Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen çok acil dualarınıza ihtiyacım var.... (1 Kullanıcı)

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim bütün dua eden kardeşlerimden razı olsun inş..abimin şu anda beyin ölümü gerçekleşti ,yoğunbakımda.rabbim rahmetiyle muamele etsin inş..rabbim eşinin ve evlatlarının sabrını artırsın inş.dayanma gücü veren rabbim sen bizlere yardım et...amin...

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Çok üzüldüm kardeşim.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Sizler için sabır dilemekten başka hirbir şey elimden gelmiyor.Allah cc.sizlere sabır versin.Abinizi de Cennet'ine Cemalini görenler arasına kabul etsin inşAllah.Selam ve baki dualarımla...

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
20 adet okundu selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Canım benim Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin inşallah.Derdi hastalığ veren Rabbim hiç görmemişe dönderisn inşallah. Allah hayırlı bir vesile nasip etsin inşallah.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a eament olun herşey gönlünüzce olsun.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim tüm kardeşlerimden razı olsun.ama abim henüz canı teslim etmedi yaradana..hala yoğunbakımda ve rabbimden umut kesilmez mucizede olsa ümit ediyoruz ki iyileşsin inş.çocuklarının ve ailesinin buna çok ihtiyacımız var.rabbim merhametiyle muamele eder inş...hastane koşuşturmaları sebebiyle aranızda olamıyorum.okumalarıma devam ediyorum.kayıtlı olduğum hatimlere lütfen okundu yazar mısınız...arkadaşlardan ricam dualarınızı esirgemeyin lütfen..selam ve dua ile....

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
hatim de olabilir dua olarak Allah dualarınızı geri cevirmesin.

birde ya Şafi celle celaluhu zikri var hastalar icin tam okunacak duadır.

bir yandan da şafi zikrini başlatalım.

100 adet Ya Şafi C.c. okuyorum.

Allah şifasını versin ağrısı derdi vsarsa Allah duyurmasın. evlatlarına bağışlasın.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Genç Kız Kanserden Hayatını Kaybetti, Komadaki Baba Habersiz

Kocaeli'nde İkamet Eden ve 20 Gün Önce Böbreğinde Kötü Huylu Tümör Olduğu Anlaşılan 15 Yaşındaki Sinem Nerminer, Ameliyat İçin Gittiği İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde Hayatını Kaybetti.

Kocaeli'nde ikamet eden ve 20 gün önce böbreğinde kötü huylu tümör olduğu anlaşılan 15 yaşındaki Sinem Nerminer, ameliyat için gittiği İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde hayatını kaybetti. 11 yıldır beynindeki tümörle mücadele eden ve 2 aydır komada olan baba İsmail Nerminer ise kızının öldüğünü bilmiyor.
Kocaeli'nde ikamet eden İsmail Nerminer (40) 11 yıl beynindeki kanser ile yaşadı. Baba Nerminer, iki ay önce komaya girdi. İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde tedavi gören babasını ziyarete giden Sinem'in, uzun zamandır karın ağrısı şikayetinde bulunduğunu bilen babaannesi, torununa röntgen çektirdi. Röntgen sonucunda ise Sinem'in karın bölgesinde 30 santimetrelik tümör tespit edildi. Doktorların tahminine göre yaklaşık 3 sene önce böbrek bezlerinde oluşan tümörün zamanla Sinem'in bütün iç organlarına sıçradığı anlaşıldı. Röntgen sonucu Sinem hemen hastaneye yatırıldı. Önce böbreklerinden biri alındı, ancak çare olmadı. Genç kız, kanser olduğunun anlaşılmasından sonra İstanbul Cerrrahpaşa Hastanesi'nde ameliyata alındı, ancak ameliyat masasından kalkamadı.

Seka Devlet Hastanesi'nde son iki aydır yoğun bakımda ve bilinci kapalı olan baba İsmail Nerminer'in ölüm haberini bekleyen yakınları, Sinem'in ölüm haberini aldı. Öte yandan, Sinem'in ölüm haberini alan yakınları derin bir üzüntü yaşarken, komada olan baba İsmail Nerminer ise kızının öldüğünden habersiz.

AİLE DRAM YAŞIYOR

Bu arada, Babaanne Kezban Nerminer'in elektrik kurumunda çalışan eşi İbrahim Nerimer'in bacaklarından biri 2000 yılında kesildi. Bundan kısa bir süre sonra da İbrahim Nerimer hayatını kaybetti. Eşinin ölümünün ardından elektrikçilik yaparak geçimini sağlayan oğlu İsmail'in beyninde tümör tespit edildi. İsmail Nerimer, beynindeki tümör nedeniyle felç geçirdi. Son 2 aydır bilinci kapalı olarak yoğun bakımda tutuluyor. Eşinin ölümü ve oğlunun felç geçirmesiyle yıkılan Kezban Nerimer'in kızı Firdevs de iki sene önce bağırsak kanserine yakalandı. Diğer kızı Nalan ise bu acılar nedeniyle yüz felci geçirdi.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
bu bir gazete haberi ama benim canım ailemin hayatı...sizlerden dua istediğim canım abim hala komada ama kızını elim bir şekilde yitirdik.rabbim böylesi bir imtihanla kimseleri sınamasın inş.teyzemin kızı anneleri.inanın insanın kelimeleri kifayetsiz kalıyor.bu kadarı ancak filimlere konu olur sanırız ama bazende yanıbaşımızda yaşanıyor böyle.....rabbim tüm dualarıyla yanımızda olan dostlarımızdan razı olsun.inş.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim tüm kardeşlerimden razı olsun. abim bu sabah canını teslim etti yaradana...dualarınızı esirgemediğiniz için rabbim hepinizden razı olsun inş.
inna lillahi ve ileyhi raciun...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
MEKANI CENET OLSUN.
1 YASİNİ ŞERİF OKUDUM.ALLAHA EMANET OLUN.SELAMETLE KALIN.
ÇOK ÜZÜLDÜM.......

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun Allah rahmet eylesin MEKANI CENET OLSUN inşallah.
Allah sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim bu zamanlarda ne diyeceğini insan zaten bilememiyor:( Allah beterin beterinden korusun Allah geride kalanlara sabır dayanma gücü hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.Canım seni çok iyi anlıyorum hepimiz o acıları yaşıyoruz bizler ne desek boş zaten.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim abinizede tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun selametle kalınız.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
MEKANI CENET OLSUN.
1 YASİNİ ŞERİF OKUDUM.ALLAHA EMANET OLUN.SELAMETLE KALIN.
ÇOK ÜZÜLDÜM.......

rabbim razı olsun kardeşim...canım abim bugün ikindi namazından sonra defnedilecek...dualarınız için rabbim razı olsun inş.

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm canım benim Allah yar ve yardımcınız olsun Allah rahmet eylesin MEKANI CENET OLSUN inşallah.
Allah sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim bu zamanlarda ne diyeceğini insan zaten bilememiyor:( Allah beterin beterinden korusun Allah geride kalanlara sabır dayanma gücü hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.Canım seni çok iyi anlıyorum hepimiz o acıları yaşıyoruz bizler ne desek boş zaten.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim abinizede tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun selametle kalınız.

leylacım abimi bu sabah ebedi mekanına uğurladık...rabbim sizlerden razı olsun inş.

leyla-1

Altın Üye
leylacım abimi bu sabah ebedi mekanına uğurladık...rabbim sizlerden razı olsun inş.

Allah rahmet eylesin canım başınız sağ olsun Allah mekanını cennet eylesin senden de Allah razı olsun canım.
Canım 7 yıl önce teyzemin oğlunu kaybettik ani bir kalp krizi sonucu 2 yıl önce vefat eden teyzemin oğlunun küçük oğlu 10 yaşındayken üşütme diye doktora götürmüşlerdi 10 gün içinde hiç bir rahatsızlığı yokken birden bire vefat etti komaya girdi 4 gün yoğun bakımda kaldı 23 ekim 2009 yılında vefat etti babası vefat ettiğinde yeğenim 5 yaşındaydı 5 yıl sonrada yeğenim vefat etti taktir ilah bizler ne desek boş canım Allah beterin beterinden korusun Allah sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun selametle kalın canım benim:(

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
5 tane okudum RABBİM şifa versin..

makbergulu

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin canım başınız sağ olsun Allah mekanını cennet eylesin senden de Allah razı olsun canım.
Canım 7 yıl önce teyzemin oğlunu kaybettik ani bir kalp krizi sonucu 2 yıl önce vefat eden teyzemin oğlunun küçük oğlu 10 yaşındayken üşütme diye doktora götürmüşlerdi 10 gün içinde hiç bir rahatsızlığı yokken birden bire vefat etti komaya girdi 4 gün yoğun bakımda kaldı 23 ekim 2009 yılında vefat etti babası vefat ettiğinde yeğenim 5 yaşındaydı 5 yıl sonrada yeğenim vefat etti taktir ilah bizler ne desek boş canım Allah beterin beterinden korusun Allah sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun selametle kalın canım benim:(

amin..canım kardeşim...acılarımız ne kadarda benzemiş....rabbim dayanma gücü versin inş.selametle...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim,Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.sizlerede Rabbim sabır versin.çok üzüldüm kardeşim.

ersin24

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim butun darda olan sıfa bekleyen borcu olanlara
rahmet magfıret ve sıfa nasıp etsın benı de dualarınızda unutmayın kardesım
Allah (c.c.) abınıze hayırlı sıfalar nasıp etsın slmlarr

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum Allah rahmet eylesin mekana cennet olsun Rabbimiz sizlerede sabır ihsan eylesin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt