekleri görüp tattım; sabırdan lezzetlisini görmedim.”

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Bizde görüp,farkedebilecekmiyiz acaba?
Yada görmezlikten mi geleceğiz ki geliyoruz da..RABBİM affeylesin ..

suda

Kayıtlı Kullanıcı
söyladiğiniz söz tam bu zaman için söylenmiş bence çünkü bu zamanda bunları bilen çok az insan var

beyazkus58

Yasaklı Kullanıcı
“Bütün dostları gezdim, gördüm; dili muhafaza etmekten daha iyi dost göremedim. Bütün elbiseleri gördüm; iffet ve sakınmaktan daha iyi elbise görmedim. Bütün malları gördüm; kanaatten daha iyi mal görmedim. Bütün iyilikleri gördüm; nasihatten daha iyisini görmedim. Bütün yemekleri görüp tattım; sabırdan lezzetlisini görmedim.”

Hz.Omer(a.s) su dusini Unutmaylaim.!!!!!!

" Ali Olmasaydi Omer helak olurdu.Ey Ali,Senin olmadigin ümmet arasinda bir gün Fazla yasamak Istemiyorum.Sen Adillerin en Adilisin.

Allaha emanet olun.Selametle

Kaside

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleykum, Kardeşler Aşağıdaki Güzel Kitapları Tavsiye ederiz. Yazarı : Mustafa Necati BURSALI

Hz. Ömer (Ra.)
Hz.Ebubekir (Ra.)
Hz. Osman (Ra.)
Hz. Ali (Ra.)
Hz. Fatıma (R.Anha)
Hz. Hatice (R.Anha)

Hz. Aişe (R.Anha)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt