Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Örtünme Çağrısı (1 Kullanıcı)

gulravza

Kayıtlı Kullanıcı
Belki sizde şahitsiniz,kendileri doğru dürüst müslümanca bir hayat yaşamadıkları halde eşlerinin dindar ve özellikle tesettürlü olmak isteyenlerin oranı oldukça fazladır.
Olumlu ve olumsuz sizi bu durumlardan hangisi bekliyorsa beklesin hiç önemli değil,biz sizi örtünmeye çağırıyoruz,ÖRTÜNMEKLE YÜKÜMLÜSÜNÜZ.Kaybedecekleriniz ne olursa olsun hiç değişmez.
Çünkü siz Allah'ı kazanacaksınız!
Allah ile beraberliği kazanacaksınız!
Allah'ın hoşnutluğunu kazanacaksınız!
Allah'ın muhabbetini kazanacaksınız!
Örtündüğünüz için sizin gündeminizi ne kadar Allah oluşturmuşsa, siz ne kadar Allh'ı hatırlayıp zikretmişseniz,Allah teala da o kadar sizi zikredecek.
Sanki bütün yarattıklarını bir tarafa bırakmış da sadece sizinle ilgileniyormuş gibi bir yakınlık!
Allah teala'yı kazanmak , muhabbetini kazanmak,onunla beraberliği kazanmak....ne müthiş bir kazanç! Bırakın gitsin gidenler bırakın kaybolsun kaybolanlar ! kazandığınızın yanında kaybettikleriniz de neki?

yalan_yalan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Örtünme Çağrısı

:(ALLAH RAZI OLSUN

Arife81

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun

serCANist

Kayıtlı Kullanıcı

S.A.
merhaba arkadaşlar. örtünme ilgili bir şey öğrenmek istiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim.
bazılarının dediğine göre KURAN da örtünmeden bahsedilmiyormuş bu doğru mudur.?

asil20

Kayıtlı Kullanıcı

serCANist yazdı:
S.A.
merhaba arkadaşlar. örtünme ilgili bir şey öğrenmek istiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim.
bazılarının dediğine göre KURAN da örtünmeden bahsedilmiyormuş bu doğru mudur.?

A.S. sercan kardeşim o bazılarının söylediği doğru kur'an da örtünmeyle ilgili ayet var ama sana tavsiyem şu şunu diyor değil de işi asıl kaynağından öğrenmek.arapça bilmeyebilirsin bende bilmiyorum ama mübarek kitabımızın türkçe mealleri var eğer okuma yazman varsa bunu da sakın yanlış anlama küçümsemek için söylemiyorum çünkü benim şu anda bildiğim okuma yazması olmayan insanlar var tanıdığım.öğretmek istedim istemediler.neyse konuyu
fazla dağıtmayayım o meallerden birini alıp dikatlice okuyup incele hemde defalarca hatta başucunda bulundur aklına takılan konulara oradan bakabilirsin.A.E.O.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt