Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows 10 Başlığı (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba;

Bilim ve Teknoloji \ İşletim Sistemleri başlığının altına en üste Windows 10 başlığını açabilir misiniz lütfen !

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yetkim olmadığı için bazı işlemleri yapamıyorum. Aşırı yavaşta olsa, yöneticilerin % 10 u iş başında.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Yetkim olmadığı için bazı işlemleri yapamıyorum. Aşırı yavaşta olsa, yöneticilerin % 10 u iş başında.

Yöneticilerin tamamı burada... :a04:
Berat kardeşiem ve ben acizane...:a03:
Başka da foruma giren yönetici yok gibi sayılır tahminim sanırsam :a23:

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yönetici olup ta 6 ayda bir giriyorsa o kişi foruma, misafirden farkı yoktur.

Ayrıca bu forumda bir daha yönetici olmayı asla istemem. Sözlerimize itibar edilip bizleri adam yerine koymayan bir yönetimin verdiği görevi yap(a)mam.

berat05

Yönetici
Maneviyatı ve geçmişi olan bir forum için asla demek çok anlamsız.

Buraya gelenler yöneticileri baz alsalardı zaten bomboş bir forum kalırdı..Sessiz kalan bu forumda bizler , gelen kardeşlerimiz ve paylaşımlarımız için buradayız.

Aynı sizin gibi...

Hem başlık açılması için ard arda yazıyorsunuz... yazdığınıza cevap veriyorsunuz...

Hem de sizin ve forum için iyi olabilecek bir öneriye asla diyorsunuz.. Ya sabırlı olun yetkili kimse gelmesini bekleyin.. yok ben beklemem diyorsanız buyrun siz Yetkili olun... eh o da olmadı...konu paylaşmayın...

En kötüsü ise....forumu tanıyan eski bir üye olarak hala kinci bir tavır göstermeniz....hem de maneviyatı yaşayan bir forum da .... çok çok çok gereksiz.

mavci

Yönetici
Yönetici olup ta 6 ayda bir giriyorsa o kişi foruma, misafirden farkı yoktur.

Ayrıca bu forumda bir daha yönetici olmayı asla istemem. Sözlerimize itibar edilip bizleri adam yerine koymayan bir yönetimin verdiği görevi yap(a)mam.

Maneviyatı ve geçmişi olan bir forum için asla demek çok anlamsız.

Buraya gelenler yöneticileri baz alsalardı zaten bomboş bir forum kalırdı..Sessiz kalan bu forumda bizler , gelen kardeşlerimiz ve paylaşımlarımız için buradayız.

Aynı sizin gibi...

Hem başlık açılması için ard arda yazıyorsunuz... yazdığınıza cevap veriyorsunuz...

Hem de sizin ve forum için iyi olabilecek bir öneriye asla diyorsunuz.. Ya sabırlı olun yetkili kimse gelmesini bekleyin.. yok ben beklemem diyorsanız buyrun siz Yetkili olun... eh o da olmadı...konu paylaşmayın...

En kötüsü ise....forumu tanıyan eski bir üye olarak hala kinci bir tavır göstermeniz....hem de maneviyatı yaşayan bir forum da .... çok çok çok gereksiz.

Berat Kardeşimize katılıyorum...
Asıl yönetimin her daim olmaması bizleri de gerçekten çok olumsuz etkiliyor..
Ama bizler sadece ALLAH RIZASI için birşeyler yapmaya çalışıyoruz...Bu nedenle buradayız...Yoksa bizler de yönetime sayıştırıp ortadan kaybolurduk...
Rabbim inşallah zerre kadar iyiliği ya da kötülüğü karşılıksız bırakmayacaktır...
Selam ve DUA ile...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yönetici iken yaşadığım süresi en iyi bilen berat05 dir.

Forumu nasıl geliştirebiliriz, nasıl insanları foruma çekebiliriz. Forum için neler yapılmalı fikirlerimi tek tek anlattım. Ancak kimse fikirlerime değer vermedi. Forumun çalışmadığı dönemde dahi forumdan çok kişi bana özelden ulaşıp benim yeni bir forum kurmamı ve kendilerinin de benim yanımda olduğunu ifade ettiler. Ben cemaati bozmanın gereksiz ve manasız olduğunu düşünüp, bu ortamı bozmak istemedim.

Benim sözüm sizlere değil, direk olarak erkan efendinin kendisinedir. Yıldan yıla hostingi uzat, yılda bir kerede sisteme girip bir bak ne oluyor ne bitiyor. Bir kaç tane hizmet için yanıp tutuşan arkadaşın sırtına bırak bütün sorumluluğu. Bunun adı yöneticilik değildir. Sizler kıdemli moderatörsünüz, ancak yönetici değilsiniz. Sizlerin de sistemdeki yetkilerini sınırlı. Sizin yaptığınız işi ben daha önce yaptım. Sadece bu forumda da değil, bir çok forumda görev aldım. son 3 yıldır hiç bir foruma neredeyse uğramıyorum.

Düşündüklerimi paylaşırım, hayata geçirmek için çaba gösteririm. Ancak bu platformda tek başıma kaldım. O yüzden de bıraktım.

Sizin dediğiniz olsun berat05. Bundan sonra sanırım en iyisi konu paylaşmamak !

berat05

Yönetici
Bakmak la görmek hiç bir zaman aynı olmadı...

Bakmak la görmek hiç bir zaman aynı olmadı...

Yönetici iken yaşadığım süresi en iyi bilen berat05 dir.

Forumu nasıl geliştirebiliriz, nasıl insanları foruma çekebiliriz. Forum için neler yapılmalı fikirlerimi tek tek anlattım. Ancak kimse fikirlerime değer vermedi. Forumun çalışmadığı dönemde dahi forumdan çok kişi bana özelden ulaşıp benim yeni bir forum kurmamı ve kendilerinin de benim yanımda olduğunu ifade ettiler. Ben cemaati bozmanın gereksiz ve manasız olduğunu düşünüp, bu ortamı bozmak istemedim.

Mod. olan 30 kişi vardı...... yetkisi az veya çok...Mod. olduktan sonra bir hevesle girip acaba ne yapabiliriz diyen bir yığın kardeşim , BENİM gibi yetemeyen ve çıkmak isteyen , kendini eksik gören yine bir çok kardeşimiz oldu bu süreçte...
Hepsi acaba ne yapabiliriz diye sormuşlardı..Herkes bir plan yaptı...Toplantılar , görevler vs. vs. vs.

Bu süreci de en iyi siz bilir siniz... Ben de Mavci Abi de...

Benim sözüm sizlere değil, direk olarak erkan efendinin kendisinedir. Yıldan yıla hostingi uzat, yılda bir kerede sisteme girip bir bak ne oluyor ne bitiyor. Bir kaç tane hizmet için yanıp tutuşan arkadaşın sırtına bırak bütün sorumluluğu. Bunun adı yöneticilik değildir. Sizler kıdemli moderatörsünüz, ancak yönetici değilsiniz. Sizlerin de sistemdeki yetkilerini sınırlı. Sizin yaptığınız işi ben daha önce yaptım. Sadece bu forumda da değil, bir çok forumda görev aldım. son 3 yıldır hiç bir foruma neredeyse uğramıyorum.
Ben yada Mavci abi gücenmiyoruz zaten...herkes fikrini beyan ediyor .:Erkan a karşı kızgınlığınızda haklı sebebleriniz olabilir.
Bütün bunların sorumlusu ERKAN kardeşim diyorum bende.... Bırakmamalıydı..Sorularımızın cevabı , çabalarımızın karşılığı olmalıydı....kardeşlerimizi kaybetmemeliydik.... hepimiz haklıyız.. Ancak onunda demek ki sebebleri vardı...bilmeyiz ki..

Eh hadi ERKAN gelmedi.. Şuraya gelen toplamda 10 kardeşim için bu forumu ayakta tutmaya yetmez mi ?????
Sadece ERKAN kardeşim için mi buradayız...Hergün burada olsa benim için değişmeyecek..Yİne geleceğim...canım sıkılırsa çekip gideceğim...ama yine döneceğim...

Asıl sorun şu an forumun canlı tutulması ....bizim için asıl konu bu...en önemli konu bu...Paylaşımdan mutlu olduğumuz , FORUMDA TANIDIĞIMIZ BU KARDEŞLERİMİZİN İSMİNİ BURADA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYDUĞUMUZ her bir an bizim için değerli..Paylaşımlarda tutunuyoruz İSLAMİYETE BİRAZ DAHA

Bunu anlamak zor mu .... Çok mu zor gerçekten.....

Düşündüklerimi paylaşırım, hayata geçirmek için çaba gösteririm. Ancak bu platformda tek başıma kaldım. O yüzden de bıraktım.

Bu forumda asıl tek başına kalan MAVCİ dir... kimsenin gelmediği her bir an o buradaydı...ŞİMDİ KİMİN HAKKINI YİYECEĞİZ ???

Bırakmak her zaman kolaydır......Kalmak ve devam edebilmek güçlü olanın işidir...Bu da ayrı bir gerçek...

Sizin dediğiniz olsun berat05. Bundan sonra sanırım en iyisi konu paylaşmamak !

Eğer benim Sözüme kulak verip yapacağınızı bilseydim...."Görev alında bir yardımınız dokunsun ,destek olun, CANLANSIN FORUM" derdim.
Ama......

Bakmakla görmek arasında nasıl fark var ise.... yazılanları doğru anlamak ya da farklı algılamak arasında da büyük fark var....

Okudunuz ve anlamadınız..

Yazık.

mavci

Yönetici
Görelim mevlam neyler...
Neylerse güzel eyler inşallah...
BİSMİLLAH...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
O kadar yazının özeti.

OKUDUM, ANLAMADIM.

İnsanları tanımak yerine tanımlamaya devam ederseniz.

Başkalarının ne düşündüğü de sizin için pek önemli olmaz.

Bu neyin kini ki bu kadar şey biriktirmişsiniz içinizde !

Tek bırakan ben değilim, bırakanları kararların geri döndürmek için yaptığım çabaları siz biliyorsunuz.

Neyse uzatmak istemiyorum. Polemik oluşturup, kimseyle kavga yada tartışma içinde de olmak istemem.

Hayırlısı olsun !

berat05

Yönetici
O kadar yazının özeti.

OKUDUM, ANLAMADIM.

İnsanları tanımak yerine tanımlamaya devam ederseniz.

Başkalarının ne düşündüğü de sizin için pek önemli olmaz.

Bu neyin kini ki bu kadar şey biriktirmişsiniz içinizde !

Tek bırakan ben değilim, bırakanları kararların geri döndürmek için yaptığım çabaları siz biliyorsunuz.

Neyse uzatmak istemiyorum. Polemik oluşturup, kimseyle kavga yada tartışma içinde de olmak istemem.

Hayırlısı olsun !

Okuyup anladığınıza sevindim.

Herkesin düşüncesi önemlidir benim için..

İçimde biriktirebileceğim ne olabilir ki.... herkes düşüncesini paylaştı... .SİZ iki cümle ile anlattınız ben 20 cümle ....idare ediverin.. Herkes sizin gibi özetleyemez böyle durumları..

Ancak Kırgın olabilirim...ama KİNCİ olamam...

Önemli olan forumu güzelce paylaşabilmek....

Bundan gayri isteğim olamaz...

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Rica etsem Windows 10 başlığını, işletim sistemleri başlığının altında en üste taşırmışınız !

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Yapınız o halde !

Yönetici olmayı biliyorsanız, basit bir işlemi de bilmelisiniz.

Ayrıca siz yeni bir yönetici değil, tecrübeli bir yöneticisiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt