Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Selamün Aleyküm (1 Kullanıcı)

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba bende sitenize yeni üye oldum. çocukluğumdan beri inançlı fakat dini yönden zayıf yetiştirildim. şimdi evliyim ve bir bebeğim oldu. allaha yakınlığımın ve inancımın yanında artık dini sorumluluklarımıda yerine getirerek yaşayan bir müslüman olmak arzusuyla sizlerleyim. sizlerden öğreneceğim çok şeyler var ilk adımı attıran rabbim gerisinide nasip eder inş.

mir_erhan

Moderator
Ve Aleyküm Selam...
Hoş geldiniz kardeşimiz.. Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah...
İnşllah sabırla takib etmeye devam ederseniz..çok şey kazanıp
En kısa zamanda çok kişe vesile olamaya koşacaksınız...

Selam ve dua ile

Z4F3R_

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam,

dini yönden zayıf yetiştirilmene rağmen doğru yolu bulabilmişsin

en değerlisi de bu belki de,kimsenin karanlığına ışık tutmadığı yerde kendi ışığını kendin getirmişsin

tabii ki Allahın lütfu ile.

ama şunu öğrendim ki asıl iş gerçeklerle yüzleştiğin anda başlıyor,Allaha yaklaştığımızı düşündüğümüzde iş bitmiyor
aslında işimiz daha yeni başlıyor

zirvede kalmak zirveye çıkmaktan daha zordur herzaman için

zirveye çıktık varsayalım,ama bizi aşağıya çekmek isteyenler olacak,aklımızı çelmek isteyenler

bunun adı da imtihan oluyor işte,Allah bize lütf etti de cahillimizi yendik ,şimdi eskiye dönersek nice olur halimiz

Allahın izniyle bize gelen bu hakikatlarden sonra nankörlük edererek yüz çevirenlerden olmayız.

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
evet iş yeni başlıyor çünkü çocukluktan beri bir kabuk yaratılmış etrafımızda ve bunu kırmak kolay olmıcak.
allahım bana mucizelerini hep gösterdi lakin en büyük mucizesi bebeğim. 1 yıl çocuğumuz olmamıştı en son söz verdim bir kızım olursa onu okula başlamadan kuran kursuna göndericem kendim bilmesemde herşeyi onun öğrenmesini sağlayıp senin yolunda yetiştiricem diye. ve mucize gibi 1-2 ay sonra bebeğim olacağını öğrendim şimdi doğdu 5 aylık kızım. allaha verdiğim sözü tutucam hemde o kurslara kızımla beraber bende gidicem. nasip eder inşallah.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam. Aramıza hoşgeldiniz kardeşim. Hayırlara vesile olması temennilerimle.

Z4F3R_

Kayıtlı Kullanıcı
Allah bağışlasın,yarın ahirette yüzünü ak edecek bir çocuk yetiştirirsin inşallah

maşallah

biz Allahın işine akıl erdiremeyiz ya zaten,hani Allah çobana keçisini kaybettirip buldururmuş ki daha çok sevinsin diye

işte bu da öyle bişey,evlilik akebinde bir çocuk bağışlasaydı çocuğunun olduğuna bu denli sevinemezdin

yada o 1 senelik safhada ettiğin duaları belki de yükseldiin dereceleri kazanamazdın

umarım Allah ,Fatıma tüz zehra gibi bir kız yetiştirmeyi nasip eder,hepimize...

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam hoş geldin değerli kardeşim. Allah c.c. daim eylesin. Her birimiz dini yönden eksiğiz o konuda yalnız değilsin. Bilmediğimiz herşey bizim eksiğimizdir. Birbirimize öğreterek tamamlayacağız inşallah.

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam,forumda kalıcı olmanız dileğiyle;hoşgeldiniz.Üyeliğiniz hayırlara vesile olsun İnşaAllah..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt