Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kadir Gecesi'nde dualarda buluşalım mı? (1 Kullanıcı)

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum arkadaşlar öncelikle hakkınız helal edin işe başladığım için ve evimde net olmadığı için ilgilenemdim ama hep aklımdaydınız.. inşallah saatler konusunda sıkıntı yoktur.. RAbbim şimdiden dualarımı kabul buyursun.. yarın gece dualarda buluşmak duasıyla..
Allah a emanet olun..

Not: katılmak isteyen arkadaş olursa kendini listenin sonuna yarım saat olacak şekilde ekleyebilir..
katılan ve katılmayan tüm arkadaşlardan Rabbim razı olsun..
SElam ve Dua ile..

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
bir de arkadaşlar saatler için hakkınızı helal edin sıradan verdim haksızlık olmasın diye sadece tevbe ya hak kardeşim en başta erken olmasını rica etmişti onu erkene yazdım diğerlerini sıradan yazdım..

birazdan çıkıyorum mutlu kul kardeşim eğer sen burda isen ilgilenebilirsin.. değiştirme de yapabilirsin ben şimdi aboneliklerde maillere ekleyeceğim haberdar olurum inşallah.. erken isteyen benim yerimi alabilir.
selametle arkadaşlar

nurcan_2010

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. 04:00-04:30'u da ben almak istiyorum. Allahım hakkımda herşeyini hayırlısını versin, yaptığım her türlü günah için beni affetsin, hayırlı kapılarımı açsın, hayırlı iş,hayırlı eş,hayırlı evlatlar, hayırlı bir ömür nasip etsin, son nefesimde iman üzere ölmeyi nasip etsin.sevdiklerimi, bütün müslümanları her türlü kötülükten korusun.her müslümana islamı gerçek anlamda yaşayabileceği bir vatan nasip etsin.amin..

nurcan_2010

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. bir şey rica edeceğim eğer mümkünse. benim aldığım saat tam sahur vaktine denk geldiği için hepimizin saatini yarım saat öne çekmemiz mümkün mü?mümkünse değiştirelim, değilse bu şekilde de sizlere katılacağm.

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm....kardeşim haklarınızı helal edin ben burada yazılan saati geçirdim...o sırada yine dua ve ibadetle ilgileniyordum ama site içinde belirlediğimiz dua ve ibadetle değil....hemen şimdi başlıyorum ve hepinize ayrı ayrı dua edecem...allah razı olsun...konuyu açan kardeşimizden...ne olur haklarınızı helal edin...çok kötü oldum şimdi vicdanen...

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
listedeki kardeşlerim inşallah görmüşlerdir saatlerini, lütfen çok dua edelim birbirimize...

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun...söylenilenlerin hepsini yaptım tek tek isim isim dua ettim inşaallah...sadece hacet namazım kaldı onu da şimdi kılacağım inşaallah...hepimizin isimlerinin söylenmesine dikkat edelim..hatta adı burada yazılı olmayanlarıda zikredelim..selam ve baki dua...dualarınız kabul olur inşaallah...

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
1-denizhkn...

2-can kırıkları....

3-tevbeYA HAK...
öncelikle rabbimize layık bir kul -efendimize layık bir ümmet olma şerefinin nasibi, gelmiş geçmiş tüm atalarımızın ruhu- günahlarının affı, vatanı ve dini uğrunda canını vermiş şehitlerimiz,ardında bir fatiha bile okuyacak kimsesi kalmamışlar,anne-babalarımızın kardeşlerimizin eşlerimizin ve onun aile büyüklerinin günahlarının affı, başlarına gelecek belalarının def'i, aile hayatımızın huzuru ve saadeti, vatanımız ve dinimizi üzerinde türlü oyunlar oynayan kafirlerin şerrinden korunmak niyetiyle...
daha sonra cümle günahlarımızın affı, cehennem azabı ve ateşin şerrinden korunmak,yüce rabb'imizin bize mağfiretiyle muamele etmesi, efendimizin(sav) şefaatlerine nail olabilmek,o çetin mahşer yerinde çaresizlerden olmamak, manevi sıkıntılarımızın giderilmesi, kalbimizdeki iman ışığının güçlenmesi, seccademize tüm samimiyet ve ihlasımızla kapanmamız, bu mübarek ayda tüm ibadetlerimizin yanlışı ya da eksiğiyle kabul olunulması, manevi hastalıklarımızdan arınmak,
dünyanın dört bir yanında kafirler tarafından fiziksel ya da psikolojik şiddete maruz kalan savaş içinde yaşamaya çalışan tüm mü'min ve müslüman kardeşlerimizin bu durumdan kurtuluşu,tüm kafirlerin şerrinden muhafaza olunabilmek

4-mervenur1....

5-gülen76...

6-hanife deniz...
dünyanın dörtbir yanında zalimin zulmü altındaki kardeşlerimizin selameti,ümmeti müslümanın evlatları,evlamlarım ve cümlemizin hidayeti inş.

7-esma34...

8-sevvda...

9-Mutlu Kul..

10-güllere vurgun...
RAbbim cümlemize hidayet,takva,gönül güzelliği,akıl,fikir,firaset ve bütün güzel huylar nasip etsin...güzel arkadaşlar, hayırlı eşler,salih saliha anne ve baba,hayırlı komşular nasip etsin...Ramazan ayının seneler geçtikçe daha heyecanla beklenmesini,oruç tutma isteğinin gün geçitikçe artacağını görmeyi nasip eylesin....namazları eksiksiz kılan bir ümmet,şerden kaçan hayra koşan bir ümmet olabilmeyi bizlere nasip etsin...Peygamber efendimizin yanına komşu olmayı,O'nun nur yüzünden istifade etmeyi ,şefaatine nail olabilmeyi nasip et..örtüsü olmayanlara örtü muhabbeti,namazı olmayanlara namaz muhabbeti nasip eyle...kardeşliğe çok ihtiyacımız olan bu günlerde bizleri sadakatle şereflendir...bi de hafız olmayı düşünen kardeşlerimize zihin açıklığı ver rahmetini onların üzerlerinden esirgeme....müslüman din kardeşlerimizin eziyet gördükleri yerlerde rahat ve bolluğa kavuşmalarını nasip et...kötü insanları ıslah eyle...iftira gıybet haram kötü zandan bizleri koru...ve bizleri hak yolda ilerleyen mücahid ve mücahidelerden eyle...

nurcan_2010............

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
allah bu knouyu açandan razı olsun!
tüm kardeşlerimiz için edeceğim dualar tamamlandı...
allah kabul etsin....
bu gece rabbim açılan ellerimizi geri çevirmeyecek....
inşaallah affolunanlardan olmuşuzdur...
selam ve dua ile...

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
denizhkn´isimli üyeden Alıntı
1-denizhkn...

2-can kırıkları....

3-tevbeYA HAK...
öncelikle rabbimize layık bir kul -efendimize layık bir ümmet olma şerefinin nasibi, gelmiş geçmiş tüm atalarımızın ruhu- günahlarının affı, vatanı ve dini uğrunda canını vermiş şehitlerimiz,ardında bir fatiha bile okuyacak kimsesi kalmamışlar,anne-babalarımızın kardeşlerimizin eşlerimizin ve onun aile büyüklerinin günahlarının affı, başlarına gelecek belalarının def'i, aile hayatımızın huzuru ve saadeti, vatanımız ve dinimizi üzerinde türlü oyunlar oynayan kafirlerin şerrinden korunmak niyetiyle...
daha sonra cümle günahlarımızın affı, cehennem azabı ve ateşin şerrinden korunmak,yüce rabb'imizin bize mağfiretiyle muamele etmesi, efendimizin(sav) şefaatlerine nail olabilmek,o çetin mahşer yerinde çaresizlerden olmamak, manevi sıkıntılarımızın giderilmesi, kalbimizdeki iman ışığının güçlenmesi, seccademize tüm samimiyet ve ihlasımızla kapanmamız, bu mübarek ayda tüm ibadetlerimizin yanlışı ya da eksiğiyle kabul olunulması, manevi hastalıklarımızdan arınmak,
dünyanın dört bir yanında kafirler tarafından fiziksel ya da psikolojik şiddete maruz kalan savaş içinde yaşamaya çalışan tüm mü'min ve müslüman kardeşlerimizin bu durumdan kurtuluşu,tüm kafirlerin şerrinden muhafaza olunabilmek

4-mervenur1....

5-gülen76...

6-hanife deniz...
dünyanın dörtbir yanında zalimin zulmü altındaki kardeşlerimizin selameti,ümmeti müslümanın evlatları,evlamlarım ve cümlemizin hidayeti inş.

7-esma34...

8-sevvda...

9-Mutlu Kul..

10-güllere vurgun...
RAbbim cümlemize hidayet,takva,gönül güzelliği,akıl,fikir,firaset ve bütün güzel huylar nasip etsin...güzel arkadaşlar, hayırlı eşler,salih saliha anne ve baba,hayırlı komşular nasip etsin...Ramazan ayının seneler geçtikçe daha heyecanla beklenmesini,oruç tutma isteğinin gün geçitikçe artacağını görmeyi nasip eylesin....namazları eksiksiz kılan bir ümmet,şerden kaçan hayra koşan bir ümmet olabilmeyi bizlere nasip etsin...Peygamber efendimizin yanına komşu olmayı,O'nun nur yüzünden istifade etmeyi ,şefaatine nail olabilmeyi nasip et..örtüsü olmayanlara örtü muhabbeti,namazı olmayanlara namaz muhabbeti nasip eyle...kardeşliğe çok ihtiyacımız olan bu günlerde bizleri sadakatle şereflendir...bi de hafız olmayı düşünen kardeşlerimize zihin açıklığı ver rahmetini onların üzerlerinden esirgeme....müslüman din kardeşlerimizin eziyet gördükleri yerlerde rahat ve bolluğa kavuşmalarını nasip et...kötü insanları ıslah eyle...iftira gıybet haram kötü zandan bizleri koru...ve bizleri hak yolda ilerleyen mücahid ve mücahidelerden eyle...

11.elifimbenim) selamün aleyküm hayırlı geceler kardeşlerim bu konuyu şimdi gördüm inşallah gec kalmadım bende aranıza katılmak istiyorum dileğim rabbim annemim babamın günahlarını affetsin ve onlara cennet bahcesınden bır bahce nasıp etsın kabır ve cehennem azabından korusun ve kendım için ibadetli bir ömür cocuklarıma hayırlı kısmetler nasip etsin ve cümle alemin dualarını kabul etsin rabbim hastalara şıfa dertlilere deva borçlulara edalar versin ve rabbim cocuğu olmayanlara hayırlı evlatlar .yuva kurmak isteyenlere hayırlı yuvalar nasip etsin yapılan bütün ibadetleri kabul etsin inşallah allaha emanet olun

sevvda

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH nice kandil gecelerinde dualarla buluşmayı nasib etsin,bütün kardeşlerime çokça dua ettim.ALLAH kabul buyursun.
[ ALLAH'IM SENDEN BAŞKA KİMİMİZ VARKİ YARDIM EDECEK.BİZİ SENSİZ BIRAKMA.]AMİN.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim rabbim bu gece yaptığımız dua ları kabul eder inşallah ben de hepinizin dliklerini okudum ve dua sını ettim rabbim bizleri arşı katından geri cevirmez inşallah allaha emanet olun

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
allah bu knouyu açandan razı olsun!
tüm kardeşlerimiz için edeceğim dualar tamamlandı...
allah kabul etsin....
bu gece rabbim açılan ellerimizi geri çevirmeyecek....
inşaallah affolunanlardan olmuşuzdur...
selam ve dua ile...

Rabbim inşallah cümlemizden razı olsun..
duaların için de yüce Rabbim ayrıca razı olsun kardeşim..
bu mübarek ay gece hürmetine dualarımızı kabul buyursun.
ben de duamı edebildim elahmdülillah.. hangimizin duası kabul
olduysa Rabbim o kişinin hürmetine bizleri de bağışlasın..

selam ve dua ile..

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH nice kandil gecelerinde dualarla buluşmayı nasib etsin,bütün kardeşlerime çokça dua ettim.ALLAH kabul buyursun.
[ ALLAH'IM SENDEN BAŞKA KİMİMİZ VARKİ YARDIM EDECEK.BİZİ SENSİZ BIRAKMA.]AMİN.

amin canım inşallah.. Rabbim daha nice kandiller nasip etsin.. ne mutlu ki böyle güzel bir geceyi Resulunun ümmetine nasip etmiş ne mutlu ki biz de o ümmetteniz Rabbim bizi bu yoldan ayırmasın.. dualarımızı katında kabul buyursun bağışladığı kullar zümresine dahil eylesin..kendine yaraşır kul Habib'ine yaraşır ümmet eylerin..
Duaların için de Allah razı olsun..Allah kabul etsin amin..

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim rabbim bu gece yaptığımız dua ları kabul eder inşallah ben de hepinizin dliklerini okudum ve dua sını ettim rabbim bizleri arşı katından geri cevirmez inşallah allaha emanet olun

ve aleykumselam kardeşim.. Rabbim ettiğin tüm dualarını kabul buyursun bizleri de dahil ettiğin için dualarına Rabbim senden razı olsun.. bu gecenin hürmetine inşallah affedilenlerden olmuşuzdur..
Allah a emanet olasn
Selam ve dua ile.

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
bana kimse cevap yazmamış:(

selamunaleykum kardeşim..
öncelikle hakkını helal et inşallah ben o akşam mesajını gördüm ama çok acil işim vardı cevap veremedim.. normalde bu konuyla ilgilenebilirim diye açmıştım sonra da aniden işe başladım.. kaldı... inşallah sıkıntı olmamıştır.. Rabbim razı olsun ettiğin duaları katında kabul buyursun inşallah.. bizleri de dahil ettiğin için..
inşallah affettiği kullar zümresine dahil olabilmişizdir..
hayırlı geceler kardeşim..
Allah a emanet ol
Selam ve Dua ile

denizhkn

Kayıtlı Kullanıcı
listedeki kardeşlerim inşallah görmüşlerdir saatlerini, lütfen çok dua edelim birbirimize...

görmüşlerdir kardeşim..

aslında ben de ilgilenemedim bu konuyla fazla az önce de belirtmiştim işe başlayınca güncelleyip hatırlatamadım herkese.. o yüzden herkes hakkını helal etsin.. inşallah dua edenlerden Rabbim razı olsun.. edemediyseler de razı olsun niyetine girmiş olmaları bile güzel..

sen de hakkını helal et kardeşim.. ettiğin dualar hürmetine Rabbim dualarımızı kabul buyrsun bzileri affetsin..
Allah a emanet ol
Selam ve Dua ile..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt