Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

??????????kim gelsinnnnnnnn???????? (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ah keşke keşke görüşebilsek sanırım karşılaştığımız ilk an görülmelik olurdu eminim.. sanki yıllardır ayrı kalmış dostlar gibi buluşurduk:)
banada gel arzum ya valla çok uzak değilim uçakla iki saat sana alti üstü türkiyenin tam öbür ucu

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
ah keşke keşke görüşebilsek sanırım karşılaştığımız ilk an görülmelik olurdu eminim.. sanki yıllardır ayrı kalmış dostlar gibi buluşurduk:)
banada gel arzum ya valla çok uzak değilim uçakla iki saat sana alti üstü türkiyenin tam öbür ucu

hehehehe.....
olsun canlar biz birbirimiz görmeden seviyoruz... tıpkı yaradanı ve efendimizi görmeden sevdiğimiz gibi... seviyorum hepinizi canlarrrr....

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Aynen bende çok seviyorum sizleri Rabbim biliyor bellimi olur günün birinde inşallah görüşürüz buketcim sen nerdeydin

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
karstayım canım benim.. inşallah görüşürüz.. inşallah.. çok isterim varya her duamda varsınız ALLAH BİLİYOR....

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah beni RAbbime yaklaştıracak arkadaşlara ihtiyacım var çevremizde yok denecek kadar az maalesef Rabb'ime yaklaştıracak olanların sevgisini nasip eylesin cümlemize

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
benim de ihtiyacım var inan buna... etrafımdaki insanlar dinden habersiz yaşıyorlar şükür annem var :)
bi de eşim hep der şeytan bin tane biz bir kişiyiz kalabalık olmazsak başedemeyiz diye öle ne yazıkkı

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
31440_10151505355214101_334576095_n.jpg

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Oooo ablalar kaynatmışlar burda :D
Neyse bir kişide olsa çeşm-i gelsin :p demiş :D

Kim gelirse artık :p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ooo başımla beraber abim hoş geldin :)
Başımla beraber ne demekse :D

Abilerden ve ablalardan bir kişi gelsin :p

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
yemeklerimizden ikram edelim kaçırdınız oraları ama yemeğimiz bol afiyet olsun.mönüyü saymayayım önceki sayfalardan oku.şimdi överim kendimi yine.. mavici abi nekadar mütevazi olduğumu hatırlatır :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt