Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S.a. Ben de burdayım :) (1 Kullanıcı)

cortexiphan

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de geldim. Üyeliği alalı epey oluyor lakin forumda takılmaya başlamayı düşünmek bugüne kısmetmiş. Saygılar ;)

ali.fmn

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim inan aynı kaderi paylaşıyoruz.Hatta Allah razı olsun diyeyim yöneticilerden.Çünkü doğum günümde bana mesaj gelmişti.Ve ben buraya üye olduğumu bi kez daha hatırladım.Yüreği Allah aşkıyla af ve mağfiret sevdasıyla atan bi çok güzel kardeşimiz var burada.şimdiye kadar nasıl girmemişim anlayamıyorum.Ama bi de itirafta bulunayım mı? Ben kullanıcı adımı unutmuştum :) Sonra e posta geldi doğum gününüz kutlu olsun diye.aaa ali.fmn imiş. :))))

cortexiphan

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim inan aynı kaderi paylaşıyoruz.Hatta Allah razı olsun diyeyim yöneticilerden.Çünkü doğum günümde bana mesaj gelmişti.Ve ben buraya üye olduğumu bi kez daha hatırladım.Yüreği Allah aşkıyla af ve mağfiret sevdasıyla atan bi çok güzel kardeşimiz var burada.şimdiye kadar nasıl girmemişim anlayamıyorum.Ama bi de itirafta bulunayım mı? Ben kullanıcı adımı unutmuştum :) Sonra e posta geldi doğum gününüz kutlu olsun diye.aaa ali.fmn imiş. :))))

Ben de üye adımı unutmuştum :) Üyelik açarken uyarı verdi öyle buldum ben de :D

Ama forumun hiti çok az yaw. İlk mesajı attığımda 2 üye online idi sadece :(

Şöyle 50-100 kişi olaydı bari hiç olmazsa.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
as. hoşgeldiniiz :) ramazanda döküldük kimsecikler kalmadı e madem sizde geldiniz üye artışına bi katkıda bulunmuş olursunuz :))

cortexiphan

Kayıtlı Kullanıcı
as. hoşgeldiniiz :) ramazanda döküldük kimsecikler kalmadı e madem sizde geldiniz üye artışına bi katkıda bulunmuş olursunuz :))

Umarım dediğiniz gibidir. Ramazan sonrası hareketlenir inşaallah. Forumun faydalı olacağını düşünüyorum. Tabi forumun büyüklüğü ve zamanın yetersizliğine göz önünde bulundurursak epey zaman gerekecek sanırsam :p

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt