Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

samsun ---55 (1 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
:a26: :a26: :a26: trabzon daha güzel deyilmi

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
işte asıl memleket...Bafra'm benim.....burası bizim cumhuriyet meydanımız...daha bir saat önce ordaydım:)
LF81TB.jpg

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
samsun güzel yermıs Rabbım bızlere de görmeyı nasip eder inşallah...
arkadasım samsun'da okuyor..sizlere emanet:):);)

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
işte asıl memleket...Bafra'm benim.....burası bizim cumhuriyet meydanımız...daha bir saat önce ordaydım:)
LF81TB.jpg

Bafra bildiğim kadarıyla baya gelişmiş bir ilçe değil mi? Zaten delta ovası olmasından kaynaklı topraklar da verimli diye biliyorum...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Ne kadar samsunlu var maşallah:) Bafralı çok sevdiğim arkadaşlarım var.. Biri nerelisin diye Sorduğunda Bafralıyım derler:)

Terme'yi falan gördüm ama kısmet olursa bir gün Samsun'u da görmek isterim inşallah..

evet sitede çok var samsunlu e bende bafralıyım öyle diyeyim bari:a12:...
hımm ne güzel,sıcak kanlıyızdır ALLAHA şükür...samsun güzel şehir gelip görmeye gezmeye değer yani

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Bafra bildiğim kadarıyla baya gelişmiş bir ilçe değil mi? Zaten delta ovası olmasından kaynaklı topraklar da verimli diye biliyorum...

evet samsunun diğer ilçelerine göre daha gelişmiş daha büyük ve daha verimli...ova olduğundan çok verimli evet....tarıma dayanıyor geçim kaynağı çoğunlukla çok köyü var çünkü...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
QN64ZV.jpg

burasıda gelin köprümüz çok değişik bir hikayesi olduğundan öyle bir isim takmışlar..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Duymuştum bu gelin köprüsünü..
Eee bu kadar resimden sonra bir de ben resim ekleyim..Sizin orda yayla yok sanıyorum..Siz de bi yayla görün sizlerde buna hasretsinizdir..:)

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Tuğbacım bayıldım valla özellikle deniz kenarları ne kadar güzel ve dikkatimi çekti faytonda var ahh keşkeler çektim valla :)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Tuğbacım bayıldım valla özellikle deniz kenarları ne kadar güzel ve dikkatimi çekti faytonda var ahh keşkeler çektim valla :)
ve aleyküm selam ablacım henüz bana da binmek nasip olmadı ya:K
hayırlı akşamlar Rabbimize emnaet ol inşaallah

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ne kadar samsunlu var maşallah:) Bafralı çok sevdiğim arkadaşlarım var.. Biri nerelisin diye Sorduğunda Bafralıyım derler:)

Terme'yi falan gördüm ama kısmet olursa bir gün Samsun'u da görmek isterim inşallah..
selamun aleyküm yok ya istanbullu kardeşlerimiz daha çok :) hızla neslimizi artırmaya çalışıyoruz :)
inşallah karedeşim Rabbimiz nasip etsin...

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Samsun'da faytona ve teleferiğe binmemek büyük kayıp :)

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Samsuna gittim. Sahil kesmi çok hoş bir şehir. Ancak belli semtler hapishane bölgesi çok yığıntılı. Bizim Akçaabat gibi. Ancak teleferikte yaşadığım korku. Ve hayvanat bahçesinde sarı köpeği hiç unutamıyorum. ;)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
aman trabzon akçaabat... burnumun direği sızladı.. fatih eğitim mezunuyum:) çok özleedim çokkkk

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt