Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamun aleyküm (1 Kullanıcı)

imported_bir_dost

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm

bend e katılıyorum aranıza denizliden tekstilden emekliyim ismim hüseyin zaman aman bakıyordum forumlara daha önce üye oldum gibi geliyor ama hatırlayamıyorum gercekten cok mükemmel bir site rabbim emegi gecenlerden katkıda bulunanlardan forumlara göz atıp biseyler ögrenmeye calısanlardan razı olsun

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam aramiza hosgeldiniz uyeliginiz daimi ve hayirlara vesile olur insaALLAH. Hayatin her tadini bulabileceginiz bir sitedir siteden cok aile gibiyiz birbirimizin derdiyle dertlenip sevinciyle cosuyoruz dua isteyene hepimiz kosturuyoruz rabbim herkesten razi olsun sizinde guzel paylasimlarla katilimlarinizi bekliyoruz selametle dua ile....

mir_erhan

Moderator
Ve Aleyküm Hüseyin abimiz ...
Hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah...

Selam ve dua ile

hira06

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykum selam aramiza hosgeldiniz uyeliginiz daimi ve hayirlara vesile olur insaALLAH.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt