Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kızı tecavüze uğrayan bir babanın ADALET çığlığı (1 Kullanıcı)

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
1186290_588389831225906_711883894_n.jpg

BİZ BOŞUNA DEMİYORUZ ZİNA YENİDEN SUÇ OLSUN DİYE..

Kızı tecavüze uğrayan bir babanın ADALET çığlığı

Kızı bir akrabasının üç kez tecavüzüne uğrayan baba adalet arıyor. Raporlara rağmen "3 kez olmuşsa rıza vardır" gibi bir gerekçeyle tecavüz zanlısını serbest bırakan mahkemeye karşı baba imza kampanyası başlattı.

İSTANBUL - Kızı bir akrabasının üç kez tecavüzüne uğrayan baba adalet arıyor. Raporlara rağmen "3 kez olmuşsa rıza vardır" gibi bir gerekçeyle tecavüz zanlısını serbest bırakan mahkemeye karşı baba imza kampanyası başlattı.

Önce babanın çağrısını okuyun, sonra da imzalamak isterseniz işte kampanyanın adresi:

Tecavüze Uğrayan Kızım İçin Adalet İstiyorum! İmza Kampanyası - imza.la

Ötekilerin Postası'nın ulaştığı baba şöyle veryansın ediyor "Ben ne yapayım şimdi. Kızımın "namusunu" kurtarmak için ona bu kötülüğü yapanlamı evlendireyim.Yada belime silah mı takayım.Düşünüyorumda bu tam bir şaçmalalık.Ben kızım için adalet istemekten vazgeçmeyeceğim.İşin en ilginç yanını ise bu tip davalarda 16 yaşından gün alınırsa karşı tarafın alacağı cezada azalma söz konusuymuş.Böyle bir şaçmalık varmı arkadaşlar.Her şeyiyle çoçuk istismarına çanak tutan bir durum var"

Diyecek bir söze yer bırakmayan, babanın yardım çığlığı şöyle:

KIZIM AKRABAMIZ TARAFNDAN 3 DEFA TECAVÜZE UĞRAMİŞ KORKUDAN BUNU BANA VE ANNESİNE SÖYLEYEMEMİŞTİRBEN BU DURUMU ÖGRENDİM VE KIZIMN BABASI OLARAK SONUNA KADAR ARKASINDAYIM BU ŞAHIS HAKKINDA ŞİKAYETTE BULUNDUM VE YAKALINDI AMA İKİ GÜN SONRA SERBEST BIRAKILDI KIZIMA DOKTOR RAPORUDA ALDIM AMA ÜLKEMİZDEKİ HUKUK SİZTEMİNDE 15 -16 YAŞ AYRIMI GİBİ SAFSATALARDAN KAYNAKLI 3 NCÜ KEZ OLDUGUNDAN RIZASI DAGILINDEDİR DİYE BİR OLGU ORTAYA KOYARAK OLAYIN TECAVÜZ SAYILMASI ENGELLENİYOR BİR HAFTA SONRA KIZIMIN MAHKEMSİ VAR FAKAT BEN NE YAPMAM GEREKTIYİNİ BİLMİYORUM İNTERNETTEN TEKNOLOJİDEN COK ANLAMIYORUM BAŞKALARINDAN YARDIM ALARAK SAYFAYI KURDUM AMA NASIL ÇOGALTIP KAMU OYU OLUŞTURACAGIMI BİLMİYORUM VE SİZLERDEN YARDIM İSTİYORUM ALTAKİ BENİM TELEFON NUMARAMDIN BANA ULAŞIP YARDIMCI OLUR BU MESAJIMI TÜM SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIRSANIZ BU MESAJI ÇOĞALTIRSANIZ SONSUZ BİR MİNNET DUYACAĞIM

Detaylı Bilgi Bu Adreste Mevcut:

Tecavüze Uğrayan Kızım İçin Adalet İstiyorum! İmza Kampanyası - imza.la

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt