Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ULU CAMİDE GİZEMLİ GÖLGE... (1 Kullanıcı)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ULU CAMİDE GİZEMLİ GÖLGE...

ebrar_nur yazdı:
Benim sivasta 3. yılım ama Divriği' deki bu mimari açıdan incelik harikası camiyi henüz göremedim. sadece fotoğraflarda karşıma çıktı. inşallah birgün ben de yakından şahit olurum bu harika görüntüye...

ALLAH RAZI OLSUN...İNŞ...KARDEŞİM...SELAMETLE..

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

s.a
ben sivaslıyım.divriği ulu camiyide gördüm.ama bu yansıma hiç dikkatimi çekmemişti.

gerçektende orası adı gibi ulu bir cami.taş işlemeleri ve ahşap kapısı gerçekten tarihi eser meraklılarının ağzını sulandırıyor.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

s.a
gerçekten çok hoş bir olay ama garip olan bunu bizim değilde yabancıların farkına varması herşeyde bir hayır vardır.inş. buda bir hayra vesile olmuştur.aeo;)

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
s.a
ben sivaslıyım.divriği ulu camiyide gördüm.ama bu yansıma hiç dikkatimi çekmemişti.

gerçektende orası adı gibi ulu bir cami.taş işlemeleri ve ahşap kapısı gerçekten tarihi eser meraklılarının ağzını sulandırıyor.

A.S
KARDEŞİM..EVET YABANCI TURİSTLER GÖRMÜŞ..ÖNCE...SELAMETLE...

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

tsunami yazdı:
s.a
gerçekten çok hoş bir olay ama garip olan bunu bizim değilde yabancıların farkına varması herşeyde bir hayır vardır.inş. buda bir hayra vesile olmuştur.aeo;)

A.S
ALLAH RAZI OLSUN...EVET HERSEYDE BİR HAYIR VARDIR....SELAM İLE..

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

m_muaz yazdı:
mk5834 yazdı:
s.a

A.S

:):D:D KARDEŞİM ZATEN YERLİ TURİST DİYE BİRŞEY YOKKİ.
ÜLKEMİZDE BİRKAÇ SAAT MESAFEYE GİDİP ORANIN TARİHİ KÜLTÜREL YERLERİNİ GEZMEK BİZLERE NE KADAR ZOR GELİYOR
AMA ADAMLAR TEEE JAPONYADAN , İTALYADAN BİLMEM NEREDEN GELİYOR , BİZİM GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE OLUPTA FARKETMEDİĞİMİZ GÜZELLİKLERİ BULUYOR ONUDA GÖZÜMÜZÜN İÇİNE SOKUYORLAR.

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
m_muaz yazdı:
mk5834 yazdı:
s.a

A.S

:):D:D KARDEŞİM ZATEN YERLİ TURİST DİYE BİRŞEY YOKKİ.
ÜLKEMİZDE BİRKAÇ SAAT MESAFEYE GİDİP ORANIN TARİHİ KÜLTÜREL YERLERİNİ GEZMEK BİZLERE NE KADAR ZOR GELİYOR
AMA ADAMLAR TEEE JAPONYADAN , İTALYADAN BİLMEM NEREDEN GELİYOR , BİZİM GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE OLUPTA FARKETMEDİĞİMİZ GÜZELLİKLERİ BULUYOR ONUDA GÖZÜMÜZÜN İÇİNE SOKUYORLAR.

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM..EVET HAKLISIN...ALLAH A EMANET OLUN...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt