Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadının Erkek Doktora Muayene Olması (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Kadının Erkek Doktora Muayene Olması

mümkün oldukça ama katı bakmamak gereklidir eğer sağlığımız için gerekli ise erkek doktorada gidlmelidir özellikle kadın doğum uzmanı konusunda daha seçici olunursa daha iyi olur kanaatindeyim

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
mümkün oldukça ama katı bakmamak gereklidir eğer sağlığımız için gerekli ise erkek doktorada gidlmelidir özellikle kadın doğum uzmanı konusunda daha seçici olunursa daha iyi olur kanaatindeyim

ABLAMA AYNEN KATILIYORUM ÖZELLİKLE DOGUM KONUSUNDA DAHA SEÇİCİ OLALIM İNŞ

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

yaa önemli olan burda ihtiyaç durumunda erkek doktora gitmişse bir bayan usulunu bilmelidir yaa doktor mahrem nasıl olsa diye açılıp saçılmamalı edebli davranmalıdır doktor muayene esnasında mahremdir yanibakabilir muayene bittiği andan itibaren o kişi bize haramdır

aysun-b

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
yaa önemli olan burda ihtiyaç durumunda erkek doktora gitmişse bir bayan usulunu bilmelidir yaa doktor mahrem nasıl olsa diye açılıp saçılmamalı edebli davranmalıdır doktor muayene esnasında mahremdir yanibakabilir muayene bittiği andan itibaren o kişi bize haramdır

tamamen katiliyorum abla ihtiyac dahilinde mecbursak gidelim.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

bu konu gerçekten çok önemlidir çokda merak edilen bir durum acaba günaha girdimmi erkek doktor bana baktı kimisi aman ne olacak doktormu doktordur der inş bir konuya daha açıklık getirmişizdir

nilsu

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşlerim çok haklısınız.doğru olan bu ama bir de şu mesele var.özel muayeneye gitmeye gücü olmayan kardeşlerimiz hastanelere gitmek zorunda ve karşısına hangi dr.çıkarsa ona muayene olmaktadır.bu dr. erkekse muayene olmasın mı.biliyorsunuz hastanelerin durumu.birde dr ne kadar bayan olursa olsun bir ameliyat durumunda hastabakıcısı anestesizsti falan genelde hep erkek.seçme hakkın yok yani.sen çık diyemiyorsun.mesela benim dr.um kadındı.çok şükür ama ameliyatımda tam 3 tane erkek vardı.çok rahatsız oldum ama elden ne gelir.hemen bayıltılmak istemiştim.bu konudaki yorumlarınızı da yazarsanız sevinirim.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

değerli kardeşim zaten buraya kadar yazdıklarımızda ve kardeşlerimizin yorumlarında şu ortaya çıkmıştır imkanlarımız dahilinde gittiğimiz doktorlarda öncelikli tercihimiz kadın olmalıdır ama eğer erkek ise sorun yoktur sadece biz soralım olmadığı takdirde tercihimiz bayan olsun normal şartlarda dinimiz buna cevaz vermiştir içiniz rahat olsun kardeşim dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt