Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Profil ayarları (1 Kullanıcı)

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
ama ben kendi profilimi görüntülemiyorum.

Profil görüntülenme bölümü kapatılmıştır. Kişiler, kendi profiline dahi bakamıyor.

Bu olay birkaç sebep ile açıklanabilir.
  • Bir üye, başka bir üyenin profiline bakarak, belirtmiş olduğu eposta, msn ve diğer iletişim ve kişisel bilgilerine ulaşabiliyor. Kullanıcıların güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek için ekibimiz hassas bir çalışma yapmaktadır. Bu çalışma sonuçlanınca, en azından kişi kendi profile bakabilecek, veya başka bir kişinin profiline bakarak, yalnız mesajlarını ve konularını aratabilecektir.
  • Sadece bir bayan kullanıcının profiline bakmak için üye olan kişilerde malesef mevcuttur. Özellikle bayan kullanıcıların adreslerine ulaşarak, sohbet etmek, soru sormak, bilgi almak gibi birçok farklı sebeble irtibat kurulmaya çalışılıyor. Bu da bize gelen şikayet epostalarında durumun çok ciddi boyutlar kazandığını göstermektedir. Amaç ve niyet ne olursa olsun, msn veya farklı iletişim bilgilerinin görüntülenmesi, forum içersinde veya farklı yerlerde iletişimi sağlayabilme adına faaliyetlerde bulunulması Yönetim tarafından yasaklanmıştır. Bu tip özel yerlere girilirken "Yetkiniz yoktur." mesajı çıkmaktadır.
Selam ve dua ile ..

kalbin zümrüt tepesi

Kayıtlı Kullanıcı
Profil görüntülenme bölümü kapatılmıştır. Kişiler, kendi profiline dahi bakamıyor.

Bu olay birkaç sebep ile açıklanabilir.
  • Bir üye, başka bir üyenin profiline bakarak, belirtmiş olduğu eposta, msn ve diğer iletişim ve kişisel bilgilerine ulaşabiliyor. Kullanıcıların güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek için ekibimiz hassas bir çalışma yapmaktadır. Bu çalışma sonuçlanınca, en azından kişi kendi profile bakabilecek, veya başka bir kişinin profiline bakarak, yalnız mesajlarını ve konularını aratabilecektir.
  • Sadece bir bayan kullanıcının profiline bakmak için üye olan kişilerde malesef mevcuttur. Özellikle bayan kullanıcıların adreslerine ulaşarak, sohbet etmek, soru sormak, bilgi almak gibi birçok farklı sebeble irtibat kurulmaya çalışılıyor. Bu da bize gelen şikayet epostalarında durumun çok ciddi boyutlar kazandığını göstermektedir. Amaç ve niyet ne olursa olsun, msn veya farklı iletişim bilgilerinin görüntülenmesi, forum içersinde veya farklı yerlerde iletişimi sağlayabilme adına faaliyetlerde bulunulması Yönetim tarafından yasaklanmıştır. Bu tip özel yerlere girilirken "Yetkiniz yoktur." mesajı çıkmaktadır.
Selam ve dua ile ..

:(

tuhaf..

en azından ben size mail atsam imzamı ve seçitiğim avatarı profilime ekleseniz.
ayrıca mail adresi konusunda gizle butonu yokmu acabam?

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
:(

tuhaf..

en azından ben size mail atsam imzamı ve seçitiğim avatarı profilime ekleseniz.
ayrıca mail adresi konusunda gizle butonu yokmu acabam?

Avatar ekleyebilmeniz için öncelikle Kontrol Paneli linkine tıklayarak, Avatar Düzenle kısmına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Avatar Kullanmak İstiyorum botununu işaretleyiniz. Dikkat edilen hususlar alt kısımdaki not olarak belirtilmiştir.
Not: Yüklemek istediğiniz grafik en fazla 120 x 120 ebatında ve 29,3 KB (Kilobyte) büyüklüğünde olmalıdır (daha küçüğü olabilir).

İmza ekleyebilmek için ise; Kontrol Paneli'ne giriş yaptıktan sonra, sol üstte bulunan İmzayı Düzenle linkine tıklayarak imzanızı ekleyebilirsiniz.

Önemli: Avatar resimleri herkesde şuan için aynı görünmektedir. İmza kısmında çalışmalar devam ediyor. Büyük ebatlı resimlerin eklenmesi, yazılan mesajların sonunda hoş olmayan görünüm meydana getirmektedir. İmza resim limiti ve karakter limiti gibi çalışmalarımız devam ediyor..

Bilginize sunar, hayırlı günler dileriz.

Selam ve dua ile ..

kalbin zümrüt tepesi

Kayıtlı Kullanıcı
üstad. avatar ekledim ama çıkmıyor hala?

imza olayıda şuan kullanılanamz diyor.

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
üstad. avatar ekledim ama çıkmıyor hala?

imza olayıda şuan kullanılanamz diyor.

Önemli: Avatar resimleri herkesde şuan için aynı görünmektedir. İmza kısmında çalışmalar devam ediyor. Büyük ebatlı resimlerin eklenmesi, yazılan mesajların sonunda hoş olmayan görünüm meydana getirmektedir. İmza resim limiti ve karakter limiti gibi çalışmalarımız devam ediyor..

Bilginize sunar, hayırlı günler dileriz.

Selam ve dua ile ..

selvihanozturk

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bütün din kardeşlerim ben bu siteye yeni üye oldum ve mesaj bölümüm aktif değil nasıl yapabilirim bir bilginiz varmı şimdiden allah razı olsun

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
selamun aleyküm bütün din kardeşlerim ben bu siteye yeni üye oldum ve mesaj bölümüm aktif değil nasıl yapabilirim bir bilginiz varmı şimdiden allah razı olsun

Aleyküm selam,

Mesaj bölümünden kastınız eğer Özel Mesajlar ise, o bölüm kapalıdır.
Bilginize sunarız.

Selam ve dua ile ..

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
Erkan Kardeşim Isim Bölümümü Değiştirmek Istiyorum Nasil Değiştirebilirim.çok Uğraştim Isimi Değiştiremiyorum

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Erkan Kardeşim Isim Bölümümü Değiştirmek Istiyorum Nasil Değiştirebilirim.çok Uğraştim Isimi Değiştiremiyorum

Kullanıcı isminizi değiştirmek istiyorsanız, forum ( @ ) islamiyet.gen.tr adresine şuan ki kullanıcı isminiz ile, olması istediğiniz kullanıcı adınızı belirtirseniz değiştiririz inşaAllah.

Selam ve dua ile ..

msevda

Kayıtlı Kullanıcı
Boyle Güzel Anlamli Bir Siteyi Yaptiginiz Icin Allah Sizden Razi Olsun..
Internette Bakarken Tesadufen Buldum Sitenizi Daha Once Bulmayi Cok Isterdim Rabbim Gec Olmadan Buldurdu Ya Ve Siz Boyle Bir Guzel Siteye Ortak Oldunuz Ya Allah Sizden Bin Kere Razi Olsun..dua Ile..hakkinizi Helal Edin..

hüzün_dua

Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten S.a Ben Bu Siteyi Tevafuken Buldum çok Hoşuma Gitti Ama çok Karişik Yada Ben Yeni Anlamya çaliştim Için Zor Geliyor Amma Tanişma Kismina Bi Selam Yazamdim Genel Olrak Bi Arkadaşin Sayfasina Yazip Tanişmayi Dedim Inş Lerleyen Günlere Anlar Ve çözerim Bu Siteyi

acizane kul

Kayıtlı Kullanıcı
Herhangi bir üyeye özel mesaj atmak istersek bunu nasıl yapacağız. Ben bu siteyi hala çözemedim.

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a erkan abi benimde mesajlarımda düzenle alıntı yazıyor dier arkadaşlarınkinde ise sadece alıntı yazıyor sebebini öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

armes

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar sa ben avatar ekleyemedim
yerdımcı olabilecek biri varmı?

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Erkan Abi Buraya Kaydettiğim Mesajlarim Siliniyor Bir Süre Sonra Neden Selametle Kal

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
s.a benim bu forma yazdığım mesajlarım siliniyor sebebini öğrenmek istedim selametle kal

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
s.a benim bu forma yazdığım mesajlarım siliniyor sebebini öğrenmek istedim selametle kal

S.a Erkan Abi Buraya Kaydettiğim Mesajlarim Siliniyor Bir Süre Sonra Neden Selametle Kal

s.a erkan abi benimde mesajlarımda düzenle alıntı yazıyor dier arkadaşlarınkinde ise sadece alıntı yazıyor sebebini öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

Aleyküm selam değerli kardeşimiz;

Kişiler ancak kendisinin yazmış olduğu mesajları düzenleyebilmektedir. Bu sebebden dolayı kendi yazmış olduğunuz mesajlarda düzenle butonu çıkmakta, farklı kişilerin butonlarında ise çıkmamaktadır.

Bu bölüme yazılan mesajlar onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Bilginize sunar, hayırlı akşamlar dileriz.

Selam ve dua ile ..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt