Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

özelleştirme!! (1 Kullanıcı)

carotis

Kayıtlı Kullanıcı
bana gönderilen bir maili buraya eklemek istedim:

Çok önemli....ETİBANK 'ın ASIL DEGERI 9 (DOKUZ) TRiLYON DOLAR DiKKAT 9 MiLYAR VEYA 9 MiLYON DEGiL 9 TRiLYON DOLAR... ABD SADECE 40 KIRK MiLYON DOLARA KAPATACAK. YAZIKLAR o-OLSUN....KAPTIRANA,VERENE SUSUP SEYREDENE....ALTI USTU BIR MAIL GONDERMEKLE BU IS OLMAZ DIYE DUSUNMEYIN LUTFEN. VATANINI SEVEN HERKESE GONDERELIM, HEPINIZIN BILDIGI GIBI ETIBANK OZELLESTIRILECEK .. (VE ALICISI AMERIKA:) VE BOR ISLETMELERI ETIBANK BUNYESINDE. KONULAN FIYAT 40 MİLYON $ . LUTFEN BIR DAHA OKUYUN VE LUTFEN HERKESE ILETIN... YASADIGIN DUNYAYI SORGULAYAMIYORSAN , BARI ULKENI SORGULA.....

Önemli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..

Borla calisan araba uretildi, Turkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti.Turkiye, dunya rezervinin yuzde 70`ine sahip ve uluslararasi teroristler Turkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.Bu maili çoklu yollayarak en azindan bir toplum bilinci olusmasina yardim edebiliriz...ya da direkt silin..

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
TMMOB Çevre Mühendisleri Odası / cmo@cmo.org.tr / saygılar...

dindaremine

Kayıtlı Kullanıcı
Böyle Bi Olay Bi Romanda Vardi Adi Aklima Gelmiyor Orkundu Yazarin Adi Bordan Ordada Bahsediyodu Haklisin Kardeşim Elimizden Geleni Yapariz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt