Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

NAMAZ KILARKEN (1 Kullanıcı)

guven

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm
Benim 1,5 yaşında bir bebeğim var ve ben namaz kılarken çevremde dolaşıyor ve oynuyor.Sürekli onu kontroletmem gerekiyor zarar verecek bir şey yapmaması için.Bunun namazım üzerine olumsuz bir etkisi varmı acaba?Aslında çevremde olmasınıda istiyorum çünkü dininin gerekliliklerini öğrenmesini ve şimdiden görmesini istiyorum Daha şimdiden Allah ,Amin diyor ve ben namaz kılarken oda secdeye varıyor.bu çok hoşuma gidiyor.
değerli cevaplarınızı bekliyorum.selam ve dua ile hayırlı geceler.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: NAMAZ KILARKEN

değerli kardeşim öncelikle namaz kılarken çocuğunuzun ilgisini çekecek eşyaları göz önünden kaldrımalısınız yani korktuğunuz düşürüp kırmasıdnan veya kendisine zararı olabilceğini düşündüğünüz şeyleri kaldırın sonrasında ise bebeğiniz ister yanınızda oynasn ister sırtınıza binsin ister yüzünüzle gözünüzle oynasın sakın itmeyin o kendisi bırakana kadar öyle oynasın bakın bizim iin en güzel örnek allah rasuludur sevgili torunları cennet gülleri hasan ve hüseyin ra küçükken peygamber efendimiz namaz kılarlarken hep sırtına binerlermiş ama peygamber efendimiz onlar rahatsız olmasın diye hiç engellemezmiş yada sakalıyla oynarlarmış bunlar çok güzel şeyler çocuğu rahat bırakın oda sizinle namazı sevsin ama kızarsanız engellerseniz çocuk namaz kılarken sizden korkacaktır selam ve dua ile

guven

Kayıtlı Kullanıcı
RE: NAMAZ KILARKEN

değerli kardeşim cevabınız için teşekkür ederim.içimi rahatlattınız.hayırlı günler sizlerle olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt