Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

selamünaleyküm (1 Kullanıcı)

nun vakti

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm. adım ahmet izmir tireliyim. 26 yaşındayım. herkese merhabalar.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam aramıza hoş geldiniz hayırlı paylaşımlar dilerim üyeliğiniz hayırlı olsun bu foruma giren bir daha kopamıyor tam bir bağımlılık ::)

melek4545

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam ahmet abi foruma hoşgeldiniz hayırlı paylaşımlar ::)

mzumrutcu

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam ::) Hoşgeldin
Ve aleykum selam aramıza hoş geldiniz hayırlı paylaşımlar dilerim üyeliğiniz hayırlı olsun bu foruma giren bir daha kopamıyor tam bir bağımlılık ::)
Çok doğru bende kopamadım bağımlısı oldum hatta ::) Bende yeni üyeyim

AcizBirKul.

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam hoşgeldiniz bende yeni ve bağımlı olanlardanım
Allah en güzel şekilde yararlanmayı nasip etsin İnşAllah :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam hoşgeldiniz bende yeni ve bağımlı olanlardanım
Allah en güzel şekilde yararlanmayı nasip etsin İnşAllah :)
Evet masallah sizide cok sik goruyorum burda ne guzel Amiin emin her guzel bir sekilde nasibini aliyordur burdan almamak mumkun degilki oyle guzel konular varki ve sureekli aktif sukur herkez elinden geldikce en iyi paylasimi yapiyor ve yeni bilgiler yada bilgilerimiz tazeleniyor sukur ne guzel bir forum ::)
bide isminizi ogrensek nasil olur:a11:

AcizBirKul.

Kayıtlı Kullanıcı
Evet masallah sizide cok sik goruyorum burda ne guzel Amiin emin her guzel bir sekilde nasibini aliyordur burdan almamak mumkun degilki oyle guzel konular varki ve sureekli aktif sukur herkez elinden geldikce en iyi paylasimi yapiyor ve yeni bilgiler yada bilgilerimiz tazeleniyor sukur ne guzel bir forum ::)
bide isminizi ogrensek nasil olur:a11:

Benim ismim Sümeyye kardeşim peki senin ismin nedir ? :)
Ne kadar şükretsem azdır bu siteyi bulduğuma
Artık bir adım geri yok hep bi adım ileri olmanın gayretiyle dolup taşıyor yüreğim
Rabbim nasip eder İnşAllah :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı

Benim ismim Sümeyye kardeşim peki senin ismin nedir ? :)
Ne kadar şükretsem azdır bu siteyi bulduğuma
Artık bir adım geri yok hep bi adım ileri olmanın gayretiyle dolup taşıyor yüreğim
Rabbim nasip eder İnşAllah :)
Memnun oldum behiye ..evet gercekten cok ama cok guzel bir forumdur insanllah ogrendiklerimizle amel etmeyi nasib eder rabbim bizlere..evet oyle guzel demisiniz ki..ileri gitmeliyiz kendimizi yetistirmeli islam ahlakiyla ahlaklanmaliyiz..buraya girdigimden beri cikamiyorum oyle guzel bir atmosfer varki masallah..gelen gidemiyor..

AcizBirKul.

Kayıtlı Kullanıcı
Memnun oldum behiye ..evet gercekten cok ama cok guzel bir forumdur insanllah ogrendiklerimizle amel etmeyi nasib eder rabbim bizlere..evet oyle guzel demisiniz ki..ileri gitmeliyiz kendimizi yetistirmeli islam ahlakiyla ahlaklanmaliyiz..buraya girdigimden beri cikamiyorum oyle guzel bir atmosfer varki masallah..gelen gidemiyor..

Maşallah Maşallah :)
Ben çok şey öğrendim halada öğreniyorum durmak yok ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt