Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Namaz kılmak istiyorum ama kılmak istiyorum ama kılamıyorummu diyosunuz bi göz atın.. (1 Kullanıcı)

wersus28

Kayıtlı Kullanıcı
bu kadarmı namaz
Allah razı olsun sevgili kardeşim ,ancak namaz bu değil kusura bakma bence biraz daha geliştir konuyu,bu anlattıkların artık insanın bildiği yapması zorunlu olan şeyler derinleşelim bu hususta namzı namaz gibi kılmaktan tut peygamber efendimiz namazını nasıl eda etmiş nelerden sakınmış bunlarıda yazalım

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim kardeşlerimizin cogunun bu konuları yapmadıklarını yada yapmak isteyipte yapamadıkları için bu paylasımı koydum eger senin dedigin gibi peygamber efendimiz namazını nasıl eda etmiş nelerden sakınmış bunlarıda yazardım ama insan en basta benim koydugum paylasımı yapamıyosa zaten digerini hiç yapamaz malım nefiss denen illlet onu insana yaptıracagını sanmıyorum kusurum varsa affola selam ve dua ile....

hayal_8100

Kayıtlı Kullanıcı
Emeğine sağlık kardeş allah razı olsun

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı

Konunuzu ilgili bölüme taşıdım..bilginize..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt