Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

orucu bozan durumlar (1 Kullanıcı)

qRaL_53

Kayıtlı Kullanıcı
güelmiş bura çoğu şeyi buldum saolun:a35::a35::a35::a35:

nano0111

Kayıtlı Kullanıcı
benim de bir sorum olacak. orucumun bozulmayacağını düşünerek oruçluyken sevgilimle öpüştük (dudaktan) ve benim tahriklerimle giyinik bi şekilde seviştik yani şöyleki ben onun namahrem yerlerine dokundum oda benim fakat o pantolon üzerinden dokundu bana. kız arkadaşım orucumuzun bozulduğunu söleyip vijdanım rahat değil artık deyip gidip su içti ben bozulmadığını ve yaptıklarımızın orucumu bozmadığını düşünerek orucuma devam ettim. şimdi orucumun bozulmuş olduğunu öğrendim daha önce vucuda giren orucu çıkan abdesti bozar diye bişi duymuştum ona göre hareket ettim şimdi ben ve kız arkadaşım kaza mı yoksa kefaret orucumu tutmamamız gerekiyor bizi bilgilendirirseniz çok seviniriz çok pişmanım yaptıklarımdan ötürü...

Rina

Kayıtlı Kullanıcı
S'a ben sorunuza cevap vermek istiyorum evet yaptığınız şey çok günah fakat eğer bilmeden gerçekleşmişse bu olay bir kaza orucu tutmanız gerekiyor ins allah affeder çünkü allah çok merhametlidir .

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt