Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

islam (1 Kullanıcı)

hüseyin-c

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.candemir.tr.gg
Islam.. allah yaratti bizi, o günde sordu ruhlarimiza ben sizin rabbiniz degilmiyim;bela sen bizim rabbimizsin dedik ona iman ettik cümlemizde olmasa onun rabbimiz oldugunu kabul ettik ona sigindik ona güvendik ona inandik ve inancimizi sonsuzluga tasiyacagimiza söz verdik verdik ama tasidikmi hayir ama icimizden kalbi temiz olanlarin duasiyla allah bizi o sonsuz affiyla affedecek isallah. onu yok sayanlarin durumunu düsünmek istemem bu dünyada yasarlar yerler icerler ama peki o dünyada ne yapacaklar onun icin düsünmek istemem sirt dönmem yüz bükmem onunda icinde tatli bir his tatli bir seyler mutlaka vardir oda birgün dogru yolu bulacaktir derim .Allah ona inani bos cvirmez ona ne etsen yüz dönmez cünkü o yaratan yaratilana herseyi verir bazen anne baba bile cocugunu istemez ama allahu teale onu hic bir zaman yüz üstü brakmaz iste budur bizim farkimiz müslümanligin farki dilerim allatan herkes hak yolunu bulsun bulamayanlari allah islah etsin allaha emanet olun.. bide ben bu sitenin eski bir üyesindenim ama coktan belli giremiyorum.

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Allah ona inani bos cvirmez ona ne etsen yüz dönmez cünkü o yaratan yaratilana herseyi verir bazen anne baba bile cocugunu istemez ama allahu teale onu hic bir zaman yüz üstü brakmaz iste budur bizim farkimiz müslümanligin farki dilerim allatan herkes hak yolunu bulsun bulamayanlari allah islah etsin

SELAMÜN ALEYKÜM
ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM OLMUŞ.ALLAH RAZI OLSUN NE GÜZEL BİR YARADANIMIZ VAR YARABBİM VE BİZ BUNUN FARKINDAYIZ ÇOK ŞÜKÜR.FARKINDA OLMAYANLARI ALLAH ISLAH ETSİN AMİNNN HAYIRLI AKŞAMLAR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt