Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sağlık ve yaşam bölümünde temizlik başlıyor... (1 Kullanıcı)

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Muhterem kardeşlerim 2006 Temmuz'undan bu yana açılmış 860 konuda 7000 in üzerinde mesaj birikmiş durumda...

Sitemizde konu ve mesaj kirliliğini önlemek aranılan konulara daha hızlı ve kolay ulaşabilmek için bir temizlik zamanı geldiğini düşünüyorum...

Bu amaçla eskiden yeniye doğru devam edecek şekilde konu ve mesajları gözden geçirmek suretiyle tespit edebildiğim kadar güncelliğini kaybetmiş, mükerrer olarak ya da gereksiz yere açılmış konuları silme, birleştirme ya da sadece kapatma yoluyla bölümün sitemize getirdiği yükü hafifletmeye gayret edeceğim...

Ancak bu işlemlere başlamadan önce bir süre bekleyerek sizlerden gelen uyarı ve istekler doğrultusunda hakkında talep gelen mesajlara hiç dokunmayacağım...

Bu konuda talepte bulunmak ya da uyarı ve tekliflerle fikir beyan etmek isteyen kardeşlerimin mesajlarını bekliyorum...

Allah'a emanet olunuz...

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
işte bu en başta yapılması gereken..sitemiz çok güzel paylaşımlar bilgiler hepsi fevkalade. fakat o kadar çok konu kirliliği var ki bunu çoğu zaman da dile getirdim zaten...

mesela en basitinden bi bayram kutlaması 10 kişi konu açıyor ve ben bundan büyük ölçüde rahatsızlık duyuyorum...

çok iyi düşünmüşsünüz bunu. gerek sağlık gerek diğer bölümlerde aynı uygulamayı görmek isterim

veee moderatorlerin aynı konuyla ilgili açılan konuları silmelerini istiyorum

Allah cc kolaylık versin:)

Arıcı

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın mod. kardeşim-arı zehirinin faydaları- diye bir konu açtım birleştirilmiş. Bir şey demiyoruz iyi olmuş, lakin; -kardeşim konunuz birleştirildi- diye bir mesaj göremedim.Veya benmi göremedim.

İstediğiniz konuyu silme hakkınız var, biliyoruz ama bundan sonra biz üyeler konu açarken--acaba açtığım konu silinirmi?- endişesi ile konu açmakta tereddüt edeceğiz.

bilginize

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Sayın mod. kardeşim-arı zehirinin faydaları- diye bir konu açtım birleştirilmiş. Bir şey demiyoruz iyi olmuş, lakin; -kardeşim konunuz birleştirildi- diye bir mesaj göremedim.Veya benmi göremedim.

İstediğiniz konuyu silme hakkınız var, biliyoruz ama bundan sonra biz üyeler konu açarken--acaba açtığım konu silinirmi?- endişesi ile konu açmakta tereddüt edeceğiz.

bilginize

Selamun Aleyküm,

Değerli kardeşim, hiçbir kardeşimizin konu açarken endişe etmesine gerek yok, sadece yeni konu açarken Allah rızası için başlık kutucuğunun hemen yanındaki "Konu başlığını kontrol et!" butonuna bir kere tıklamanız yeterli olacaktır...
Ben yaptığım aramada aynı konunun ikinci kez açıldığını gördüm, gene de silmedim, konuları birleştirme yoluna gittim... Doğal olarak da konuyu ilk açan kardeşimizin konusunun içerisinde birleşti konular...
Bir mesaj göremedim demenizde haklısınız... Ancak yaptığım çalışmadan sonra maalesef o kadar çok mesaj ya birleştirildi, ya asıl olması gereken bölüme kaydırıldı ya da silinmek zorunda kalındı ki sayfalarda haddinden çok silinme kaydırılma veya birleştirilme mesajları oluştu, bu da takdir edersiniz ki görselliğe ciddi anlamda zarar veriyordu...
Elbette ki, hepimiz daha güzel daha verimli ve bilgiye daha kolay ulaşılabilir bir ortam oluşturma çabası içerisindeyiz... Bu konuda eğer yanlış yaptığımı düşünüyorsanız hakkınızı helal etmenizi diliyorum...

Allah'a emanet olun...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt