Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Konyalı kardeşlerim ? (1 Kullanıcı)

Ebu-Mehmet

Kayıtlı Kullanıcı
es-selamınaleyküm konyadan kardeşlerim varmı bizi sohbet veya derslere yönlendirebilecek yardımcı olabilecek şimdiden allah razı olsun...

mir_erhan

Moderator
Ve Aleyküm Selam
Hoşgeldiniz kardeşim. Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah..
Ne güzel düşünmüşsünüz.
Her bir akım kendi ideolojilerini yaymaya çalıştıkları zamanımızda
Dinimizin güzel sohbet ve derslerinden nasiplenmek isteyişiniz ne güzel.
İnşallah sizleri yönlendirecek kardeşlerimiz olacaktır.
Niyetiniz güzel İnşallah Rabbimiz de sizleri ve bizler doğru yolda buluşturacaktır.

Selam ve dua ile

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam hosgeldin hemserim bi konyali daha geldi
Sohbet ve ders derken Disarda bi yer onerisi mi istiyosunuz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ebu-Mehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam
Hoşgeldiniz kardeşim. Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah..
Ne güzel düşünmüşsünüz.
Her bir akım kendi ideolojilerini yaymaya çalıştıkları zamanımızda
Dinimizin güzel sohbet ve derslerinden nasiplenmek isteyişiniz ne güzel.
İnşallah sizleri yönlendirecek kardeşlerimiz olacaktır.
Niyetiniz güzel İnşallah Rabbimiz de sizleri ve bizler doğru yolda buluşturacaktır.

Selam ve dua ile

hay maşaalah bu ne güzel bi karşılamadır böyle...neden İslam sorusuna örnek bi cevapla kucaklama :) Hoşbulduk kardeşim vallahi çok memnun oldum allah sizleri bizleri tüm ümmeti muhammedi hak yolda muvaffak eylesin inşaallah...allahümme amin

Ebu-Mehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam hosgeldin hemserim bi konyali daha geldi
Sohbet ve ders derken Disarda bi yer onerisi mi istiyosunuz

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hoşbulduk güzel kardeşim...şöyle ifade edeyim 25 yaşındayım benim gibi arkadaşlarımla birlikte geçmişimiz vur patlasın çal oynasınla geçti 25 sene boşa yaşadık yani ama çok şükür Allah hidayet nasip etti ve öyle huzur buldumki ... Bu yolda Allah'ın ipine sımsıkı sarılmak istiyorum fakat çok eksiklerimiz var...Bunun içindir nerde olursa olsun ilim ögrenmek istiyorum fakat çevremde bu yolda olan pek kimse bulunmadıgı için Siz Kardeşlerimden yardım istemek amacıyla geldim inşaallah...Allah sizden razı olsun

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
hoşbulduk güzel kardeşim...şöyle ifade edeyim 25 yaşındayım benim gibi arkadaşlarımla birlikte geçmişimiz vur patlasın çal oynasınla geçti 25 sene boşa yaşadık yani ama çok şükür Allah hidayet nasip etti ve öyle huzur buldumki ... Bu yolda Allah'ın ipine sımsıkı sarılmak istiyorum fakat çok eksiklerimiz var...Bunun içindir nerde olursa olsun ilim ögrenmek istiyorum fakat çevremde bu yolda olan pek kimse bulunmadıgı için Siz Kardeşlerimden yardım istemek amacıyla geldim inşaallah...Allah sizden razı olsun

Anladim kardesim. İkdam diye bi yer var zaferde arastirirsan erkeklere ozel dersler ve sohbetler var diye duymustum cok faydali olacagina inaniyorum

leyla-1

Altın Üye
Ve Aleyküm Selam kardeşim aramıza hoş geldiniz üyeliğiniz daim ve hayırlı olur inşallah. Selam ve dua ile selametle kalınız.

nazlim

Kayıtlı Kullanıcı
Selam un aleykum arkadaşlar

mir_erhan

Moderator
Ve aleyküm selam
Hoş geldiniz kardeşim

...kalbim ALLAH de...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt