Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (1 Kullanıcı)

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Evet, benimde maksadım bilmediğim konularda öğrenmek, bildiklerimi ise öğretmektir.Bütün maksadım bunlardan ibarettir.

ALI72

Kayıtlı Kullanıcı
Eline saglik sen sag ol bu konu icin Sert.Siteyede üye olmamdaki bir amac paylasim olsun diye maksad insanlara birsey vermek vede vermeyede bizinillah calismaktan ibarettir.Yüce rabbim izin verirse insallah bir acizane olaraktan düsüncem bundan ibarettir.Siteyede üye olmam bana ve sizlerde bir hayirli olmasini dilerim Allahu teala´dan.

enes tayfur

Kayıtlı Kullanıcı
biz kardeş değilmiyiz tabiki islam kardeşliğini pekiştirmek için

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilmediğim konular hakkında bilgi sahibi olup ''gerçekten yaşamak'' ve huzur bulmak için...

abdulvedud

Kayıtlı Kullanıcı
internete girdiğimde de islamiyetle ilgilenmek için

gençtürk

Kayıtlı Kullanıcı
oncelikle s.a ben internet uzerinde bilmediyim yeni bilgiler arastirirken tesaduf uzeri girdim uye olma nedenim gercekten islamiyette eksik taraflarimi bilgili kisilerim paylasimlari ile tamamlamak be belki benim kucuk bilgilerimde bir bilmeyene bilgi olarak donerseki ne mutlu bana sitenin acilis nedeni cok guzel emeyi gecen herkesden (A.c.c) razi olsun

umut_çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı
Biz gençlerin en büyük sorunu, çağımızın en büyük hastalığı "İman Eksikliği"dir. Nasıl ki insan vücudunda bir takım hastalıklar, kanserler, enfeksiyonlar peyda olduğunda tedavi için ilaçlar, terapiler deneniyorsa, "İman Eksikliği" hastalığının da bir tedavi yöntemi vardır. Fakat ne ilaçla, ne de maddi bir olguyla tedavi olabilir bu hastalık... İman eksikliğiyle baş etmenin en güzel yolu, el ele vererek, yüreklerimizi ortaya koyarak, hem birbirimizin eksiklerini kapatmak, hem hatalarımızı birbirimize tatlı tatlı, usulünce söyleyerek elimizden geldiğince Kamil bir insan, salih ve saliha birer kul haline gelebilmektir. Bunların yapılabilmesi için, Allah yolunda aynı amaca hizmet eden insanlarla bir arada olmak, Allahı ve Rasulünü sıkça anmak gerekir. Bazen nefsani duygularımızı kendi gücümüzle bastıramazken, Allah yolunda olan insanların yardımı ve cesareti ile bastırabiliyoruz. İşte bu forum, bahsettiğim tüm amaçlara hizmet ediyor... Ve ben bu sebepten buradayım Elhamdülillah!

snglyldz

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'an-ı Kerim öğrenme programı

Kur'an-ı Kerim öğrenme programı

Selamün Aleyküm
Kur'an-ı Kerim öğrenme programı arıyordum. Bu sitedeki programı indirdim fakat ikinci gün program bozuldu şu an çalışmıyor. :(

barayev

Kayıtlı Kullanıcı
insanlarla bilgi paylaşımı için giriyorum.

muhalif adam

Kayıtlı Kullanıcı
Örtünme konusunda yazılanlara göz gezdirirken ortamı sevdim ve üye oldum. Selamun aleyküm. : )

AcizBirKul.

Kayıtlı Kullanıcı
Okumak , öğrenmek buradaki insanları Allah rızası için sevmek ...
Çünkü Rabbim öyle buyuruyor
Namazı kendimiz için kılıyoruz orucu kendimiz için tutuyoruz bunlara O'nun ihtiyacı yok
Ama O'nun rızası için sevmek işte bunu istiyor Rabbim bizden
Allah-u Ekber !!!

ESSELAME

Kayıtlı Kullanıcı
esselamünaleyküm arkadaşlar.siteyi tesadüfen keşfettim .ama forumu inceleyince gerçekten de seviyeli ve de kaliteli bir site olduğunu anladım.ister huzur arayın ister yararlı bilgi ya da ne isterseniz onu bulursunuz .ben gerçekten çok beğendim emeği geçen herkesten allah razı olsun.lütfen öğrendiklerimizi forumda paylaşalım ki herkes faydalansın herkese faydalanmaları dileğimle...

efsunlu98

Kayıtlı Kullanıcı
evde mal gibi televizyon izleyeceğime 2 zikir bi dua 2 ilim için girmeye başladım yeniden

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Oyunda oynaşta olan bir kimse bu siteden hemen toz olsun.Zira biz insanlara faydalı olabilecek güzel paylaşımların peşindeyiz.Güzel fikir üretenler tercihimizdir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt