Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

münferit aşklar biriktiriyorum.. (1 Kullanıcı)

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
İkimize yetecek kadar
Aşklar biriktiriyorum
Beni sana getiren yollarda
Ne kadar daha aşk biriktirmem gerekiyor
Senin benim olabilmen için
Anlamam hesaptan, kitaptan
Anlamam ben matematikten falan
Ama senle benim toplamım aşk olduğunu biliyorum
Çıkarma işlemim zayıf
Çıkaramam seni bu kalbimden
Ama hayatımı, her şeyimi, nefesimi, aşkımı bölerim senle
Senin aşkına binlerce kez çarpılırım
Her türlü sağlamasına da katlanırım

Mehmet Adın

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
İkimize yetecek kadar
Aşklar biriktiriyorum
Beni sana getiren yollarda
Ne kadar daha aşk biriktirmem gerekiyor
Senin benim olabilmen için
Anlamam hesaptan, kitaptan
Anlamam ben matematikten falan
Ama senle benim toplamım aşk olduğunu biliyorum
Çıkarma işlemim zayıf
Çıkaramam seni bu kalbimden
Ama hayatımı, her şeyimi, nefesimi, aşkımı bölerim senle
Senin aşkına binlerce kez çarpılırım
Her türlü sağlamasına da katlanırım

Mehmet Adın

muhtesem bir siir yaa cok tesekkurler ne kadar begendim bir bilsen ya bu aralr forumda gonlumu yansitan o kadar siir okuyorum ki..ne guzel insanlarin seni anlamasi..keske anlamasi gereknen insanlarda anlamis olsaydida bu kadar aci cekmezdim ....

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
muhtesem bir siir yaa cok tesekkurler ne kadar begendim bir bilsen ya bu aralr forumda gonlumu yansitan o kadar siir okuyorum ki..ne guzel insanlarin seni anlamasi..keske anlamasi gereknen insanlarda anlamis olsaydida bu kadar aci cekmezdim ....
beğenmene çok sevindim kardeşim seni anlayan insanların olması ne güzel umarım anlaması gerekenlerde anlar birgün

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
beğenmene çok sevindim kardeşim seni anlayan insanların olması ne güzel umarım anlaması gerekenlerde anlar birgün
begenmemek mumkunmu anlamasi gerekn insanlar bu zamana kadar anlamaki bundan sonra anlasin herkezde oyle yurek olmas oyle kalb bulunmaz herkez sevgiden anlamaz herkezin sevgi anlayisi farklidr kalb bu baska bir sey degili kendi secsin gonlunun insani neysee..

sinemm89

Kayıtlı Kullanıcı
begenmemek mumkunmu anlamasi gerekn insanlar bu zamana kadar anlamaki bundan sonra anlasin herkezde oyle yurek olmas oyle kalb bulunmaz herkez sevgiden anlamaz herkezin sevgi anlayisi farklidr kalb bu baska bir sey degili kendi secsin gonlunun insani neysee..

haklısın kardeşim çoğu insanlar gerçekten değer vereni seçmezler değer vermeyenin peşinden giderler..ve günün birinde gerçekten değer verene dönmek isterler onun kıymetini anlarlar pişman olurlar ama o insan orada değildir artık...
allah herkesi iyilerle ve hakedip kıymet bilenlerle karşılaştırsın inşallah....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt