Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Leyla1 ablamızın 5. yılı hayırlı olsun :) (1 Kullanıcı)

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı

Leyla1 ablamızın 5. yılı hayırlı olsun :)

İyi ki burdasın leyla ablacım nice senelere :)

Pasta'sız olmaz ablacım :)

images

Moderatörün son düzenlenenleri:

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm

Başlık düzeltilmiştir..

Ayrıca LEYLA kardeşimizin 5 .yıldönümü hayırlı olsun...

Daha nice yıllar da birlikte olabilmek ,doğru adımlarla ilerleyebilmek duası ile...

İslami bir site böyle güvenilir ve değerli arkadaşlarımızın oluşu, dertlerimizi,dualarımızı,konularımızı, görevlerimizi paylaşabilmek ayrıca gurur vericidir..

Değerli Nadas kardeşimize de ayıca teşekkür ederiz.

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam :)
Allah celle celaluhu razı olsun ilgilendiğiniz için :)

Nice uzun senelere inşaAllah hep birlikte :)

Leyla ablacım dualarını eksik eyleme kardeşlerinden :)

SerkanMuhammedSAV

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Hazretleri cehennemi haram kılsın Doğum gününün hatrına Nur Yüzlü Abla :a35::a03:

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı cumalar diliyorum.
Birlikte nice huzurlu sağlıklı,bol maneviyatlı paylaşımlar diliyorum.
Allaha emanet olun.
Selametle kalın.

leyla-1

Altın Üye

Leyla1 ablamızın 5. yılı hayırlı olsun :)

İyi ki burdasın leyla ablacım nice senelere :)

Pasta'sız olmaz ablacım :)

images

Esselamu aleyküm

Başlık düzeltilmiştir..

Ayrıca LEYLA kardeşimizin 5 .yıldönümü hayırlı olsun...

Daha nice yıllar da birlikte olabilmek ,doğru adımlarla ilerleyebilmek duası ile...

İslami bir site böyle güvenilir ve değerli arkadaşlarımızın oluşu, dertlerimizi,dualarımızı,konularımızı, görevlerimizi paylaşabilmek ayrıca gurur vericidir..

Değerli Nadas kardeşimize de ayıca teşekkür ederiz.

Ve aleyküm selam :)
Allah celle celaluhu razı olsun ilgilendiğiniz için :)

Nice uzun senelere inşaAllah hep birlikte :)

Leyla ablacım dualarını eksik eyleme kardeşlerinden :)

Allah Hazretleri cehennemi haram kılsın Doğum gününün hatrına Nur Yüzlü Abla :a35::a03:

Hayırlı cumalar diliyorum.
Birlikte nice huzurlu sağlıklı,bol maneviyatlı paylaşımlar diliyorum.
Allaha emanet olun.
Selametle kalın.

hayırlı olsun leyla ablacım :)

Amin Amin Amin
Ve Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah sizlerden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah daha nice senelere hep beraber hayırlara vesile olmak hayırlı paylaşımlarda bulunmak nasip etsin Rabbim.
Burda sizlerle olmayı sağlayan böyle bir hayırla vesile olan bütün kardeşlerimizdende binlerce kez razı olsun iyi ki varsınız iyi ki buda sizlerleyim kardeşlerim o kadar değerli kardeşlerime sahip oldum ki sizler benim için kocaman bir ailesiniz.Buda o kadar güzel hayırlara olaylara vesile oldum ki iyi kötü 5 yılı birlikte geri bıraktık daha nice yıllara inşallah.
Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.Nadas kardeşim Allah razı olsun senden de pasta içinde teşekür ederim:)

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Nice senelere Leyla abla senin gibi gönlü güzel insanların olduğu bu sitede daha uzun seneler birarada olmak dileğiyle
Allah a emanet ol :)

_YUSUF_

Yönetici
Hayırlı olsun değerli kardeşimiz

leyla-1

Altın Üye
hayırlı seneler gecirme dilegizle....

Nice senelere Leyla abla senin gibi gönlü güzel insanların olduğu bu sitede daha uzun seneler birarada olmak dileğiyle
Allah a emanet ol :)

Hayırlı olsun değerli kardeşimiz

Amin Amin Amin
Selam Aleyküm canım kardeşlerim Allah sizlerden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah daha nice senelere hep beraber hayırlara vesile olmak hayırlı paylaşımlarda bulunmak nasip etsin Rabbim.
Burda sizlerle olmayı sağlayan böyle bir hayırla vesile olan bütün kardeşlerimizdende binlerce kez razı olsun iyi ki varsınız iyi ki buda sizlerleyim kardeşlerim o kadar değerli kardeşlerime sahip oldum ki sizler benim için kocaman bir ailesiniz.iyi kötü 5 yılı birlikte geri bıraktık daha nice yıllara inşallah.
Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Leyla1 kardeşim 9. yılın hayırlı olsun.

Allah razı olsun abim emeklerine gönlüne sağlık 9 yıl geldi geçti ne Günlerimiz ne acılarımız ne mutlu Günlerimiz geldi geçti Allah bir ömür boyu burada olmak nasip etsin Rabbim hep beraber inşallah nice yıllara bizler kocaman bir aileyiz.:)
Allah hepimizinyar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim Allah iyilik güzellikler nasip etsin Rabbim inşallah.
Allah hakkımızda ne Hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünce olsun abim.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Allah razı olsun abim emeklerine gönlüne sağlık 9 yıl geldi geçti ne Günlerimiz ne acılarımız ne mutlu Günlerimiz geldi geçti Allah bir ömür boyu burada olmak nasip etsin Rabbim hep beraber inşallah nice yıllara bizler kocaman bir aileyiz.:)
Allah hepimizinyar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim Allah iyilik güzellikler nasip etsin Rabbim inşallah.
Allah hakkımızda ne Hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünce olsun abim.

Bütün dualarına amin kardeşim
Ve aleyküm selam cümlemizle inşaALLAH

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı huzurlu,sağlık dolu bereketli nice paylaşımlar,
diliyorum gönlü güzel insan...
selametle kal.iyiki varsınız.

leyla-1

Altın Üye
Hayırlı huzurlu,sağlık dolu bereketli nice paylaşımlar,
diliyorum gönlü güzel insan...
selametle kal.iyiki varsınız.

Allah razı olsun gönül dostum Allah hep beraber sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara inşallah hep beraber hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim.
Allah'ım iyilikler güzellikler nasip etsin iyi ki buradayım iyi ki sizlerleyim. Sende canım iyi ki varsın:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt