Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kim Filistinde yaşamak isterdi!! (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Kim filistine yaşamak onlar gibi gögsünü kurşuna dayamak ya bacaklarını yada kollarını bırakmak ister...

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net
RE: Kim Filistinde yaşamak isterdi!!

BEN İSTERİM,
HİÇ OLMAZSSA, ALLAH C.C. NUN HUZURUNA KANLI AZALARIMLA ÇIKARIMDA, BELKİ YÜCE YARATICIMIZ ALLAH C.C. BANA MERHAMET EDER. YOKSA ŞİMDİKİ HALİMİZLE VAY BİZİM HALİMİZE,
"MADEM ÖLÜM BİR GÜN GELECEK,
ODA NİÇİN ALLAH İÇİN OLMASIN."

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
BEN İSTERİM,
HİÇ OLMAZSSA, ALLAH C.C. NUN HUZURUNA KANLI AZALARIMLA ÇIKARIMDA, BELKİ YÜCE YARATICIMIZ ALLAH C.C. BANA MERHAMET EDER. YOKSA ŞİMDİKİ HALİMİZLE VAY BİZİM HALİMİZE,
"MADEM ÖLÜM BİR GÜN GELECEK,
ODA NİÇİN ALLAH İÇİN OLMASIN."

ya peki burda mücadele en hayırlı mücadele değilmidir.

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

aslında nefsi olarak düşünürsek kimse istemez.ancak rabbimizin huzuruna en güzel şekilde çıkacağımızı düşünürsek elbette koşa koşa gideriz.rabbimizin 'ey kulum!bana hangi amelle geldin?'sorusuna şehadetimizi sunmak en güzel olacaktır.yanılıyormuyum?

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sengul yazdı:
aslında nefsi olarak düşünürsek kimse istemez.ancak rabbimizin huzuruna en güzel şekilde çıkacağımızı düşünürsek elbette koşa koşa gideriz.rabbimizin 'ey kulum!bana hangi amelle geldin?'sorusuna şehadetimizi sunmak en güzel olacaktır.yanılıyormuyum?

ya burda kalıp mücadele etmek daha hyırlı değilmidir

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

muhammed kutsal yazdı:
sengul yazdı:

ELBETTEKİ CİHADIN ÇEŞİTLERİ VARDIR.KİMİ CANIYLA KİMİ MALIYLA KİMİ DE KALEMİYLE SAVAŞIR.ANCAK EN GÜZEL HİZMETİN HANGİSİ OLDUĞUNU ANCAK RABBİM BİLİR.BEN SADECE SİZİN YÖNLENDİRDİĞİNİZ SORUYA CEVABEN BU TÜR BİR CİHAT OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sengul yazdı:
muhammed kutsal yazdı:
sengul yazdı:

ELBETTEKİ CİHADIN ÇEŞİTLERİ VARDIR.KİMİ CANIYLA KİMİ MALIYLA KİMİ DE KALEMİYLE SAVAŞIR.ANCAK EN GÜZEL HİZMETİN HANGİSİ OLDUĞUNU ANCAK RABBİM BİLİR.BEN SADECE SİZİN YÖNLENDİRDİĞİNİZ SORUYA CEVABEN BU TÜR BİR CİHAT OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM.

evet orası öyle geçenlerde bir arkadaşla bu konu hakkında konuştuk beni bıraksınlar ben savaşmaya gidicem diyordu filistine ama ben büyük mücadele bence burda neden derseniz orda yetimler imanlı ölürken bizim burda daha imanın ne olduğunu bilmeyenler var topla tüfeklemi ölmek şu zamanda daha iyidir yoksa imanlı ölmekli?????

sengul

Kayıtlı Kullanıcı

ELBETTE BİZLER BİZE İHTİYACIN OLDUĞU HER YERDE VAR OLMALIYIZ.ÇÜNKÜ NEREDE VE NASIL İHTİYAÇ OLDUĞUNU BİLEMEYİZ.EĞER BURADA İMANINI KURTARABİLECEĞİMİZ İNSANLAR OLDUĞUNU GÖRÜYORSAK BURADA KALMALIYIZ.ANCAK ORADA İNTİFADA ADAM GEREKLİLİĞİ VARSA O CEPHEDE OLMALIYIZ.YANİ İHTİYACA BİNAEN HAREKET ETMELİYİZ

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

şehadetle, rabbimizin karşısına çıkmak kadar onurlu ne vardır?saf bir imanla, onun yolunda savaşıp ölmek...cennetteki en yüce makamlardan biridir şehitlik..Allah filistinli mücahid kardeşlerimizin yardımcısı olsun..müslümana bu dünyada rahat yoktur zaten..müminler, islam için savaşmalı!! bizim dünyadaki gayemiz bu olmalı..ve islam için parlak günler, rabbimizin de Kuran-ı Kerim' de vaad ettiği üzere yakındır.. ve şehitlik, o altınçağ için gereklidir.Allah her mümine böyle bir şehadet nasip etsin.. ben orda yaşamayı çok isterdim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt