Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Karışık Resimler Buraya (2 Kullanıcı)

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
574705_390382127700714_1230125714_n.jpg

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
:p

muhakkak vardır yada olmalı zaten.. ::)

peki sizinki ne desem? anket sorusu gibi :D

hastalar bastırdı kusura bakmayınız :p mmm zor bi soru oldu :)) bilmem ki :) sebebini bilmiyorum ama geçen haftaya kadar biraz sıkıntılıydım bi haftadır sebebini bilmediğim bi mutluluk var :) hani yağmur sonrası çıkan gökkuşağı misali :) bilmem ki ilahi dinler mutlu olurum müzik dinler mutlu olurum kur'an dinler mutlu olurum,kitap okur mutlu olurum,kitap okur mutlu olurum vs vs metodlar çokmuş bende :p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hastalar bastırdı kusura bakmayınız :p mmm zor bi soru oldu :)) bilmem ki :) sebebini bilmiyorum ama geçen haftaya kadar biraz sıkıntılıydım bi haftadır sebebini bilmediğim bi mutluluk var :) hani yağmur sonrası çıkan gökkuşağı misali :) bilmem ki ilahi dinler mutlu olurum müzik dinler mutlu olurum kur'an dinler mutlu olurum,kitap okur mutlu olurum,kitap okur mutlu olurum vs vs metodlar çokmuş bende :p

Aaa orası hastane mi :p ::)
yani açıkçası itiraf etmeliyim ki çok şaşırdım yani mutluluğunuzun sebebi o kadar belirginken anlamamanız çok tuhaf :p :D

maşaALLAH ::)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

aynı şeyi iki defa yazmışsınız yaa ondan dedim, yaşlılık diye ::)

-------

Karman çorman duygular içindeyim...

n52701354562358550011.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt