Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İSRAİL'İN YİĞİTLİĞİ (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
BU ŞİİRİMİ İSRAİL İÇİN YAZDIM FAKAT HENÜZ KİTABIMDA BİLE YAYIMLAMADAN SADECE islamiyet.gen.tr ZİYARETÇİLERİYLE PAYLAŞTIM UMARIM BEĞENİRSİNİZ SELAMETLE

useful

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İSRAİLİN YİĞİTLİĞİ

Çok güzel olmuş. emeğinize sağlık..

useful

Kayıtlı Kullanıcı

valla ben emeğinize saygı duydum hakkınızı helal edin etmezseniz yandık zaten :)

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı
RE: İSRAİL'İN YİĞİTLİĞİ

Esselamu Aleikum vr.vb
Allah razi olsun kardesim aklina zaval vermesin Allah c.c. !!
Allah daima yar ve yardimcin olsun .
Cok anlamli ve guzel !
Durdurun bende inecegim !!!

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

Muhammed kardesim canim benim her zamanki gibi supersin vallahi!!!!!! Emegine saglik Allah kalemine kuvvet versin insallah....

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. kardeşim gönlüne sağlık allah razı olsun paylaşım için çok güzel allah ilham perini senden ayırmasın inş.

elif nur

Kayıtlı Kullanıcı

Muhammed kardeş senin edebi yönün gerçekten muhteşem buda çok güzel olmuş devam inşaallah...B)B)B)

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

muhamed kardeşim çok güzel gerçekten ellerine emeğine sağlık güzel dile getirmişin duygularını inşallah kalemin elinden hiç düşmez ve devam edersin yazmaya..B)Allaha emanet ol kardeşim..Rabbim yar ve yardımcın olsun..B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm muhammed kardeşim..Allah razı olsun kardeşim.çok güzel ifade etmişsin...unutmaki o inecekler arasında bizlerde varız ve her dem olmaya çalışacağız inşAllah..rabbim eçok güveniyoruz ve elimizden gelenleri yapmaya çalışıyoruz inşAllah..rabbim tüm din kardeşleirmiizn yar ve yardımcısı olsun..selam ve dua ile..hayırlı cumalar..paylaşımın için çok sağol kardeşim..

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim elinize yüreğinize sağlık. Allah yolunuzu açık etsin inşallah.B)

nurun sesi

Kayıtlı Kullanıcı

esselamu aleyküm kardeşim.hakikaten bizde aynı şekilde boykota devam ediyoruz..rabbim senin ve hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
dua edelim kardeşim

nur talebesi

Kayıtlı Kullanıcı

emegine saglık çok güzel bi şiir olmuş aeo

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

MUHAMMED KARDEŞE ÇOK ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM;)YANİ BİR DUYGU BU KADAR GÜZEL ANLATILABİLİR:DYA NASIL BU KADAR GÜZEL DUYGULARINI ANLATABİLİYORSUN KARDEŞ BANADA ÖĞRETİRMİSİN:DO KOCAMAN YÜREĞİNE SAĞLIK VE O KOCAMAN YÜREĞE SAHİP OLDUĞUN İÇİN ALLAH CC RAZI OLSUNB)ALLAH CC NAZARLARDAN KORUSUN İNŞ.:DTEBRİK EDERİM KARDEŞ.SAĞOLASIN;) B)"CUMANIZ MÜBAREK OLSUN İNŞ.B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN KARDEŞLERİM BUNLARI YAZRKEN BENDE LÜBNANDA ÖLDÜM FİLİSTİNDE DİRİLDİM ARTIK İNSANIN BİR YERE KADAR DAYANMA GÜCÜ VAR BU ARTIK TAK ETTİ RABBİMDE YAZMAMI İSTEYİNCE YARDIM ETTİ VEDE BU ESER ÇIKTI ORTAYA İNŞALLAH DEVAMI OLUCAK SELAMETLE HAYIRLI CUMALAR

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

TEBRİK EDİYORUM ŞİRİN EN SONUNDA BİTİRMİŞSİNİZ ZATEN.RABBİM KALBİNİZDE Kİ GÜZELLİKLERİM DEVAMINI GETİRİR İNŞALLAH

feyza85252

Kayıtlı Kullanıcı

selamünaleyküm kardeşim helal olsun yüreğine sağlık bende varım ineceklerin ve rahmana gitmeye gönüllü olanların arasında tabi sizler kabul ederseniz benişde yanınızdaa......B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt