Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SENİN AŞIKINI TANIMADAN ÖNCE YAPTIĞIM HATALARIN BEDELİNİ ÖDÜYORUM..sınavdan geçiyorum (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Allah diyeni huzuruna layık eyle…

secdene layık eyle!

kulluğuna layık eyle ya Rabbi!...

T

tevbekarım

Gurbette bir akşam...odamda yalnızım..içimde bir burukluk...herkesin bir sevgilisi varmış ya...ama ben yalnızım..

"HAYIR" dedim bir an!..ben niye yalnız oluyum ki,benimde bir sevdiğim var.hemde çok yakınımda..kanımda,canımda,hatta şahdamarımda..birden ürperdim.doğruldum.oturumuma geldim.boynumu büktüm ve ağlıyorum. vee o sevgiliye seslenmek geliyor içimden..gerçek aşka ...gerçek sevgiliye...bir yalan sevgililer gününde gerçek SEVGİLİYE....VE DUDAKLARIMDAN ŞUNLAR DÖKÜLMEYE BAŞLIYOR.....

""" Allahım...dilim ile söylüyor kalbim ile şahadet ediyorum ki; senden başka ilah yoktur,Muhammed (a.s) senin kulun ve resulündür.

Mülkün sahibi sensin,bende senin mülkünde bir günahkar!

Senin herseyi kuşatan rahmetinden cesaret alarak geldim huzuruna ve yine şefkatine sığınarak,günahkar ellerimi açtım sana.

Her ne günaha batmış olursam olayım. her ne kadar çirkin olmuş olursa olsun arkamda bıraktığım yıllar içinde ben sana şirk koşmadım Allahim...

Arkasında koştuğum yalancı sevgilerin bir hata oldugunuda bilmiyordum. nasip ettin öğrendim ve hata sayılan herseyden koptum yalnızca sana yöneldim Allahim!..

Senin sevmediğin hiç birseyi sevmiyorum senin sevdiğin ve istediğin gibi olmaya çalışıyorum...

Senden başka kimseden istemem senden başka kimseye halimi arz edemem!

İnsanlar ancak beni kendi dilleri ile anlar, ama Sen halimi hiç konuşmasamda anlarsın.

“Bu yüzden sana anlattıklarım ve anlatacaklarım asla şikayet değil.”

“Yaralıyım Allahım!,”kırdılar beni,üzdüler... her ne kadar üzülmem dünya için,üzülmem dünya için desemde üzüldüm Allahim...

Çekmem dediğim için değil, şikayet icin değil gözyaslarim. korkumdan Allahim!...

Bilmem belki, senin gerçek aşkını tanımadan önce, yaptığım hataların bedelini ödüyorum. Bilmem belki senin bana sunduğun bir sınavdan geçiyorum...

Ben bilemem Allahim sen bilirsin o yüzden Ya Sübhan Allah!.. Sana geldim.

Sana aşık olduğumdan beri kimseye dertlenmedim, kimseye şikayet etmedim.

Sana layık olamamaktan korktum, şikayet olur diye korktum. sevgimiz lekelenir diye korktum. Gücüne gider diye korktum Allahim!

Yüzünü görmeye layık değilim biliyorum!

Seni görmek kolay değil biliyorum!

Fakat yarattığın sebepleri görüyor ve teselli buluyorum

Sana aczimi bildiriyorum Allahim!, aczimle geldim,günahımla geldim başkada neyim var?

Bana verdiğin hiç birseyin kiymetini bilemedim!

Gecikmiş ibadetlerim,yarim yamalak yakarışlarım bilirim benim hiç bir zerremi kurtaramaz, ancak sensin onları kıymetli kılacak olan, senin rahmetindir onları değerlendirecek.olan..

Benim senin sevginden başka hiç birseyim yok Allahim!şimdi durup dinlenmeden senin sevgine layık olmaya çalışıyorum.

Anladım ki hiç bir insan veremez senin verdiğin kadar.

İçimdeki sevgi öylesine büyük ki toprağa dokunsam çiçek açacak

.
Ben bu sevgiyi nerelerde sarfetmişim meğer.

İnsanlar anlamıyorlar beni Allahim!.. koşturup duruyorum seni anlatmak için onlara..

Senden uzak kalan gönüller var acı içinde çırpınan.bir labirentte yollarını kaybetmişler, hepside ayni boşluktan yakınıyorlar.

---“.Huzursuzuz” diyorlar ,onlar seni tanımıyorlar Allahım!..

Banada sen bir boşluktasın o yüzden bunları yapıyorsun diyorlar. “ HAYIR!.”. Ben boşlukta değilim ALLAHIM!!,Senin yerini hiç birsey dolduramıyor o yüzden ben seninleyim

ALLAHIM! İnsan aradıkça boşluğu artıyormuş meğer, o boşluk yalnızca senin sevginin boşluğu imiş. Sen gerekmişsin meğer, geç anladım Allahim!...

Şimdi şahidim ol Allahim!.. Haksızlığa uğradım,itildim, mazlum oldum, biçare düştüm ,incindim Allahim!... Bütün bunları sana havale ediyorum, sana arz ediyorum.

Basıma gelenler senin birer imtihanın ise sabır ver,güç ver bana… Allahim!..

Seni kaybetmek istemiyorum... ömrümü korkusuz geçirdim. Ben hiç kimseden korkmadım, Şimdi korkuyorum,hayatımda hiç korkmadığım kadar korkuyorum. Senden ayrı kalmaktan korkuyorum.

Ömrümün günleri ve her anı senin hasretinle geçiyor Allahim!...Artık hep seni anıyorum,

Seni söylüyorum,seni anlatıyorum susuz kalmış her bir gönüle, Seni anlatıyorum her bir günahkara …seni anlatıyorum kanadı yaralanan kuş misali her insana...

Dilim dönmüyor,yetmiyor lisanım,nasıl anlatabilirimdi seni? Ama bir küçük böcek,bir ılık rüzgar,yağmurun bir damlası,bir lokma ekmek seni bana anlatabiliyor .. Allahim...

Ben öksüz gibiyim,yetim gibiyim sahibim Sensin Allahim!... sana sonsuz şükürler olsun darda koymazsın..

Allah diyeni huzuruna layık eyle…

secdene layık eyle!

kulluğuna layık eyle ya Rabbi!...

eyleki onların yanında olayım. rızana nail olayım. bunun üstün dede zaten hiç bir şey yok... bildim ve inandım.. bildirip inandırana hamd olsun...

Subbuhün Kuddusun Rabbuna ve Rabbul melaiketi ve'r-Ruh.!.....""
yazan kardeşimizin yüreğine sağlık

Allah razı olsun ne kadar da güzel dile gelmiş...Ya Rabbi kırık gönüller hatırına Habibullah Aleyhiselatü vesselam hatırı hürmetine bizide
affeyle....Ya Rabb...

mir_erhan

Moderator
Ve Aleyküm Selam Hocam...
Ellerinize sağlık.. Allah c.c. razı olsun.. selam ve dua ile

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Samimi ve icten bir yazi..
Kalemine kuvvet abim :)

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
bayıldım, aynen bizleri anlatmış. yağmurun sokakları temizlediği gibi allahta bizlerin günahlarını rahmetiyle silsin merhametiyle bize kucak açsın inşallah. bağışla bizi rabbim hata yaptık, bilemedik... artık biliyoruz senin yoluna döndür bizi senin yolunda yürümeyi nasip et hiç sapmadan

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım çok güzel bir yazı çok güzel bir paylaşım allah razı olsun elinize sağlık

allahım seni sevmeyi seni sevenleri sevmeyi senin sevgine yaklştıracak şeyleri sevmeyi nasip et allahım tevvab ismin hürmetine günahlarımızı bağışla settar ismin hürmetine günahlarımızı ört yarabbim bizi senden ayırma amin

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bir yazı Allah razı olsun. o kadar çok eksiklerimiz var ki Rabbim senin sevgin öyle bir sevgi ki hiçbirşeyle değişmez huzurundan geri koyma bilzeri ibadetlerimizi daim nasip eyle inşallah günahlarımızı hatalarımızı ört güzel Allahım senin herşeye gücün yeter biz aciziz sen ol dersen herşey olur dualarımızı yakarışlarımızı kabul eyle inşallah

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
bir el dokundu yüreğime biri okudu sanki ben miydim yazan yada yazan ben miydi...
yüreğine sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt